• Bestseller
  • Bestseller

Plášť Maxxis G2 Dissector 29×2.40" Kevlar 3CT/EXO+/TR

ID produktu 152438

Plášť Maxxis G2 Dissector 29×2.40" Kevlar 3CT/EXO+/TR

ID produktu 152438

64.90 € 67.90 €

ZEZULA Club Staň se členem ZEZULA Clubu
a získej řadu výhod!

  • Doprava zadarmo!
  • Doručíme najneskôr vo štvrtok 30. 4.

Plášť Maxxis G2 Dissector 29×2.40" Kevlar 3CT/EXO+/TR

Nový Maxxis Dissector je späť s updatom pre vylepšenú kontrolu, zatáčanie a brzdenie. Bočné výstupky majú väčšiu plochu kontaktu, čo zvyšuje priľnavosť a stabilitu najmä na tvrdom povrchu. Stredová vzorka si zachováva rýchlu vzorku 2-3-2, ale novo má rozdelené stredové výstupky pre lepšie brzdenie a prispôsobenie terénu. Prechodové výstupky sú posunuté na vonkajší okraj pre hladšie prechádzanie zákrut.

Dissector bude skvelý ako predný plášť na trailové bicykle so zdvihom 130–140 mm, alebo ako rýchly zadný plášť na bicykloch so 150 mm a väčším zdvihom, ideálny do suchých podmienok. Výborne si bude rozumieť aj s plášťami Forekaster alebo Rekon pre vyvážený zážitok z jazdy.

 

Parametre

  • Zmes: 3C MaxxTerra
  • TR: Tubeless ready
  • Určenie: trail, enduro
  • TPI: 60
  • Kevlarová pätka
  • Pre najlepší výkon sa odporúčajú ráfiky s vnútornou šírkou 30–35 mm
  • Odporúčané umiestnenie: vpredu aj vzadu

3C MaxxTerra (3CT)

Kombinácia troch zmesí v strednej úrovni tvrdosti zaisťuje viac trakcie ako 3C MaxxSpeed a menší valivý odpor ako 3C MaxxGrip, čo robí túto zmes ideálnou pre trailové jazdenie v rôznorodých podmienkach.

Tubeless Ready (TR)

Plášte s označením TR sú určené pre bezdušový systém. Ponúkajú lepšiu trakciu, menší valivý odpor a vďaka posilneniu v bočnici sú odolnejšie proti prerazeniu. Lepší grip a kontrolu získaš pri nižšom tlaku v plášti. Použité musia byť s ráfikmi kompatibilnými s bezdušovými plášťami a tekutým tmelom, aby sa udržal tlak vzduchu a utesnili malé defekty.

EXO+

Updatovaná ochrana od Maxxis, ktorá je vhodná pre všestranné použitie na trailoch aj pre ľahké elektrobicykle. V základe je umiestnený 60 TPI plášť, ktorý v bočniciach dopĺňa legendárny EXO materiál odolný proti prepichnutiam často vznikajúcim pri strete s kameňmi či koreňmi. V oblasti pätky je umiestnená butylová vložka, ktorá dodáva extra ochranu ráfika.

Plášť Maxxis G2 Dissector 29×2.40" Kevlar 3CT/EXO+/TR
29×2.40"
Technológie 3CT / EXO+ / TR
Zmes 3C MaxxTerra
Rozmer v palcoch 29x2,4"
Hmotnosť (g) 1030
Šírka plášťa 2.4
TPI 60
Patka kevlarová

Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Czech Republic
www.aspire.eu

E-mail: aspire@aspire.eu

Výmena a vrátenie tovaru

Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.

Ako postupovať pri výmene alebo vrátení tovaru

Registrácia

Nahrávam ...