TEST THE BEST

Termíny zastávok


FAQ - najčastejšie otázky

Aká je cena za zapožičanie testovaného vybavenia?
Vybavenie vám požičiame na testovaciu jazdu úplne zadarmo!

Potrebujem na zapožičanie nejaký doklad?
Áno, budete potrebovať občiansky preukaz alebo iný doklad totožnosti.

Čo všetko môžem otestovať a čo musím mať vlastné?
V rámci nášho test centra požičiavame iba snowboardy a viazania. Snowboardové topánky, prilbu a ďalšie vybavenie budete potrebovať vlastné.

Kedy je možné testované snowboardy a viazania odkúpiť a kde ich nájdem?
Testované produkty je možné zakúpiť za zvýhodnenú cenu na konci sezóny v apríli na niektorej z našich posledných zastávok Test the Best, alebo v našom eshope v sekcii Použitý tovar. • Ako si vybrať snowboard

  Ako si vybrať snowboard

  Pri výbere snowboardu ide o to, aby zodpovedal dosiahnutej úrovni a skúsenostiam jazdcov a ich celkovej telesnej konštitúcii - teda výške a váhe. Začiatočník bez predošlých skúseností by si mal zvoliť snowboard, ktorý nie je svojimi parametrami príliš vyhranený pre jedno odvetvie snowboardingu.

  8. 12. 2020

 • Ako si vybrať snowboardové viazanie

  Ako si vybrať snowboardové viazanie

  Pri nákupe snowboardového vybavenia sa držte pravidla, že najskôr sa vyberajú snowboardové topánky a až potom viazanie. Topánky musia maximálne vyhovovať nohe a topánka zase musí padnúť ako uliata do viazania.

  8. 12. 2020

 • Ako si vybrať prilbu na snowboard

  Ako si vybrať prilbu na snowboard

  Prilba by mala byť pri jazde na zjazdovke samozrejmosťou a je jedno, či ste lyžiar, alebo snowboardista. Prilba je predovšetkým ochranným prvkom výbavy, no dnes už plní aj módnu funkciu - v našej ponuke nájdete prilby mnohých farieb, tvarov a veľkostí.

  8. 12. 2020

 • Ako si vybrať snowboardové topánky

  Ako si vybrať snowboardové topánky

  Výber nových topánok na snowboard? To nemusí byť veľká neznáma. Existuje niekoľko parametrov, ktoré sú rozhodujúce pre výber správnych topánok. Tými hlavnými sú veľkosť a celková tuhosť. Staň sa majstrom vo výbere tých najlepších topánok a prečítaj si náš článok ako na to...

  10. 11. 2020


TEST THE BEST - GALÉRIA

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia