Pravidlá programu ZEZULA Club

ZEZULA Club (ďalej ako „ZEZULA Club“ či „vernostný program“ alebo len „program“) vznikol ako vernostný program pre zákazníkov obchodnej spoločnosti SNOWBOARD ZEZULA s.r.o. so sídlom v Brne, Palackého třída 170, PSČ 612 00, IČ: 26947439, zapísanej v obchodnom registri, oddiel C, vložka 47606, pri Krajskom súde v Brne. Účelom tohto programu je ponúkať zákazníkom SNOWBOARD ZEZULA výhody za pravidelné nakupovanie na predajni v Brne či na e-shope. Zákazníci sa môžu stáť členmi klubu len na základe svojej slobodnej vôle, čo potvrdzujú úspešnou registráciou do vernostného programu.

I. Účasť v členstve

I.I Predmetom vernostného programu je poskytovanie zliav zákazníkom na základe jednoduchého algoritmu spočívajúceho v poskytovaní zliav dosiahnutím určitého objemu nákupu. Účasť v ZEZULA Clube je evidovaná elektronicky. Členstvo v ZEZULA Clube nie je podmienené prevádzaním sledovania a vyhodnocovania nákupného chovania zákazníkov ani zasielaním reklamných oznámení.

I.II Členom ZEZULA Clubu sa môže stať akákoľvek fyzická osoba staršia ako 13 rokov a disponujúca minimálnou právnou spôsobilosťou, ktorá sa dobrovoľne zaregistruje na e-shope.

I.III Zaregistrovaním sa do vernostného programu ZEZULA Club automaticky vyjadrujete súhlas s pravidlami programu ZEZULA Club a tiež súhlasíte so spracovaním osobných údajov, pričom SNOWBOARD ZEZULA sa zaväzuje, že tieto údaje využije len za účelom fungovania programu ZEZULA Club a nepredá ich tretej strane.

I.IV Pri registrácii je zákazník povinný o sebe uviesť pravdivé údaje.

I.V Zbieranie bodov a čerpanie zliav a výhod platí ako pre kamennú predajňu v Brne, tak aj pre e-shop SNOWBOARD ZEZULA.

II. Pripočítanie bodov

II.I Členovia vernostného programu ZEZULA Club môžu pri každom nákupe ako na predajni, tak na e-shope zbierať vernostné body. Pri dosiahnutí určitej výšky bodov získavajú zľavu na tovar či akcie. Čím viac bodov zákazníci nazbierajú, tým vyššie zľavy a lepšie výhody môžu dosiahnuť.

II.II Za každý váš nákup v SNOWBOARD ZEZULA pripočítame na váš účet počet bodov vo výške utratenej čiastky (1 Kč = 1 bod --> 1 € je cca 25 bodov). Čím viac nazbieraných bodov máte, tým väčšiu zľavu na svoje nákupy u nás dostanete. Máte tak možnosť dosiahnuť zľavu až 20 % na nákup.

II.III Aktualizácia výšky bodov na vašom vernostnom účte ZEZULA Club prebehne obvykle do 24 hodín od posledného nákupu.

II.IV Aktuálnu výšku bodov nájdete v prehľade po prihlásení sa na svoj ZEZULA Club účet na SNOWBOARD ZEZULA.

II.V Platnosť nazbieraných bodov je 3 roky (1 095 kalendárnych dní) od ich pripočítania na účet. Na nákup teda môžete získať takú zľavu, ktorá zodpovedá súčtu všetkých získaných bodov za tieto uplynulé 3 roky (maximálne je však možné získať zľavu 20 %, viď tabuľka). Body získané pred viac než 3 rokmi automaticky prepadajú a nie je ich preto možné započítať.

II.VI Na jeden vernostný účet ZEZULA Club môžu objednávať a nakupovať aj iné fyzické osoby.

II.VII Do hodnoty objednávky, a teda i množstva bodov, ktoré vám pripíšeme na účet, sa počíta hodnota tovaru s DPH i cena za dopravu.

II.VIII Na vernostný účet nie je možné započítať nákupy tovaru, ktorý bol vrátený v 14-dňovej lehote. V prípade reklamácie tovaru vám body za nákup zostávajú.

III. Uplatňovanie zliav v ZEZULA Clube

III.I Zľavy je možné uplatniť len na nezľavnený tovar a na požičovňu a servis.

III.II Zľavy sa nevzťahujú na výhodné komplety, zľavnený tovar, tovar vo výpredaji, v akčnej ponuke a na darčekové kupóny.

III.III Zľavy sa navzájom nesčítavajú a nie je ich možné uplatniť spätne.

III.IV Zľavy nie je možné uplatniť na lavínové batohy, aktivačné jednotky a lavínové sety Ortovox.

III.V Zmeny v zľavovom systéme vyhradené.

IV. Zánik členstva v ZEZULA Clube

Vaše členstvo vo vernostnom programe ZEZULA Club môže byť ukončené z nasledujúcich dôvodov:

IV.I Rozhodli ste sa svoje členstvo dobrovoľne sami ukončiť.

IV.II Došlo z vašej strany k porušeniu pravidiel členstva ZEZULA Club.

IV.III Neprajete si, aby sme pracovali s vašimi osobnými údajmi.

IV.IV Za posledné tri roky ste neuskutočnili žiadny nákup v kamennom či internetovom obchode SNOWBOARD ZEZULA.

IV.V Zánikom vernostného účtu ZEZULA Club prichádzate o možnosť čerpania vernostných zliav a aktuálny prehľad o novinkách a akciách.

IV.VI Po zániku vernostného účtu už ho nebude možné následne obnoviť ani opätovne získať na ňom nazbierané body.

V. Zmena pravidiel

V.I SNOWBOARD ZEZULA si vyhradzuje právo upraviť pravidlá či zrušiť vernostný program ZEZULA Club. O týchto zmenách budú všetci členovia ZEZULA Club informovaní v časovom predstihu jedného mesiaca.

V.II Vyššie popísané pravidlá členstva vo vernostnom programe ZEZULA Club sú platné od 12. 8. 2019

VII. Zľava ISIC a ZEZULA Club

VII.I Pokiaľ vlastníte kartu ISIC, ITIC, Alive (IYTC), máte možnosť u nás získať 10 % zľavu na tovar pri nákupe v e-shope aj v predajni v Brne. Pri nákupe na e-shope budete v priebehu objednávky vyzvaní k zadaniu čísla ISIC karty.

VII.II Zľavu s ISIC kartou je možné využiť len na nezľavnený tovar.

VII.III Zľava sa nesčítava s ostatnými zľavami, teda ani so zľavou vo vernostnom programe.

VII.IV Kartu ISIC, ITIC či Alive odporúčame používať a uplatňovať zľavy do tej doby, než na vernostnej karte ZEZULA Club nazbierate dostatočné množstvo bodov a dosiahnete zľavy vyššie než 10 %.

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia

Jazyk