Slovensky EUR
:
:


:

 
CZK | EUR

Vianoce 2015

Predĺžená lehota na výmenu tovaru

Máte obavy, že tovar zakúpený ako darček k Vianociam nestihnete vymeniť v zákonnej 14-dennej lehote? Nemusíte mať obavy, ak nakúpite v období do 23. decembra 2015, môžete tovar vymeniť až do 20. januára 2016.

Na vrátenie tovaru sa vzťahuje 14dňová lehota. Vymeniť tovar za lacnejšie a požadovať vrátenie rozdielovej čiastky možno tiež len v 14-dennej lehote.

Potrebujete dodať tovar včas do Vianoc?

Objednávky obdržané do 22. decembra 2015 do 12:00 zvládneme doručiť pod vianočný stromček včas (najneskôr do 23. decembra). Nenechávajte však objednanie tovaru na poslednú chvíľu, dopravcovia balíkov môžu byť tesne pred Vianocami extrémne vyťažení.

Osobný odber na predajni až do 24. decembra do 12 h

Ak ako spôsob dodania zvolíte osobný odber na predajni v Brne a objednáte do 23. decembra do 18 h, môžete si vyzdvihnúť objednaný tovar až do 24. decembra do 12 h.

Česká pošta doručuje teraz už aj v sobotu

Služba Českej pošty Balík do ruky teraz ponúka možnosť doručenia aj v sobotu!

Online darčekový kupón

Online darčekový kupón je rýchlym a pohodlným prostriedkom, ako behom pár minút získať darček pre svojich blízkych, bez toho aby ste sa museli zdvihnúť zo stoličky, na ktorej práve sedíte. Jednoducho si sami stanovíte sumu, napíšete venovanie, zadáte Váš e-mail a vykonáte platbu pomocou platobnej karty. Za chvíľu obdržíte súbor vo formáte PDF s vyobrazením darčekového kupónu s požadovanou čiastkou a venovaním. Kupón si vytlačíte na vašej domácej tlačiarni.

Otváracia doba cez vianočné sviatky

Tento rok bude na našej predajni v Brne otvorené aj 24. decembra a to od 9 do 12 h!

Newsletter

Nezmeškajte príležitosť, ako výhodne nakúpiť!

Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi