Servis a opravy

Servis snowboardového vybavenia

Vykonávame kompletný odborný servis snowboardov, celoplošné brúsenie hrán a skĺznice, ako aj voskovanie skĺznice. Naši odborníci sú vo väčšine prípadov schopní opraviť aj veľmi závažné poškodenia ako sú napr. vytrhnuté hrany, rozlepené snowboardy, hlboké ryhy v skĺznici.

Po skončení zimnej sezóny odporúčame nabrúsiť hrany a skĺznicu a snowboard navoskovať. Nenechávajte servis snowboardu na poslednú chvíľu!

Servis a opravy snowboardového vybavenia nerobíme na počkanie. Na kompletné vybavenie Vašej zákazky potrebujeme spravidla 7 dní.

Snowboardové vybavenie prijímame do servisu v našej predajni v Brne. Kde nás najdete?

Servis snowboardov – cenník

Voskovanie skĺznice: 12 €

Pomocou špeciálnej žehličky Toko nanášame pri riadenej teplote širokospektrálny vosk Toko na celú plochu skĺznice. Prebytočný vosk je odstránený rotačnou kefou a následne je prebrúsená a vyleštená celá skĺznica.

Skĺznicu je treba v priebehu sezóny opakovane navoskovať. Na voskovaní skĺznice nie je nič náročné. Potrebné vybavenie – žehličky, vosky, škrabky – nájdete v našom e-shope.

Malý servis + vosk: 32 €

Malý servis zahŕňa očistenie skĺznice od nečistôt, odstránenie starého vosku, nanesenie nového vosku, celoplošné brúsenie skĺznice a brúsenie hrán z boku. Zo skĺznice zmiznú drobné ryhy, a tá je potom dokonale hladká.

Veľký servis + vosk: 35 € a vyššie

Veľký servis je oprava rýh a dier v skĺznici + malý servis s voskovaním (ten je po týchto opravách nevyhnutný). Cenu veľkého servisu určuje predovšetkým náročnosť opráv rýh a dier v skĺznici a spotreba materiálu.

Opravy poškodených snowboardov

Špeciálnym dvojzložkovým lepidlom sme schopní opraviť rôzne poškodenia: napr. rozlepené a narazené snowboardy, ohnuté a vytrhnuté hrany (vytrhnuté kusy skĺznice nahradíme).

Cena sa pohybuje v závislosti na druhu a rozsahu opravy. Približnú cenu vám povie náš odborný pracovník, ktorý snowboard na opravu prijíma.

Chcete predísť nežiadúcim poruchám na snowboarde? Prečítajte si o údržbe snowboardu a starostlivosti o skĺznicu a hrany.

Servis viazaní

Máme skladom veľke množstvo náhradných dielov, praciek, ozubených pásikov, skrutiek a stredových diskov. Väčšinou sme schopní opraviť viazania všetkých typov a značiek.

K drobným opravám viazaní vám skvele poslúži vreckové náradie.

Opravy snowboardových topánok

Sprostredkujeme pre vás opravu snowboardových topánok: lepenie podrážky, prešívanie vrchnej časti, výmenu háčiku. Skladom máme veľké množstvo náhradných šnúrok.

Skladom máme aj náhradné diely na tvrdé snowboardové topánky (pracky, ozubené pásy, podpätky, špičky)

Údržba snowboardových topánok

Nenašli ste náhradný diel, ktorý hľadáte?

Skladom máme rôzne náhradné diely na väčšinu snowboardového vybavenia. V prípade, že ste nenašli v našej ponuke, čo hľadáte, naváhajte nás kontaktovať.

Ako postupovať

 • presne špecifikujte Váš problém
 • k emailu priložte fotografiu produktu
 • zadejte: značku, model, rok, farbu a veľkosť (v prípade, že ide o staré vybavenie alebo údaje nepoznáte, špecifikujte náhradný diel čo nejpresnejšie, napr. uvedením rozmeru)
 • uveďte kontaktné údaje (telefón, adresa)

Servis lyžařského vybavenie

Vykonávame aj odborný servis lyží, celoplošné brúsenie hrán a skĺznice, voskovanie skĺznice.

Servis lyží - cenník

Voskovanie skĺznice: 12 €

Pomocou špeciálnej žehličky Toko nanášame pri riadenej teplote širokospektrálny vosk Toko na celú plochu skĺznice. Prebytočný vosk je odstránený a rotačnou kefou sa následne prebrúsi a vyleští celá skĺznica.

Skĺznicu je potrebné v priebehu sezóny opakovane navoskovať. Na voskovaní skĺznice nie je nič náročné. Potrebné vybavenie - žehličky, vosky, škrabky - nájdete v našom e-shope.

Malý servis + vosk: 28 €

Malý servis zahŕňa očistenie skĺznice od nečistôt, odstránenie starého vosku, nanesenie nového vosku, celoplošné brúsenie skĺznice a brúsenie hrán z boku. Zo skĺznice zmiznú drobné ryhy a tá je potom dokonale hladká.

Veľký servis + vosk: 35 € a vyššie

Veľký servis je oprava rýh a dier v skĺznici + malý servis s voskovaním (ten je po týchto opravách nevyhnutný). Cenu veľkého servisu určuje predovšetkým náročnosť opráv rýh a dier v skĺznici a spotreba materiálu.

Montáž lyžiarskeho viazania: 20 €

Montáž viazania vám pri nákupe prevedieme priamo na predajni zadarmo. Táto služba je spoplatnená iba pri montáži vášho vlastného vybavenia.

Nastavenie lyžiarskeho viazania - 10 €

Nastavenie viazania pre vás sprostredkujeme v odbornom servise, ktorý vám vystaví aj doklad.

Servis a opravy wakeboardového vybavenia

Ak sa vám stane nepríjemnosť, že sa niečo poškodí, neváhajte navštíviť našu predajňu, prípadne tovar na predajňu poslať.

Vykonávame profesionálny servis wakeboardového vybavenia. Základom kvalitných jazdných vlastností a následného pôžitku z jazdy je celková pripravenosť športového vybavenia.

Pamätajme tiež na to, že pripravený a udržiavaný wakeboard je oveľa bezpečnejší pre vás ako používateľa.

Servis a opravy wakeboardového vybavenia nerobíme na počkanie. Na vybavenie Vašej zákazky potrebujeme spravidla 7 dní.

Servis wakeboardov - cenník

 • Lepenie hrán - 6 - 24 €
 • Lepenie vrstiev 6 - 24 €
 • Výmena závitu (insertu, iba u wakeboardu s dreveným jadrom) - 1 ks/20 €
 • Oprava hlbokých rýh v skĺznici (výsek skĺznice) 8 - 24 €

Servis a opravy longboardového vybavenia

O vaše longboardy sa vieme postarať! Tak ako iné športové vybavenie aj longboard potrebuje pravidelný alebo aspoň nutný servis v podobe vyčistenia a premazania ložísk, kontrolu truckov a tiež potrebnú výmenu koliesok podľa stupňa opotrebenia. Komponenty ako kolieska, ložiská, bushingy atď. máme stále na sklade a sme pripravení pomôcť s ich výberom, aby presne zodpovedali Vašim potrebám.

Servis longboardov - cenník

 • Čistenie, mazanie ložisiek 4 €
 • Výmena bushingov (pri zakúpení nových dielov, súčasťou je výmena zadarmo)
 • Výmena koliesok (pri zakúpení nových dielov, súčasťou je výmena zadarmo)
 • Výmena gripu 6 - 8 €
 • Lepenie dosky 4 - 12 €

Servis a opravy skateboardového vybavenia

Ponúkame servis a opravu skateboardového vybavenia, ako je výmena ložísk, nalepenie gripu, výmena koliesok, prípadne zložitejšie servisné úkony, napr. lepenie dosiek.

Servis skateboardov - cenník

 • Čistenie, mazanie ložísk 4 €
 • Výmena bushingov (pri zakúpení nových dielov, súčasťou je výmena zadarmo)
 • Výmena koliesok (pri zakúpení nových dielov, súčasťou je výmena zadarmo)
 • Výmena gripu 6 - 8 €
 • Lepenie dosky 4 - 12 €

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia

Jazyk