Kolekcia 2025 ID produktu 146651
Elektrobicykel Rocky Mountain Instinct Powerplay SL Carbon 50 29" white/carbon
Kolekcia 2025 ID produktu 146651
5 360.90 €
7 658.90 €
Výpredaj -30 %
História ceny
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7 658.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Nižšia hmotnosť, väčšia sila! Zaži hravosť trailového bajku so silou špičkového elektrobicykla. Nový odľahčený model Instinct Powerplay SL je obratný, zábavný, dokonale vyvážený a pripravený dostať ťa zase o kus ďalej.
V jeho srdci leží odľahčený pohon Dyname S4 Lite, ktorý váži o 30% menej ako Dyname 4.0. Svojím výkonom 550 W a krútiacim momentom 65 Nm je špičkou vo svojej kategórii a dopĺňa ho tichá, elegantná a úplne odnímateľná batéria s kapacitou 480 Wh.
Roky vývoja a skúseností prinášajú precíznu kinematiku odpruženia a geometriu, ktorú si môžeš ďalej vyladiť podľa svojich preferencií pomocou unikátneho systému RIDE-4™. Postačí ti jediný imbusový kľúč, ktorým zvolíš jednu zo 4 konfigurácií. Variabilitu ponúka aj nastaviteľný headset, ktorý upraví dĺžku reachu o cca 5 mm oproti jeho neutrálnemu nastaveniu.
Odpruženie Smoothlink™ je pri šliapaní efektívne, ale pritom si zachová poddajnosť a komfort. Pretože v Rocky Mountain dôkladne vyladili každý z mnohých parametrov odpruženia, poskytujú ich bicykle úplne jedinečný jazdný zážitok.
| Materiál | SMOOTHWALL™ Carbon |
| Pohon | Dyname S4.0 Lite drive system | 550 W Max Power | 250 W Nominal Power | 65 Nm | Rocky Mountain Micro Remote | Low RPM – High Efficiency class 1 eMTB System | Navrhnuté v Kanade |
| Batéria | 480 Wh Removable Integrated Li-Ion |
| Nabíjačka | Rocky Mountain Powerplay FAST Charger | 4A | 48V | Hido Deep Socket Connector |
| Displej | Rocky Mountain Jumbotron | Drive System Customization | Battery & Assist Level | Trip | Speed | Cadence | Top Tube Integration |
| Vidlica | RockShox Lyrik Select 150 mm | Charger RC Damper | 42mm Offset |
| Zadný tlmič | Rock Shox Super Deluxe Select+ | 230 x 57.5 mm | 145 mm |
| Prehadzovačka | Shimano XT |
| Radenie | Shimano XT |
| Kľuky a prevodník | Race Face Aeffect Cinch 34T | 24 mm Spindle | Crank Length: 170 mm |
| Kazeta | Shimano Deore 10-51T 12 spd |
| Reťaz | Shimano M6100 |
| Brzdy | Shimano XT Trail 4 Piston | Metal Pads |
| Brzdové kotúče | Shimano RT66 203 mm |
| Hlavové zloženie | FSA Orbit NO.85 Reach Adjust | 0mm Cups Installed | +/- 5mm Cups Included | Sealed Stainless 36° x 45° Bearings | 30.2 mm x 41 mm x 7.1 mm Upper | 40 mm x 51.8 mm x 7.5 mm Lower | 1.5" Crown Race |
| Riadidlá | Rocky Mountain AM | 780mm Width | 25mm Rise | 9° Backsweep | 5° Upsweep | 35 Clamp |
| Predstavec | Rocky Mountain 35 CNC | 0° Rise | Všetky veľkosti = 40mm |
| Gripy | ODI Elite Pro Lock On |
| Predný náboj | Novatec D791SB Sealed Boost 15mm |
| Zadný náboj | Novatec MTB SL Pre Boost 148 mm |
| Ráfiky | WTB KOM Trail i30 TCS 2.0 | 28H | Tubeless Set Up | Sealant Incl |
| Výplet | DT Swiss Competition 2.0/1.8/2.0 |
| Predný plášť | Maxxis Minion DHF 2.5 WT 3C MaxxTerra EXO+ Tubeless Ready |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 2.4 WT 3C MaxxTerra EXO+ Tubeless Ready |
| Sedlovka | X Fusion Manic Composite 30.9 mm | LG = 170mm |
| Sedlo | WTB Volt Fusion Form 142 | Cromoly Rails |
| L | |
|---|---|
| A - Reach (mm) | 480 |
| B - Stack (mm) | 632 |
| C - Hlavový uhol (°) | 64 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 440 |
| G - BB Drop (mm) | 32 |
| H - Rázvor (mm) | 1272 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 450 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 125 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 626 |
| L - Sedlový uhol (°) | 77 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 813 |
Adresa výrobcu:
Rocky Mountain Bicycles
9095, 25e avenue
Saint-Georges (Québec) G6A 1A1
Canada
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
BIKEACTION Fahrradhandelsgesellschaft mbH
Weiskircher Str. 102
63110 Rodgau
Germany
E-mail: service@bikeaction.de
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: