Vernostný program ZEZULA Club

ZEZULA Club je nový vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody:

 • zľava až 20 % na nezľavnený tovar v eshope i na predajni
 • lacnejšia doprava
 • nižšie hranice dopravy zdarma
 • prednostné vybavenie objednávky
 • akčné zľavy na už zlacnený tovar
 • zľava na požičovňu a servis v predajni SNOWBOARD ZEZULA

Partnerské bonusy a zľavy

Okrem klubových výhod, ktoré môžete čerpať na našom eshope alebo predajni, môžete využiť aj ďalšie bonusy a zľavy u našich partnerovako napr. rad zliav na služby v areáli WAKELAKE v Bratislave. Pozrite na prehľad všetkých partnerských bonusov.

Ako sa preukázať u našich partnerov pre získanie bonusov a zliav?

Ako previesť body zo zákazníckej karty do účtu ZEZULA Club?

Pokiaľ máte našu zákaznícku kartu z predchádzajúceho obdobia a nechcete prísť o body, nemusíte mať strach. Tým zákazníkom, ktorí mali vytvorenú registráciu a k svojmu zákazníckemu účtu priradenú svoju zákaznícku kartu, sme už previedli body automaticky.

Aktuálnu výšku Vašej vernostnej zľavy môžete vidieť v sekcii Môj účet - Moje konto ZEZULA Club.

Zákazníci, ktorí získali kartu na predajni a nemajú ju priradenú k žiadnemu účtu, sa musia najneskôr do 31. decembra 2020 zaregistrovať. Súčasťou registračného formulára je aj pole pre zadanie čísla a čiarového kódu karty. Body zo zákazníckej karty potom budú prevedené do novo vytvoreného účtu behom 24 hodín. Na predajni sa potom nebudete preukazovať zákazníckou kartou, nahlásite len Vaše meno a priezvisko.

Ako sa stať členom ZEZULA Clubu?

Nárok na členstvo v ZEZULA Clube automaticky získavate registráciou behom nákupu. Registrácia nie je podmienená nákupom, samostatne sa môžete zaregistrovať tu. Vytvoríme Vám účet, v ktorom uvidíte prehľad Vašich objednávok, nazbieraných bodov za nákupy a tomu zodpovedajúcu zľavu na tovar.

Členstvo v klube je dobrovoľné, k ničomu Vás nezaväzuje a kedykoľvek z neho môžete vystúpiť (v sekcii Môj účet > ZEZULA Club).

Registrácia na predajni

Zaregistrovať sa môžete tiež v našej predajni SNOWBOARD ZEZULA v Brne. Stačí, keď predajnému personálu poviete Váš e-mail. Na e-mailovú adresu Vám príde potvrdzovací e-mail, ktorý je potrebné prekliknúť, zvoliť si heslo pre prihlásenie k Vášmu online účtu a je to hotovo!

Pripočítanie bodov

Za každý nákup pripočítame na Váš účet počet bodov vo výške utratenej čiastky (1 Kč = 1 bod --> 1 € je cca 25 bodov). Čím viac potom máte nazbieraných bodov, tým väčšiu zľavu na svoje nákupy u nás dostanete. Môžete tak získať zľavu až 20 %!

Počet bodov na Vašom účte Výška zľavy
1 - 5 000 bodov zľava 8 %
5 001 - 10 000 bodov zľava 10 %
10 001 - 15 000 bodov zľava 12 %
15 001 - 20 000 bodov zľava 14 %
20 001 - 25 000 bodov zľava 16 %
25 001 - 30 000 bodov zľava 18 %
30 001 a viac zľava 20 %

Počet bodov, ktoré Vám pripočítame na Váš účet, sa rovná cene za tovar a služby, ktorú reálne zaplatíte, teda cene po započítaní všetkých zliav. Na účet Vám pripočítame body už za prvý nákup. Aktualizácia Vášho bodového konta prebehne do 24 hodín od Vášho posledného nákupu.

Na nákup Vám poskytneme takú zľavu, ktorá zodpovedá získaným bodom za uplynulé tri roky (1095 kalendárnych dní). Body získané pred viac než tromi rokmi sa automaticky mažú.

Na Váš zákaznícky účet nebudú započítané nákupy tovaru, ktorý bol vrátený v 14-dňovej lehote.

Pre prístup do Vášho zákazníckeho účtu sa musíte prihlásiť.

Pravidlá pre uplatnenie zliav na tovar

 • zľavy je možné uplatniť len na nezlacnenom tovare a na požičovňu a servis
 • zľavy sa nevzťahujú na výhodné komplety, zlacnený tovar, tovar vo výpredaji, v akčnej ponuke a na darčekové kupóny
 • zľavy sa navzájom nesčítavajú a nemožno ich uplatniť spätne
 • zľavy nie je možné uplatniť na lavínové batohy, aktivačné jednotky a lavinové sety Ortovox a tovar značiek Santa Cruz a Rocky Mountain
 • Prvý nákup so zákazníckou kartou s prednabitou bonusovou zľavou 30 % a viac, získanou iným spôsobom ako pri nákupe v predajni Snowboard Zezula v Brne alebo v internetovom obchode www.snowboard-zezula.sk (resp. www.snowboard-zezula.cz), teda pri propagačných akciách (napr. výstava Sportlife, séria Just Ride a pod.), sú obmedzené nákupom v konečnej hodnote maximálne 600 EUR (vrátane započítanej aktuálnej zľavy na zákazníckej karte)
 • zmeny v zľavovom systéme vyhradené

Podrobné pravidlá vernostného programu ZEZULA Club

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia