Kolekcia 2025 ID produktu 146144
MTB bicykel Santa Cruz Megatower C GX AXS 29" matte black
Kolekcia 2025 ID produktu 146144
6 603.90 €
7 768.90 €
Zľava -15 %
a získej řadu výhod!
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Veľké kolesá, výrazný zdvih a odolný rám z karbónu. Ak sa vyžívaš v rýchlom a agresívnom downhille, nenájdeš bezpečnejší a vyladenejší bike, než je Santa Cruz Megatower. S relatívne strmým uhlom sedlovej rúrky ti dopraje ideálne podmienky pri šliapaní do kopca a vylepšená geometria zaručí rovnaké východiskové podmienky pre každú veľkosť rámu. Navyše si ju môžeš personalizovať pomocou Flip chipu, ktorý ponúka low/high nastavenia a dopraje ti tak odpruženie podľa tvojich preferencií.
Špeciálny systém zadného odpruženia VPP zvyšuje efektivitu každého tvojho záberu do pedálov a spolu so zadným 165 mm zdvihom ti dopraje skvelý pocit kontroly. Zdvih môžeš dokonca vyhnať až na 170 mm, ak si zaobstaráš tlmič s dĺžkou tela 65 mm. V Santa Cruz myslia na všetko a aj s takou výbavou sa nemusíš báť, že by sa na bicykel už nezmestila fľaša s vodou.
Ďalšou praktickou novinkou je priehradka Glovebox zabudovaná priamo v spodnej rámovej rúrke. Vnútri nájdeš šikovné puzdrá na bezpečné uschovanie náradia, náhradnej duše a ďalších nevyhnutností, bez ktorých si jazdu nedokážeš predstaviť.
| Hmotnosť | cca 15,91 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlica | RockShox Zeb Select+, 170mm |
| Zadný tlmič | RockShox Super Deluxe Select+, 230x62.5 |
| Prehadzovačka | SRAM GX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM AXS Pod Bridge |
| Kľuky | SRAM GX Eagle DUB T-Type Crankset, 32t |
| Kazeta | SRAM GX Eagle T-Type, 10-52t |
| Reťaz | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Code Bronze Stealth |
| Brzdové kotúče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 40 IS Integrated Headset |
| Riadidlá | Santa Cruz 35 Carbon Bar, 800mm |
| Predstavec | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz House Grips |
| Predný náboj | DT Swiss 370, 12x110, 6-Bolt, 28h |
| Zadný náboj | DT Swiss 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 32h |
| Predný ráfik | Raceface ARC 30 |
| Zadný ráfik | Raceface ARC 30 |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip, EXO+ |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 29"x2.4", 3C MaxxTerra, Double Down |
| Sedlovka | RockShox Reverb Stealth |
| Sedlo | WTB Silverado Medium, CroMo |
Ako zaregistrovať bicykel Santa Cruz na získanie doživotnej záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 430/427 | 455/452 | 475/472 | 495/492 | 520/517 |
| B - Stack (mm) | 616/618 | 625/627 | 638/640 | 656/658 | 670/672 |
| C - Hlavový uhol (°) | 63.8°/63.5° | 63,8/63,5 | 63,8/63,5 | 63.8°/63.5° | 63.8°/63.5° |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 770 | 799 | 826 | 855 | 886 |
| F - Výška stredu (mm) | 346/342.5 | 346/342,5 | 346/342,5 | 346/342.5 | 346/342.5 |
| G - BB Drop (mm) | 26.5/30 | 26,5/30 | 26,5/30 | 26.5/30 | 26.5/30 |
| H - Rázvor (mm) | 1206 | 1236/1237 | 1266 | 1298 | 1333/1334 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 436/437 | 437/438 | 440/441 | 443/444 | 447/448 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 90 | 100 | 115 | 135 | 150 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 570 | 594/595 | 613 | 637/638 | 666/667 |
| L - Sedlový uhol (°) | 77.24°/77.0° | 77,42/77,2 | 77,8/77,5 | 77.8°/77.5° | 77.8°/77.5° |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 709/705 | 716/712 | 723/718 | 722/717 | 724/720 |
| Váha (kg) | 15.91 | 15.91 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.