Vianoce 2018

Predĺžená lehota na výmenu tovaru

Máte obavy, že tovar zakúpený ako darček k Vianociam nestihnete vymeniť v zákonnej 14dennej lehote? Nemusíte mať obavy, ak nakúpite v období od 1. do 24. decembra 2018, môžete tovar vymeniť až do 21. januára 2019.

Na vrátenie tovaru sa vzťahuje 14dňová lehota. Vymeniť tovar za lacnejší a požadovať vrátenie rozdielovej čiastky možno tiež len v 14dennej lehote.

PRE REGISTROVANÝCH zákazníkov predlžujeme lehotu na VRÁTENIE TOVARU či PEŇAZÍ až do 21. januára 2019.

Potrebujete dodať tovar včas do Vianoc?

Objednávky obdržané do 20. decembra 2018 do 12:00 zvládneme doručiť pod vianočný stromček včas (najneskôr do 23. decembra). Nenechávajte však objednanie tovaru na poslednú chvíľu, dopravcovia balíkov môžu byť tesne pred Vianocami extrémne vyťažení. Objednávky prijímame ďalej a tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na predajni.

Doručenie do Vianoc

Osobný odber na predajni až do 24. decembra do 12 h

Ak ako spôsob dodania zvolíte osobný odber na predajni v Brne, môžete si tu vyzdvihnúť objednaný tovar až do 24. decembra 2018 do 12 h.

Osobný odber

Online darčekový kupón

Online darčekový kupón je rýchlym a pohodlným prostriedkom, ako behom pár minút získať darček pre svojich blízkych, bez toho aby ste sa museli zdvihnúť zo stoličky, na ktorej práve sedíte. Jednoducho si sami stanovíte sumu, napíšete venovanie, zadáte Váš e-mail a vykonáte platbu pomocou platobnej karty. Za chvíľu obdržíte súbor vo formáte PDF s vyobrazením darčekového kupónu s požadovanou čiastkou a venovaním. Kupón si vytlačíte na vašej domácej tlačiarni.

Online darčekový kupón

Otváracia doba cez vianočné sviatky

Tento rok bude na našej predajni v Brne otvorené aj 24. decembra 2018 a to od 9 do 12 h!

Predajňa

Pozrite na naše tipy na vianočné darčeky

V sekcii Tipy na darček nájdete inšpiráciu pre nákup vianočných darčekov pre vašich blízkych.

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia