Servis a opravy

Servis snowboardového vybavenia

Vykonávame kompletný odborný servis snowboardov, celoplošné brúsenie hrán a skĺznice, ako aj voskovanie skĺznice. Naši odborníci sú vo väčšine prípadov schopní opraviť aj veľmi závažné poškodenia ako sú napr. vytrhnuté hrany, rozlepené snowboardy, hlboké ryhy v skĺznici.

Po skončení zimnej sezóny odporúčame nabrúsiť hrany a skĺznicu a snowboard navoskovať. Nenechávajte servis snowboardu na poslednú chvíľu!

Servis a opravy snowboardového vybavenia nerobíme na počkanie. Na kompletné vybavenie Vašej zákazky potrebujeme spravidla 7 dní.

Snowboardové vybavenie prijímame do servisu v našej predajni v Brne. Kde nás najdete?

Servis snowboardov – cenník

Voskovanie skĺznice - 150 Kč / 6 €

Pomocou špeciálnej žehličky Toko nanášame pri riadenej teplote širokospektrálny vosk Toko na celú plochu skĺznice. Prebytočný vosk je odstránený rotačnou kefou a následne je prebrúsená a vyleštená celá skĺznica.

Skĺznicu je treba v priebehu sezóny opakovane navoskovať. Na voskovaní skĺznice nie je nič náročné. Potrebné vybavenie – žehličky, vosky, škrabky – nájdete v našom e-shope.

Malý servis + vosk - 650 Kč / 26 €

Malý servis zahŕňa očistenie skĺznice od nečistôt, odstránenie starého vosku, nanesenie nového vosku, celoplošné brúsenie skĺznice a brúsenie hrán z boku. Zo skĺznice zmiznú drobné ryhy, a tá je potom dokonale hladká.

Veľký servis + vosk - 750 Kč / 30 € a vyššie

Veľký servis je oprava rýh a dier v skĺznici + malý servis s voskovaním (ten je po týchto opravách nevyhnutný). Cenu veľkého servisu určuje predovšetkým náročnosť opráv rýh a dier v skĺznici a spotreba materiálu.

Opravy poškodených snowboardov

Špeciálnym dvojzložkovým lepidlom sme schopní opraviť rôzne poškodenia: napr. rozlepené a narazené snowboardy, ohnuté a vytrhnuté hrany (vytrhnuté kusy skĺznice nahradíme).

Cena sa pohybuje v závislosti na druhu a rozsahu opravy, počítajte s čiastkou od 8 do 25 €. Približnú cenu vám povie náš odborný pracovník, ktorý snowboard na opravu prijíma.

Chcete predísť nežiadúcim poruchám na snowboarde? Prečítajte si o údržbe snowboardu a starostlivosti o skĺznicu a hrany.

Servis viazaní

Máme skladom veľke množstvo náhradných dielov, praciek, ozubených pásikov, skrutiek a stredových diskov. Väčšinou sme schopní opraviť viazania všetkých typov a značiek.

K drobným opravám viazaní vám skvele poslúži vreckové náradie.

Opravy snowboardových topánok

Sprostredkujeme pre vás opravu snowboardových topánok: lepenie podrážky, prešívanie vrchnej časti, výmenu háčiku. Skladom máme veľké množstvo náhradných šnúrok.

Skladom máme aj náhradné diely na tvrdé snowboardové topánky (pracky, ozubené pásy, podpätky, špičky)

Údržba snowboardových topánok

Nenašli ste náhradný diel, ktorý hľadáte?

Skladom máme rôzne náhradné diely na väčšinu snowboardového vybavenia. V prípade, že ste nenašli v našej ponuke, čo hľadáte, naváhajte nás kontaktovať.

Ako postupovať

  • presne špecifikujte Váš problém
  • k emailu priložte fotografiu produktu
  • zadejte: značku, model, rok, farbu a veľkosť (v prípade, že ide o staré vybavenie alebo údaje nepoznáte, špecifikujte náhradný diel čo nejpresnejšie, napr. uvedením rozmeru)
uveďte kontaktné údaje (telefón, adresa)

Servis freeski vybavenie

Vykonávame aj odborný servis freeski lyží, celoplošné brúsenie hrán a skĺznice, voskovanie skĺznice.

Servis freeski lyží - cenník

Voskovanie skĺznice - 150 Kč / 6 €

Pomocou špeciálnej žehličky Toko nanášame pri riadenej teplote širokospektrálny vosk Toko na celú plochu skĺznice. Prebytočný vosk je odstránený a rotačnou kefou sa následne prebrúsi a vyleští celá skĺznica.

Skĺznicu je potrebné v priebehu sezóny opakovane navoskovať. Na voskovaní skĺznice nie je nič náročné. Potrebné vybavenie - žehličky, vosky, škrabky - nájdete v našom e-shope.

Malý servis + vosk - 650 Kč / 26 €

Malý servis zahŕňa očistenie skĺznice od nečistôt, odstránenie starého vosku, nanesenie nového vosku, celoplošné brúsenie skĺznice a brúsenie hrán z boku. Zo skĺznice zmiznú drobné ryhy a tá je potom dokonale hladká.

Veľký servis + vosk - 750 Kč / 30 € a vyššie

Veľký servis je oprava rýh a dier v skĺznici + malý servis s voskovaním (ten je po týchto opravách nevyhnutný). Cenu veľkého servisu určuje predovšetkým náročnosť opráv rýh a dier v skĺznici a spotreba materiálu.

Montáž freeski viazania

Montáž viazania vám pri nákupe prevedieme priamo na predajni a úplne ZADARMO.

Nastavenie freeski viazania - 250 Kč / 10 €

Nastavenie viazania pre vás sprostredkujeme v odbornom servise, ktorý vám vystaví aj doklad.

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia