Kolekcia 2025 ID produktu 148017
MTB bicykel Santa Cruz Nomad C GX AXS MX gloss stormbringer purple
Kolekcia 2025 ID produktu 148017
6 621.90 €
7 790.90 €
Zľava -15 %
História ceny
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7 790.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Chceš poriadne vytrestať horské traily, alebo dávať v bike parku jedno kolo za druhým? To čo potrebuješ, je Nomad. Tento bike sa nezľakne ani štartovej čiary pretekov z tvojich najdivokejších snov. Je skrátka pripravený vyraziť kedykoľvek a kamkoľvek. Jediné čo mu chýba, si ty.
Zdvihy 170 mm sú tou správnou ingredienciou pre strmé zjazdy, v ktorých Nomad vie obzvlášť zažiariť. S 29" kolesom vpredu a 27,5" vzadu získaš perfektnú trakciu a stabilitu spolu s ľahkou manévrovateľnosťou v úzkych a tesných zákrutách. Agresívnejší hlavový uhol ti dopraje skvelý downhillový zážitok, zatiaľ čo uhol sedlovej trubky umožňuje vzpriamenejšiu polohu pre pohodlné šliapanie do kopca.
Odpruženie VPP™ prináša rovnováhu medzi efektivitou šliapania a výkonom na nerovnostiach. Nomad vyniká v pohlcovaní nárazov, budeš sa tak v náročných úsekoch cítiť istejšie. Pretože je však stále efektívny pri šliapaní, nie je pre neho výstup na tie najvyššie traily takou námahou ako pre iné bicykle.
| Váha | 15,67 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlica | FOX 38 Float Performance Elite, Grip X2, 170mm alebo RockShox Zeb Select+, 170mm |
| Zadný tlmič | Fox Float X Performance Elite, 230x65 |
| Prehadzovačka | SRAM GX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM AXS Pod Bridge |
| Kľuky | SRAM GX Eagle DUB T-Type Crankset, 32t |
| Kazeta | SRAM GX Eagle T-Type, 10-52t |
| Reťaz | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Bronze Stealth |
| Brzdové kotúče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 40 IS Integrated Headset |
| Riadidlá | Santa Cruz 35 Carbon Bar, 800mm |
| Predstavec | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycle House Grips |
| Predný náboj | DT Swiss 370, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Zadný náboj | DT Swiss 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 32h |
| Ráfiky | Raceface ARC 30 HD |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.4", 3C MaxxTerra, Double Down |
| Duša | Tubeless Sealant |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3, Lux-Alloy Atmos |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením bicykla a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
Ako zaregistrovať bicykel Santa Cruz na získanie doživotnej záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 430/427 | 455/452 | 475/472 | 495/492 | 520/517 |
| B - Stack (mm) | 616/618 | 625/627 | 638/640 | 656/658 | 670/672 |
| C - Hlavový uhol (°) | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 770 | 799 | 826 | 855 | 886 |
| F - Výška stredu (mm) | 346/343 | 346/343 | 346/343 | 346/343 | 346/343 |
| G - BB Drop (mm) | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 |
| H - Rázvor (mm) | 1209 | 1239/1240 | 1269/1270 | 1301/1302 | 1336/1337 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 439/440 | 440/441 | 443/444 | 446/447 | 450/451 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 90 | 100 | 115 | 135 | 150 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 570/571 | 594/594 | 612/613 | 637/638 | 666/667 |
| L - Sedlový uhol (°) | 77.2/77 | 77.4/77.2 | 77.9/77.6 | 77.8/77.5 | 77.7/77.5 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 709/705 | 594 | 723/719 | 722/717 | 725/720 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: