Kolekcia 2026 ID produktu 148832
MTB bicykel Santa Cruz Hightower C 70 29" matte black
Kolekcia 2026 ID produktu 148832
5 583.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Prepracovaný Hightower môžeš vziať kamkoľvek, kedykoľvek. Vyvážený pomer zdvihu, veľkosti kolies a odvážneho charakteru z neho robí moderné MTB ako sa patrí. Táto všestranná mašina si hravo poradí s miestnymi trailmi, singletrackmi, alpskými lajnami alebo bikeparkmi.
Hightower je vybavený zadným odpružením VPP v najnovšej verzii, ktoré spája viac než dostatočný zdvih a mimoriadnu efektivitu šliapania. Zdvih sa v tejto generácii ešte navýšil a nová konštrukcia umožnila umiestniť spodný čap ešte nižšie, optimalizovať anti-squat a zaistiť tak ešte výkonnejšie zadné tlmenie, hladšiu jazdu a viac trakcie. 29" kolesá pridávajú na rýchlosti a istote, proporčná geometria zaistí rovnaké jazdné zážitky jazdcom všetkých veľkostí.
| Hmotnosť | 15,74 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlica | RockShox Lyrik Base, 160mm |
| Zadný tlmič | FOX Float Rhythm, 230x57.5 |
| Prehadzovačka | SRAM 70 Eagle T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd |
| Kľuky | SRAM 70 Eagle DUB T-Type Crankset, 32t |
| Kazeta | SRAM XS 1270 Eagle T-Type, 10-52t |
| Reťaz | SRAM 70 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM DB8 |
| Brzdové kotúče | SRAM Centerline, 200mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 10 IS Integrated Headset |
| Riadidlá | Burgtec Alloy Bar alebo e13 TRS Base Bar |
| Predstavec | OneUp Enduro Stem, 42mm alebo e13 TRS Base Stem, 40mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Predný náboj | SRAM MTH 716, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Zadný náboj | SRAM MTH 746, 12x148, HG, 6-Bolt, 32h |
| Ráfiky | Reserve 30|TR AL |
| Predný plášť | Maxxis Minion DHF 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 29"x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Sedlovka | SDG Tellis Dropper, 31.6 |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3, Steel |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením biku a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432 | 460/457 | 480/477 | 500/497 | 525/522 |
| B - Stack (mm) | 623/625 | 632/634 | 641/643 | 659/661 | 668/670 |
| C - Hlavový uhol (°) | 64.2/63.9 | 64.2/63.9 | 64.2/63.9 | 64.2/63.9 | 64.2/63.9 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 771 | 800 | 825 | 853 | 883 |
| F - Výška stredu (mm) | 344/341 | 344/341 | 344/341 | 344/341 | 344/341 |
| G - BB Drop (mm) | F:29/32 R:29/32 | F:29/32 R:29/32 | F:29/32 R:29/32 | F:29/32 R:29/32 | F:29/32 R:29/32 |
| H - Rázvor (mm) | 1206 | 1237 | 1264 | 1296 | 1328 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 434 | 436 | 439 | 442 | 445 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 110 | 120 | 130 | 150 | 160 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 572 | 595 | 614 | 636 | 662 |
| L - Sedlový uhol (°) | 77.6/77.3 | 77.9/77.6 | 78.2/77.9 | 78.3/78 | 78.4/78.1 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 721 | 723 | 725 | 727 | 731 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: