Možnosti platby za tovar

Čiastku za tovar môžete uhradiť v hotovosti formou dobierky pri preberaní zásielky, alebo on-line pomocou Vašej platobnej karty či platobnej brány PayU, ktorá združuje rýchle online platby väčšiny bánk.

Pri osobnom odbere tovaru na predajni v Brne môžete tovar zaplatiť v hotovosti alebo kartou.

V hotovosti pri prevzatí tovaru (dobierka)

Tovar zaplatíte v hotovosti pri prevzatí zásielky. Zásielky, ktoré sú odosielané na Slovensko uhradíte dobierkou v EUR a iba v hotovosti.

Pri doručovaní tovaru na Slovensko odovzdá kuriér PPL balík doručovacej službe DHL, ktorá Vás bude v deň doručenia telefonicky kontaktovať, aby s Vami dohodla podrobnosti odovzdania, oznámi Vám približný čas doručenia a výšku dobierky. Čiastku za tovar zaplatíte v hotovosti priamo kuriérovi pri prevzatí zásielky.

Vo väčších obciach Vás bude doručovateľ Slovenskej pošty telefonicky kontaktovať a dohodne s Vami podrobnosti odovzdaní zásielky. V ostatných prípadoch, ak Vás nezastihne doma, nechá Vám v schránke oznámenie o uložení zásielky, ktorú vyzdvihnete a zaplatíte priamo na prepážke Vašej pošty.

Platba kartou

Použitie platobných kariet VISA a MasterCard je pohodlným a bezpečným spôsobom bezhotovostnej platby. Na rozdiel od výberu z bankomatu je tento spôsob platby bez bankového poplatku. Možnosť platiť kartou na internete nemusíte mať nastavenú automaticky - informujte sa vo Vašej banke.

Údaje zo svojej platobnej karty odovzdávate priamo banke, nie predajcovi (SNOWBOARD ZEZULA s.r.o.). Nikto zo zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte.

Prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.

Ako postupovať pri platbe kartou?

V objednávkovom formulári vyberte spôsob platby - platobnou kartou. Po odoslaní objednávky budete presmerovaní do našej spracovateľskej banky, kde budete vyzvaní k zadaniu údajov o Vašej karte:

  • číslo platobnej karty
  • dátum ukončenia platnosti karty
  • CVV2/CVC2 - posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty

Tieto údaje zadávate priamo banke, ktorá zaistí nerozlúštiteľný zakódovaný prenos dát a nám iba oznámi výsledok autorizácie a dáva tým pokyn k vybaveniu objednávky. Týmto je odstránená možnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého si tovar kupujete a voľného prenosu nechránených dát na verejnej počítačovej sieti.

Ako postupovať v prípade problémov?

Pokiaľ nám banka nepotvrdí platbu vašou kartou, môže to byť z nasledujúcich dôvodov:

  • údaje o platobnej karte neboli vyplnené správne
  • na vašej karte nemáte dostatok finančných prostriedkov
  • vyčerpali ste limit pre internetové transakcie
  • vašu kartu nemožno použiť pre platbu na internete - obráťte sa na vašu banku a nechajte si tento typ transakcií povoliť

Platba cez Pay U

Platobná brána PayU je systém vyvinutý pre internetové obchody. Sprostredkováva jednoduché, rýchle a bezpečné online platby. PayU združuje platobné metódy väčšiny bánk pôsobiacich na slovenskom trhu. Platobná brána PayU je prevádzkovaná na základe povolenia udeleného Českou národnou bankou pre poskytovanie platobných služieb malého rozsahu a zároveň podlieha jej stanovenej kontrole.

Apple Pay

Bezkontaktná a jednoduchá platba. Apple Pay umožňuje vykonávať bezkontaktné platby cez vaše Apple zariadenia

Google Pay

Rýchla a bezpečná platba online prostredníctvom Google Pay

Sporopay

Rýchla online platba pre klientov Slovenskej sporiteľne

Poštová banka

Rýchla online platba pre klientov Poštovej banky

Unicredit Bank

Rýchla online platba pre klientov Unicredit Bank

TatraPay

Rýchla online platba pre klientov Tatrabanky

VÚB ePlatby

Rýchla online platba pre klientov VÚB banky

Viamo

Rýchla online platba Viamo

Priebeh platby

Peniaze sú prevedené na účet predajcu v priebehu niekoľkých minút. Vďaka tomu môže predajca odoslať tovar rýchlejšie. Bezpečnosť transakcie garantuje Vaša banka, pretože platba prebieha priamo vo Vašom internetovom bankovníctve.

Po prihlásení do Vášho internetového bankovníctva Vám bude predložený predvyplnený príkaz na úhradu, obsahujúci všetky potrebné údaje k platbe, ktorý stačí len potvrdiť.

 

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia

Jazyk