Ako sa k nám dostanete?

Autom

Trasa k našej predajni je po Brne značená týmito ceduľami:

Po diaľnici D1 zo smeru od Prahy

Z diaľnice D1 zo smeru od Prahy zíďte exitom 190 a pokračujte Pisáreckým tunelom smerom na Svitavy. Približne 6 km za Pisáreckým tunelom budete míňať čerpaciu stanicu Shell, o ďaľších cca 500 m odbočte vľavo – smer Rečkovice, Medlánky. Odtiaľ vás už povedú naše navádzajúce šípky. Po odbočení z výpadovky prídete na križovatku, kde už pred sebou uvidíte našu predajňu. Vyhľadať trasu.

Po diaľnici D1 zo smeru od Olomouca

Z diaľnice D1 zo smeru od Olomouca zíďte na exite 203 a pokračujte ďalej v smere na Svitavy. Po prejdení Husovickým tunelom pôjdete ďalších cca 5 km, kde Vás už naša navádzacia šípka navedie na zjazd do Králova Pole. Po odbočení z výpadovky zatočíte dvakrát doľava, potom doprava, na svetelnej križovatke opät doprava a ďalej rovno až k našej predajni. Vyhľadať trasu.

Po diaľnici D2 zo smeru od Bratislavy

Odporúčame zísť na exit 196 a dostať sa na diaľnicu D1 v smere na Prahu. Z diaľnice D1 zíďte na exit 190 a pokračujte Pisáreckým tunelom smerom na Svitavy. Približne 6 km za Pisáreckým tunelom budete míňať čerpaciu stanicu Shell, o ďaľších cca 500 m odbočíte vľavo – smer Řečkovice, Medlánky. Odtiaľ vás už povedú naše navádzajúce šípky. Po odbočení z výpadovky prídete na križovatku, kde už pred sebou uvidíte našu predajňu. Vyhľadať trasu.

Zo smeru od Svitav

Po vjazde do Brna pokračujete ešte ďaľšie 2 km, potom odbočíte doprava – smer Praha a po ďaľších 100 metroch opäť doprava – smer Řečkovice, Medlánky. Odtiaľ vás už povedú naše navádzajúce šípky. Po odbočení z výpadovky prídete na križovatku, kde už pred sebou uvidíte našu predajňu. Vyhľadať trasu.

GPS súradnice

49.234440, 16.588384

MHD

Z hlavnej železničnej stanice – zastávka Hlavní nádraží

Električkou č. 1 smer Řečkovice pôjdete 17 minút na zastávku Hudcova, kde vystúpite pred predajňou Snowboard Zezula. Vyhľadať spojenie.

Z hlavnej autobusovej stanice – zastávka Zvonařka

Autobusom č. 44 pôjdete 29 minút na zastávku Královo Pole, nádraží. Tu prestúpite na autobus č. 41 alebo 71, pôjdete 3 minúty a vystúpite na zastávke Hudcova, priamo pred predajňou Snowboard Zezula. Vyhľadať spojenie.

Mapa

 

Otvoriť veľkú mapu na Google Maps

Užitočné odkazy

Adresa predajne & kontakt

SNOWBOARD ZEZULA
Palackého třída 170
Brno - Královo Pole
612 00

+420 516 777 011

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia

Jazyk