Slnečné okuliare Oakley Targetline

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 38.00 €
  • 2292 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v stredu 21. 8.
133.36 €
Farba: polished black
Kolekcie: jar 2019
Záruka: 2 roky
Značka: Oakley
Kategória: Slnečné okuliare
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Slnečné okuliare Oakley Targetline

Slnko svieti, vonku je horúco a vy potrebujete 100 % ochranu očí k vášmu výkonu? Potom volíte správne slnečné okuliare Oakley Targetline. Boli zhotovené predovšetkým pre športové aktivity. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby boli pohodlné aj pri nosení vašej obľúbenej šiltovky. Vďaka systému Three-Point Fit okuliare skvele priľnú a nebudete takmer cítiť, že ich máte na tvári. Veľkou výhodou je, že sú vybavené sklami PRIZM a tým majú širšie využitie pri meniacich sa svetelných podmienkach.

Špecifikácie

  • Prizm - technológia Prizm je revolúciou v optike skiel, stojí za ňou 15 rokov vývoja a výskumu správania ľudského oka. Výsledkom sú sklá, ktoré poskytujú neuveriteľný kontrast a detail pri širokej škále svetelných podmienok. Veľkou výhodou skiel PRIZM je aj ich širšie využitie pri meniacich sa svetelných podmienkach. Nemusíte ich meniť tak často ako u ostatných okuliarov.
  • Three-Point Fit - unikátny systém gumičiek, ktoré sú vyrobené z vysoko priľnavého a pórovitého materiálu nazývaného Unobtainium a nachádzajú sa v mieste, kde sa obruby okuliarov dotýkajú hlavy a uší. Celá technológia je založená na princípe unikátneho Three-Point Fit Systému, pri ktorom sa okuliare dotýkajú iba na troch miestach hlavy (na nose a na dvoch miestach nad ušami) čím odpadá nutnosť zakrivenia nožičiek rámov a okuliare vás nijako netlačia ani pri dlhšom nosení. Nebudete takmer cítiť, že ich máte na hlave.
  • UV Protection - Samotný materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, blokuje UV žiarenie a nemusíte sa tak spoliehať na tenkú povrchovú úpravu, ktorá sa môže časom opotrebovať či poškodiť.
  • Priepustnosť svetla 13 %

Súvisiace produkty

Prejsť na produkt Swox Max Lotion SPF 30

Swox Max Lotion SPF 30

24.90 €

Veľkosti skladom:

Prejsť na produkt Swox Zinc SPF 50 beige

Swox Zinc SPF 50 beige

19.90 €

Veľkosti skladom:

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
: