Slovensky EUR
:
:Vesta O'Neill Wms Gooru

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 40.00 €
  • 863 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v stredu 1. 3.
Tabuľka veľkostí
84.00 €
-30% / 120.00 €
Farba: cobalt/berry
Kolekcie: leto 2015
Záruka: 2 roky
Značka: O'Neill
Kategória: Vesty na wake
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámska vesta O'Neill Wms Goor Comp

O'neill Wms GOOR Comp je dámska vesta, ktorá je veľmi ľahko navléknutelná a poskytuje vysokú ochranu pred nárazom na vodu. Vyrobená je zo špeciálnej tkaniny ULTRAFLEX DS, ktorá absorbuje menej vody a veľmi rýchlo schne. Táto vesta je tá pravá voľba pre vás. Vesta nie je schválená Pobrežná hliadkou Spojených štátov (USCG) ako záchranná vesta.

Parametre

  • NytroLite Foam Technology - v porovnaní s PVC penami NytroLite schne oveľa rýchlejšie, absorbuje menej vody a ponúka väčšiu ochranu proti nárazu a je mimoriadne ľahší. O'Neill vo svojom výrobnom procese používa menej peny, vesty ale plávajú a chráni rovnako dobre.
  • Segmented Foam Core - delené penové panely
  • Zipperless / Buckle Free - vesta je ušitá v štýle korzetu a oblieka sa cez hlavu
  • Boardshort Connector - malá slučka v dolnej časti, ktorá umožňuje pripojiť boardshortky a vesta zostáva stále na svojom mieste
Tabuľka veľkostí
6 8 10 12
A ŠÍRKA VESTY (cm) 43 - 46 47 - 49,5 50 - 53,5 54 - 57
B DĹŽKA (cm) 57 58 59 60

Poradňa - ako si vybrať

Ako si vybrať vestu na wakeboard?

Vesty sú nevyhnutným doplnkom pre bezpečnú jazdu na wakebordu. Výber správnej veľkosti je najdôležitejším faktorom k potrebnej funkčnosti. Vesta jazdca nadnáša na vode, preto sa veľkosť nesmie podceňovať.

Veľkosť vyberajte starostlivo, vesta musí pevne držať na tele

Správne zvolená veľkosť je vtedy, keď pevne drží na tele a nie je voľná. Pri páde do vody nesmú schádzať, aby nedošlo k nepohyblivosti pri plávaní. Vesty sú pružné a počas bežného využitia sa rozťahujú - pri výbere veľkosti dbajte na tento fakt!

Vesty cez hlavu na telo lepšie priľnú

Vesty sa líšia tvary, veľkosťami, spôsoby zapínanie alebo materiály. Najčastejší druh zapínanie je klasický predný zips. Vesty cez hlavu sa z pravidla horšie obliekajú, výhodou je ale lepšiu priľnavosť k telu. Modely so zapínaním na pracku sa používajú skôr u viest pre deti alebo u lacnejších variantov, kedy je možné pásy stiahnuť a regulovať tak veľkosť.

U detských viest môžete regulovať veľkosť

Detské vesty sú väčšinou vybavené sťahovacími pásmi pre reguláciu veľkosti a pútkami na chrbte, aby mohli rodičia deti jednoducho vytiahnuť za pútko z vody.

Vesty sú vyrobené z tých najlepších materiálov a sú veľmi odolné proti nárazom

V dnešnej dobe sú vesty opatrené tými najlepšími materiálmi, aby boli čo najľahšie, nevsakovaly toľko vody a boli odolné proti nárazom ako o vodu, tak o prekážky.

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi