Boty Nitro Crown Tls

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
 • 1124 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v piatok 22. 9.
Tabuľka veľkostí
206.29 €
-30% / 294.70 €
Farba: blue
Kolekcie: zima 2016/2017
Záruka: 2 roky
Značka: Nitro
Kategória: Boty
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámske snowboardové topánky Nitro Crown TLS

Nová kráľovná komfortu. Dámske snowboardové topánky Crown TLS sú navrhnuté tak, aby boli hravé a zároveň poskytli potrebnú podporu. Obsahujú najnovšie vychytávky čo sa týka materiálov aj konštrukcie, disponujú novou tvarovateľnou vložkou Cloud 6 a ohybným kĺbom Flex Link. Crown TLS sú tak pohodlné, že ich nebudete chcieť vyzuť.

parametre

 • TLS 5 Twin Lacing System - dvojzónový rychloutahovací systém. TLS používa tenké a superpevné šnúrky s jadrom z materiálu Dyneema a vysoko spoľahlivý, automatický blokovací mechanizmus.
 • Bail Out System - pre ešte jednoduchšie používanie TLS systému slúžia špeciálne tiahlo, ktoré jedným rýchlym pohybom uvoľní šnúrky pre ľahké vyzutie
 • Molded TLS Handles - uťahovacie rukoväte pre pevnejšie a pohodlnejšie uťahovanie
 • EVA Outsole - EVA podrážka výrazne redukuje hmotnosť topánky, eliminuje nárazy a dopady a poskytuje výbornú tepelnú izoláciu.
 • Rubber Impact Panels - EVA podrážka je vystužená strategicky umiestnenými gumenými výstuhami pre väčšiu odolnosť.
 • Flex Link Design - pružný panel medzi hornou a spodnou časťou vonkajšej topánky v oblasti členku umožňuje prirodzený ohyb topánky.
 • New Womens Cloud 6 Liner - nová vnútorná topánka z předtvarovaného Thermacell špeciálne navrhnutá pre ženy, je ultra ľahká a pohodlná pre maximálnu odpruženie a poyblivost.
 • ILS Liner Lacing - základom systému ILS je uťahovací postroj zašitý do vonkajšej topánky. Ten pevne obopne vložku, zaistí ju na svojom mieste a dodá potrebné utiahnutie. Vylepšené šnúrky sa lepšie uťahujú a majú silné jadro z Dyneema.
 • Womens Dual Density Footbed
 • Tuhosť (1-10) - 5

 

Tabuľka veľkostí
UK 5 5,5 6 6,5 7 7,5 8 8,5 9 9,5
EUR 37 1/3 38 38 2/3 39 1/3 40 40 2/3 41 1/3 42 42 2/3 43 1/3
US 6,5 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10 10,5 11
CM 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5
Poradňa - ako si vybrať

Ako si vybrať snowboardové topánky

Existuje niekoľko parametrov, ktoré sú rozhodujúce pre výber správných topánok. Tými hlavnými sú veľkosť, celková tuhosť a odvetvia, pre ktoré je určená.

Veľkosť topánky

Pri výbere správnej veľkosti topánok pomôže tabuľka veľkostí, ktorú nájdete pod odkazom v detaile všetkých snowboardových topánok. Ak nepoznáte veľkosť svojho chodidla v nami uvedenej tabuľke číslovania (UK, US, EUR), zmerajte si chodidlo od päty po najdlhší prst. Číslovanie MONDO v tabuľke je uvedené v centimetroch - vyberte obuv o pol centimetra väčšiu ako je dĺžka vášho chodidla.

Topánky vždy skúšame v ponožkách, v ktorých budeme jazdiť. Maximálne utiahneme vnútornú topánku a zaviažeme topánky pevne ako pred jazdou. Topánka by mala po utiahnutí dokonale objať nohu. Pred prvým rozjazdom je dobré si topánky obuť doma a cca 30 minút v nich chodiť. Počas tejto doby bezpečne spoznáte, či vám topánka dobre padne. Noha sa v topánke nesmie hýbať (nesmie sa dvíhať päta), nikdy však nesmie tlačiť! Dámske chodidlá sa vyskytujú v ďaleko viac rozličných tvaroch, preto je potrebné dať výberu viac času. Pozor na rozdielnosť pravého a ľavého chodidla, skúšajte vždy obe topánky.

Aj napriek tomu, že zvolíte správnu veľkosť, nemusí Vám topánka dokonale sadnúť. Môže byť príliš široká, v priehlavkovej oblasti nízka, môže Vás tlačiť na členku. Pri nákupe cez náš e-shop to však neznamená žiadne riziko - stačí keď topánku pošlete s dokladom o nákupe späť a my Vám ju obratom vymeníme alebo vrátime peniaze! Ako postupovať pri výmene tovaru?

Flex (tuhosť) topánky

Tuhosť snowboardových topánok súvisí s odvetvím, pre ktoré sú určené. Pre freestyle sú určené topánky mäkšie, ktoré dovoľujú väčšiu voľnosť v ohybe cez jazyk topánky. Na freeride, rýchlu a agresívnu jazdu sú vhodnejšie topánky tvrdšie, s väčšou oporou cez jazyk topánky a v oblasti členku.

Šnúrky alebo systém rýchleho uťahovania?

Výrobcovia snowboardových topánok ponúkajú vedľa klasických šnúrok rôzne systémy rýchleho uťahovania, vďaka ktorým je možné utiahnuť topánku rýchlejšie a s menšou námahou. Niektoré systémy dokonca umožňujú sťahovanie v priehlavkovej aj holennej oblasti zvlášť. Tieto systémy sú spoľahlivé a osvedčené a ak sa pre ne rozhodnete, pripravte si na nákup nejakú tú korunku navyše.

Životnosť snowboardových topánok môžete výrazne predĺžiť, ak sa budete držať niekoľkých pravidiel:Údržba snowboardových topánok

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi