Kolekcia 2025 ID produktu 148028
MTB bicykel Santa Cruz Hightower C GX AXS 29" gloss day green
Kolekcia 2025 ID produktu 148028
6 433.90 €
7 569.90 €
Zľava -15 %
a získej řadu výhod!
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Prepracovaný Hightower môžeš vziať kamkoľvek, kedykoľvek. Vyvážený pomer zdvihu, veľkosti kolies a odvážneho charakteru z neho robí moderný MTB ako sa patrí. Táto všestranná mašina si hravo poradí s miestnymi trailami, singletrackmi, alpskými lajnami alebo bikeparkmi.
Hightower je vybavený zadným odpružením VPP v najnovšej verzii, ktoré spája viac než dostatočný zdvih a mimoriadnu efektivitu šliapania. Zdvih sa v tejto generácii ešte navýšil a nová konštrukcia umožnila umiestniť spodný čap ešte nižšie, optimalizovať anti-squat a zaistiť tak ešte výkonnejšie zadné tlmenie, hladšiu jazdu a viac trakcie. 29" kolesá pridávajú na rýchlosti a istote, proporčná geometria zaistí rovnaké jazdné zážitky jazdcom všetkých veľkostí.
| Hmotnosť | 14,73 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlica | Fox 36 Float Performance Elite, Grip X2, 160mm |
| Zadný tlmič | FOX Float X Performance Elite, 230x57.5 |
| Prehadzovačka | SRAM GX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM AXS Pod Bridge |
| Kľuky | SRAM GX Eagle DUB T-Type Crankset, 32t |
| Kazeta | SRAM GX Eagle T-Type, 10-52t |
| Reťaz | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Bronze Stealth |
| Brzdové kotúče | SRAM HS2 180mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 40 IS Integrated Headset |
| Riadidlá | Santa Cruz 35 Carbon Bar, 800mm |
| Predstavec | OneUp Stem, 42mm ALEBO Burgtec Enduro Stem, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Predný náboj | DT Swiss 370, 12x110, 6-Bolt, 28h |
| Zadný náboj | DT Swiss 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 28h |
| Ráfiky | Reserve 30|SL AL 6069 ALEBO Raceface ARC 30 |
| Predný plášť | Maxxis Minion DHF 29"x2.5"WT, 3C MaxxGrip, EXO |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 29"x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3, Lux-Alloy Atmos |
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432 | 460/457 | 480/477 | 500/497 | 525/522 |
| B - Stack (mm) | 623/625 | 632/634 | 641/643 | 659/661 | 668/670 |
| C - Hlavový uhol (°) | 64.2°/63.9° | 64.2°/63.9° | 64,2/63,9 | 64.2°/63.9° | 64.2°/63.9° |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 771 | 800 | 825 | 853 | 883 |
| F - Výška stredu (mm) | 344/341 | 344/341 | 344/341 | 344/341 | 344/341 |
| G - BB Drop (mm) | F:29/32 R:29/32 | F:29/32 R:29/32 | 29/32 | F:29/32 R:29/32 | F:29/32 R:29/32 |
| H - Rázvor (mm) | 1206 | 1237 | 1264 | 1296 | 1328 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 434 | 436 | 439 | 442 | 445 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 110 | 120 | 130 | 150 | 160 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 572 | 595 | 614 | 636 | 662 |
| L - Sedlový uhol (°) | 77.6°/77.3° | 77.9°/77.6° | 78,2/77,9 | 78.3°/78° | 78.4/°78.1° |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 721 | 731 | 725 | 727 | 731 |
| Váha (kg) | 14.73 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.