Boty Flow Deelite Coiler

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
 • 1278 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v piatok 19. 1.
Tabuľka veľkostí
167.30 €
-30% / 239.00 €
Farba: black
Kolekcie: zima 2016/2017
Záruka: 2 roky
Značka: Flow
Kategória: Boty
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámske topánky na snowboard Flow Deelite Coiler

Ultra ľahké dámske snowboardové topánky Deelite Coiler so špecifickými ženskými funkciami, ktoré vám poskytnú nový rozmer pohodlia a slobody pohybu. Rýchle a veľmi ľahko použiteľné uťahovanie Boa Coiler ide pohodlne ovládať aj v rukaviciach.

parametre

 • Boa H3 Coiler - vylepšený populárny systém uťahovania. Pomocou otáčavého kolieska utiahnete topánku tak, ako potrebujete, veľmi rýchlo a jednoducho, bez toho aby ste si museli dávať dole rukavicu.
 • 3 Feather Liner - anatomicky tvarovaná vložka zhotovená zo zmesi štandardnú a tepelne tvarovateľné peny, obsahuje samostatné integrované uťahovanie Harness, vnútorné a vonkajšie J-Bars, vetranie na jazyku pre redukciu vlhkosti a suché zipsy na uchytenie jazyka. Antibakteriálne záter Silvadur eliminuje zápach a množenie baktérií.
 • Dual Density - dvojitá EVA pena anatomicky vytvarovaná pre maximálnu podporu bez straty flexibility.
 • 3D Molded Toe - špička je tvorená z jedného kusu pre elimináciu švov, zníženie veľkosti a extra odolnosť.
 • 3D Molded Tongue - 3D tvarovaný jazyk poskytuje anatomický fit okolo holene a na prednej časti nohy, zlepšuje flex a držanie päty a zlepšuje celkovú podporu pri prednom náklonu.
 • Integrated Internal Closure
 • New BFT (Barefoot Technology) Free Track - celogumená podrážka navrhnutá tak, aby podporovala anatómii vašej nohy a dávala autentický pocit bosé nohy
 • OC-Kush - jedná sa o špeciálny gélovú hmotu v stielke, ktorá bola testovaná po celé roky. Narozdiel od vzduchových vankúšov, nie je OC Kush ovplyvniť zmeny teploty
 • SpaceBlanket Insulation - izotermické fólia je tepelne izolačné bariéru a zároveň vložkou, ktorá udržuje teplo vnútri
 • Flex (1-10) - 4

 

Tabuľka veľkostí
UK 3,5 4 4,5 5 5,5 6 6,5 7 7,5
EUR 36 37 37,5 38 39 39,5 40 41 41,5
US 6 6,5 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10
CM 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5
Poradňa

Ako si vybrať snowboardové topánky

Existuje niekoľko parametrov, ktoré sú rozhodujúce pre výber správných topánok. Tými hlavnými sú veľkosť, celková tuhosť a odvetvia, pre ktoré je určená.

Veľkosť topánky

Pri výbere správnej veľkosti topánok pomôže tabuľka veľkostí, ktorú nájdete pod odkazom v detaile všetkých snowboardových topánok. Ak nepoznáte veľkosť svojho chodidla v nami uvedenej tabuľke číslovania (UK, US, EUR), zmerajte si chodidlo od päty po najdlhší prst. Číslovanie MONDO v tabuľke je uvedené v centimetroch - vyberte obuv o pol centimetra väčšiu ako je dĺžka vášho chodidla.

Topánky vždy skúšame v ponožkách, v ktorých budeme jazdiť. Maximálne utiahneme vnútornú topánku a zaviažeme topánky pevne ako pred jazdou. Topánka by mala po utiahnutí dokonale objať nohu. Pred prvým rozjazdom je dobré si topánky obuť doma a cca 30 minút v nich chodiť. Počas tejto doby bezpečne spoznáte, či vám topánka dobre padne. Noha sa v topánke nesmie hýbať (nesmie sa dvíhať päta), nikdy však nesmie tlačiť! Dámske chodidlá sa vyskytujú v ďaleko viac rozličných tvaroch, preto je potrebné dať výberu viac času. Pozor na rozdielnosť pravého a ľavého chodidla, skúšajte vždy obe topánky.

Aj napriek tomu, že zvolíte správnu veľkosť, nemusí Vám topánka dokonale sadnúť. Môže byť príliš široká, v priehlavkovej oblasti nízka, môže Vás tlačiť na členku. Pri nákupe cez náš e-shop to však neznamená žiadne riziko - stačí keď topánku pošlete s dokladom o nákupe späť a my Vám ju obratom vymeníme alebo vrátime peniaze! Ako postupovať pri výmene tovaru?

Flex (tuhosť) topánky

Tuhosť snowboardových topánok súvisí s odvetvím, pre ktoré sú určené. Pre freestyle sú určené topánky mäkšie, ktoré dovoľujú väčšiu voľnosť v ohybe cez jazyk topánky. Na freeride, rýchlu a agresívnu jazdu sú vhodnejšie topánky tvrdšie, s väčšou oporou cez jazyk topánky a v oblasti členku.

Šnúrky alebo systém rýchleho uťahovania?

Výrobcovia snowboardových topánok ponúkajú vedľa klasických šnúrok rôzne systémy rýchleho uťahovania, vďaka ktorým je možné utiahnuť topánku rýchlejšie a s menšou námahou. Niektoré systémy dokonca umožňujú sťahovanie v priehlavkovej aj holennej oblasti zvlášť. Tieto systémy sú spoľahlivé a osvedčené a ak sa pre ne rozhodnete, pripravte si na nákup nejakú tú korunku navyše.

Životnosť snowboardových topánok môžete výrazne predĺžiť, ak sa budete držať niekoľkých pravidiel:Údržba snowboardových topánok

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi