Kolekcia 2025 ID produktu 150946
Elektrobicykel Rocky Mountain Instinct Powerplay SL Carbon 50 29" blue/blue
Kolekcia 2025 ID produktu 150946
5 353.90 €
7 648.90 €
Výpredaj -30 %
a získej řadu výhod!
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Nižšia hmotnosť, väčšia sila! Zaži hravosť trailového bajku so silou špičkového elektrobicykla. Nový odľahčený model Instinct Powerplay SL je obratný, zábavný, dokonale vyvážený a pripravený dostať ťa zase o kus ďalej.
V jeho srdci leží odľahčený pohon Dyname S4 Lite, ktorý váži o 30 % menej ako Dyname 4.0. Svojím výkonom 700 W a krútiacim momentom 75 Nm je špičkou vo svojej kategórii a dopĺňa ho tichá, elegantná a úplne odnímateľná batéria s kapacitou 480 Wh.
Roky vývoja a skúseností prinášajú precíznu kinematiku odpruženia a geometriu, ktorú si môžeš ďalej vyladiť podľa svojich preferencií pomocou unikátneho systému RIDE-4™. Postačí ti jediný imbusový kľúč, ktorým zvolíš jednu zo 4 konfigurácií. Variabilitu ponúka aj nastaviteľný headset, ktorý upraví dĺžku reachu o cca 5 mm oproti jeho neutrálnemu nastaveniu.
Odpruženie Smoothlink™ je pri šliapaní efektívne, ale pritom si zachová poddajnosť a komfort. Pretože v Rocky Mountain dôkladne vyladili každý z mnohých parametrov odpruženia, poskytujú ich bicykle úplne jedinečný jazdný zážitok.
| Materiál | SMOOTHWALL™ Carbon |
| Pohon | Dyname S4 Lite Mountain Bike Drive | 250w Nominal Power | 700w Max Power | 75Nm | Rocky Mountain Micro Remote | Low RPM - High Efficiency class 1 eMTB System | Navrhnuté v Kanade |
| Batéria | 480 Wh Removable Integrated Li-Ion |
| Nabíjačka | Rocky Mountain Powerplay FAST Charger | 4A | 48V | Hido Deep Socket Connector |
| Displej | Rocky Mountain Jumbotron | Drive System Customization | Battery & Assist Level | Trip | Speed | Cadence | Top Tube Integration |
| Vidlica | RockShox Lyrik Select 160 mm | Charger RC Damper | 42mm Offset |
| Zadný tlmič | Rock Shox Super Deluxe Select+ | 230 x 57.5 mm |
| Prehadzovačka | Shimano XT Mechanical |
| Radenie | Shimano XT Mechanical |
| Kľuky a prevodník | Race Face Aeffect Cinch 34T | 24 mm Spindle | Crank Length: 170 mm |
| Kazeta | Shimano Deore 10-51T 12 spd |
| Reťaz | Shimano M6100 |
| Brzdy | Shimano XT M8220 4 Piston | Metal Pads |
| Brzdové kotúče | Shimano RT66 203 mm |
| Hlavové zloženie | FSA Orbit NO.85 Reach Adjust | 0mm Cups Installed | +/- 5mm Cups Included | Sealed Stainless 36° x 45° Bearings | 30.2 mm x 41 mm x 7.1 mm Upper | 40 mm x 51.8 mm x 7.5 mm Lower | 1.5" Crown Race |
| Riadidlá | Rocky Mountain AM | 780mm Width | 25mm Rise | 9° Backsweep | 5° Upsweep | 35 Clamp |
| Predstavec | Rocky Mountain 35 AM | 5° Rise | Všetky veľkosti = 40mm |
| Gripy | ODI Elite Pro Lock On |
| Predný náboj | Novatec D791SB Sealed Boost 15mm |
| Zadný náboj | Novatec MTB SL Pre Boost 148 mm |
| Ráfiky | WTB KOM Trail i30 TCS 2.0 | 28H | Tubeless Set Up | Sealant Incl |
| Výplet | DT Swiss Competition 2.0/1.8/2.0 |
| Predný plášť | Maxxis Minion DHF 2.5 WT 3C MaxxTerra EXO+ Tubeless Ready |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 2.4 WT 3C MaxxTerra EXO+ Tubeless Ready |
| Sedlovka | Tranz X + RAD2.0 Adjustable Dropper Post | 30mm Adjustment | Alloy I-Spec EV Lever | 30.9mm | LG = 200 mm |
| Sedlo | WTB Volt Fusion Form 142 | Cromoly Rails |
| M | L | |
|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 455 | 480 |
| B - Stack (mm) | 618 | 632 |
| C - Hlavový uhol (°) | 64 | 64 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 410 | 440 |
| G - BB Drop (mm) | 17 | 32 |
| H - Rázvor (mm) | 1226 | 1272 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 436 | 450 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 110 | 125 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 598 | 626 |
| L - Sedlový uhol (°) | 77 | 77 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 814 | 813 |
Adresa výrobcu:
Rocky Mountain Bicycles
9095, 25e avenue
Saint-Georges (Québec) G6A 1A1
Canada
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
BIKEACTION Fahrradhandelsgesellschaft mbH
Weiskircher Str. 102
63110 Rodgau
Germany
E-mail: service@bikeaction.de
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.