Slovensky EUR
:
:


:

CZK | EUR

Viazanie Flow Juno Hybrid

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 40 €
 • 798 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v stredu 14. 12.
Tabuľka veľkostí
154.00 €
-30% / 220.00 €
Farba: purple
Kolekcie: zima 2015/2016
Záruka: 2 roky
Značka: Flow
Kategória: Viazanie
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámske viazanie Flow Juno Hybrid

Najlepšie dámske viazanie od Flow. Ak aj vy chcete jazdiť ako bohyňa, toto je tá jediná možná voľba pre vás. Juno je všestranné viazanie, ktoré je dostatočne tolerantní, ale zároveň výborne reaguje na vaše pohyby. Skrátená opierka je ideálny pre prirodzený, neobmedzený pohyb, naklonená základňa umožňuje prirodzený postoj. Vo verzii Hybrid je viazanie vybavené strapom Hybrid PowerCapStrap.

Súčasťou balenia sú 2 ks viazanie, stredové disky a skrutky.

Baseplate

 • Glass-Filled Nylon Rockered - všetky Flow baseplaty sú dizajnované tak, aby prenášali energiu priamo do dosky, bez straty prirodzeného pocitu z jazdy.

Hiback

 • Glass-Filled Nylon ModBack - modulárny opierka rozdelená na spodnej a hornej zónu ponúka sýty a zábavnú jazdu.

Strapy

 • Hybrid Powerstrap - revolučný hybridný strap spája to najlepšie z klasického Flow SpeedEntry strapu a konvenčného strapu SideEntry. Predná časť ide zapnúť cez špičku topánky.

Pracky

 • Locking Slap Ratchets - inovatívny pracky vám ponúka nové možnosti jednoduchého utiahnutia vášho viazanie presne tak, ako potrebujete.

Footbed

 • 2.5 ° Canted BankBeds - mäkké vankúše z EVA materiálu pre stlmenie nárazov a vplyvu, pod uhlom 2,5 ° pre optimálny postoj.

Disk

 • Nylon 3mm Offset Multi-Disc - stredový disk, ktorý pasuje na všetky typy insertov, vrátane Burton ICS.

Flex (1-10)

 • 5

 

Tabuľka veľkostí
S M L
UK 3,5 3,5-6,5 6,5-7,5
EUR 36 36-40 40-41,5
US 6 6-9 9-10
CM 22,5 22,5-25,5 25,5-26,5
Poradňa - ako si vybrať

Ako si vybrať snowboardové viazanie

Pri nákupe snowboardového vybavenia sa držte pravidla, že najskôr sa vyberajú snowboardové topánky a až potom viazanie. Topánky musia maximálne vyhovovať nohe a topánka zase musí padnúť ako uliata do viazania.

Veľkosť viazania

Veľkosť viazania vyberajte podľa veľkosti topánky (pozri tabuľku veľkostí), typ viazania podľa odvetvia, ktorému sa plánujete venovať. Rovnako ako snowboardy a topánky sa aj viazanie vyrába pre freestyle, freeride, popr. all-mountain.

Prevažná väčšina viazania má nastaviteľnú dĺžku základne, dĺžku priehlavkových popruhov a náklon opierky päty. Je možné, že sa vám nepodarí nastaviť viazanie optimálne hneď na prvýkrát, preto je dobré mať pri sebe vreckové náradie, s ktorým to zvládnete priamo na svahu.

Správne nastavenie viazania a jeho pripevnenie k snowboardu je celkom zásadné pre pôžitok z jazdy a maximálne využitie vlastností snowboardovej výbavy. Neviete ako na to? Tu je pár praktických rád:Nastavenie a montáž viazania

[produkty1]

[produkty2]

Súvisiace produkty

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi