Vianoce 2016

Predĺžená lehota na výmenu tovaru

Máte obavy, že tovar zakúpený ako darček k Vianociam nestihnete vymeniť v zákonnej 14-dennej lehote? Nemusíte mať obavy, ak nakúpite v období do 23. decembra 2016, môžete tovar vymeniť až do 20. januára 2017.

Na vrátenie tovaru sa vzťahuje 14dňová lehota. Vymeniť tovar za lacnejšie a požadovať vrátenie rozdielovej čiastky možno tiež len v 14-dennej lehote.

Potrebujete dodať tovar včas do Vianoc?

Objednávky obdržané do 21. decembra 2016 do 12:00 zvládneme doručiť pod vianočný stromček včas (najneskôr do 23. decembra). Nenechávajte však objednanie tovaru na poslednú chvíľu, dopravcovia balíkov môžu byť tesne pred Vianocami extrémne vyťažení.

Doručenie do Vianoc

Osobný odber na predajni až do 24. decembra do 12 h

Ak ako spôsob dodania zvolíte osobný odber na predajni v Brne, môžete si tu vyzdvihnúť objednaný tovar až do 24. decembra do 12 h.

Osobný odber

Online darčekový kupón

Online darčekový kupón je rýchlym a pohodlným prostriedkom, ako behom pár minút získať darček pre svojich blízkych, bez toho aby ste sa museli zdvihnúť zo stoličky, na ktorej práve sedíte. Jednoducho si sami stanovíte sumu, napíšete venovanie, zadáte Váš e-mail a vykonáte platbu pomocou platobnej karty. Za chvíľu obdržíte súbor vo formáte PDF s vyobrazením darčekového kupónu s požadovanou čiastkou a venovaním. Kupón si vytlačíte na vašej domácej tlačiarni.

Online darčekový kupón

Otváracia doba cez vianočné sviatky

Tento rok bude na našej predajni v Brne otvorené aj 24. decembra a to od 9 do 12 h!

Predajňa

Pozrite na naše tipy na vianočné darčeky

V sekcii Tipy na darček nájdete inšpiráciu pre nákup vianočných darčekov pre vašich blízkych.

Newsletter

Nezmeškajte príležitosť, ako výhodne nakúpiť!

Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi