Termoska Sigg Wmb Swiss Emblem

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 1140 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v pondelok 2. 10.
22.99 €
-5% / 24.20 €
Farba: blue touch 1l
Kolekcie: jeseň 2017
Záruka: 2 roky
Značka: Sigg
Kategória: Termosky a fľaše
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Fľaša Sigg WMB Swiss Emblem 1L

Nový typ hliníkovej fľaše Sigg Wide Mouth Bottle (WMB) Swiss Emblem, ktorá je vybavená ako tradičným hrdlom, tak novým 48 mm širokým uzáverom, pre pohodlné nalievanie obsahu, ľahké čistenie a navyše je komppatibilní s väčšinou systémov pre filtráciu vody.

Fľaše Sigg sú vysoko kvalitným produktom, ktorý spĺňa najprísnejšie zdravotné normy a nároky na ekologickú výrobu. Sú vyrobené z hliníka, vnútri sa nachádza vrstva na prírodnej živicovej báze, ktorá je extrémne pevná, pri zárezy nedôjde k jej porušeniu, zabraňuje prenikaniu škodlivín do nápoja, je odolná voči kyselinám z ovocných nápojov a to aj v prípade, keď v fľaši zostane dlhší dobu. Do fľaše môžete naliať akýkoľvek nápoj, pozor však na horúce nápoje, hrozí popálenie. Výrobca doporučuje nalievať nápoje do teploty 40 ° C. Fľaše neslúži ako termoska, sú jednostenné a teplo rýchlo prijímajú aj vydávajú. Pre uchovanie teploty nápoja používajte termoobaly Sigg.

Vrchný lak tvoria špeciálne práškové farby vytvrdnutej v peci pri vysokých teplotách, ktoré sú veľmi odolné a trvanlivé. Používaním SIGG fliaš znížite spotrebu PET obalov, čím prispejete k ochrane životného prostredia, pretože všetky fľaše SIGG sú vyrobené ekologicky šetrným postupom a sú recyklovateľné.

  • objem: 1 l
  • hmotnosť: 171 g
  • materiál: hliník + vnútorná vrstva EcoCare

 

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi