Servis a opravy

Servis snowboardového vybavenia

Vykonávame kompletný odborný servis snowboardov, celoplošné brúsenie hrán a sklznice, voskovanie sklznice. Naši odborníci sú vo väčšine prípadov schopní opraviť aj veľmi závažné poškodenia ako sú napr. vytrhnuté hrany, rozlepené snowboardy, hlboké ryhy v sklznici.

Po skončení zimnej sezóny doporučujeme nabrúsiť hrany, a sklznicu a snowboard navoskovať. Nenechávajte servis snowboardu na poslednú chvíľu!

Servis a opravy snowboardového vybavenia nerobíme na počkanie. Na kompletné vybavenie Vašej zákazky potrebujeme spravidla 7 dní.

Snowboardové vybavenie prijímame do servisu v našej predajni v Brne. Kde nás najdete?

Servis snowboardov

Voskovanie sklznice - 150 Kč / 6 €

Pomocou špeciálnej žehličky Toko nanášame pri riadenej teplote širokospektrý vosk Toko na celú plochu sklznice. Prebytočný vosk je odstránený rotačným kartáčom, následne prebrúsená a vyleštená celá sklznica.

Sklznicu je treba v priebehu sezóny opakovane navoskovať. Na voskovanie sklznice nie je nič náročného. Potrebné vybavenie - žehličky, vosky, škrabky – nájdete v našom e-shope.

Malý servis + vosk - 450 Kč / 17 €

Malý servis zahrňuje očistenie sklznice od nečistôt, odstránenie starého vosku, nanesenie nového vosku, celoplošné brúsenie sklznice a brúsenie hrán z boku. Zo sklznice zmiznú drobné ryhy, a tá je potom dokonale hladká.

Veľký servis + vosk - 550 Kč / 22 € a vyššie

Veľký servis je oprava rýh a dier v sklznici + malý servis s voskovaním (ten je po týchto opravách nevyhnutný). Cenu veľkého servisu určuje predovšetkým náročnosť oprav rýh a dier v sklznici a spotreba materiálu.

Opravy poškodených snowboardov

Špeciálnym dvojzložkovým lepidlom sme schopní opraviť rôzne poškodenia: napr. rozlepené a narazené snowboardy, ohnuté a vytrhnuté hrany, vytrhnuté kusy sklznice nahradíme.

Cena sa pohybuje v závislosti na druhu a rozsahu opravy, počítajte s čiastkou od 200 do 600 Kč. Približnú cenu vám povie náš odborný pracovník, ktorý snowboard na opravu prijíma.

Chcete predísť nežiadúcim závadám na snowboarde? Prečítajte si o údržbe snowboardu a starostlivosť o sklznicu a hrany.

Servis viazania

Máme skladom veľke množstvo náhradných dielov, praciek, zubatých pásikov, skrutiek a stredových diskov. Väčšinou sme schopní opraviť viazanie všetkých typov a značiek.

K drobným opravám viazania vám skvele poslúži vreckové náradie.

Opravy snowboardových topánok

Sprostredkujeme pre vás opravu snowboardových topánok: lepenie podrážky, prešívanie vrchnej časti, výmenu háčiku. Skladom máme veľké množstvo náhradných šnúrok.

Skladom máme aj náhradné diely na tvrdé snowboardové topánky (pracky, zubaté pásky, podpätky, špičky)

Údržba snowboardových topánok

Nenašli ste náhradný diel, ktorý hľadáte?

Skladom máme rôzne náhradné diely na väčšinu snowboardového vybavenia. V prípade, že ste nenašli v našej ponuke, čo hľadáte, naváhejte nás kontaktovať.

Ako postupovať

  • presne špecifikujte Váš problém
  • k emailu priložte fotografiu produktu
  • zadejte: značku, model, rok, farbu a veľkosť (v prípade, že sa jedná o staré vybavenie alebo údaje nepoznáte, špecifikujte náhradný diel co nejpresnejšie, napr. rozmer)
uveďte kontaktné údaje (telefón, adresa)

Servis freeski vybavenie

Vykonávame aj odborný servis freeski lyží, celoplošné brúsenie hrán a sklznice, voskovanie sklznice.

Servis freeski lyží - cenník

Voskovanie sklznice - 150 Kč / 6 €

Pomocou špeciálnej žehličky Toko nanášame pri riadenej teplote širokospektrálny vosk Toko na celú plochu sklznice. Prebytočný vosk je odstránený, rotačnou kefou následne prebrúsenie a vyleštená celá sklznica.

Sklznici je potrebné v priebehu sezóny opakovane navoskovať. Na voskovanie sklznice nie je nič náročné. Potrebné vybavenie - žehličky, vosky, škrabky - nájdete v našom e-shope.

Malý servis + vosk - 150 Kč / 6 €

Malý servis zahŕňa očistený sklznice od nečistôt, odstránenie starého vosku, nanesenie nového vosku, celoplošné brúsenie sklznice a brúsenie hrán z boku. Zo sklznice zmiznú drobné ryhy a tá je potom dokonale hladká.

Veľký servis + vosk - 550 Kč / 22 € a vyššie

Veľký servis je oprava rýh a dier v sklznici + malý servis s voskovaním (ten je po týchto opravách nevyhnutný). Cenu veľkého servisu určuje predovšetkým náročnosť opráv rýh a dier v sklznici a spotreba materiálu.

Montáž freeski viazanie

Montáž viazanie vám pri nákupe prevedieme priamo na predajni a úplne ZADARMO.

Nastavenie freeski viazanie - 250 Kč / 10 €

Nastavenie viazanie pre vás sprostredkujeme v odbornom servise, ktorý vám vystaví aj doklad o nastavenie.

 

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia