Kolekcia 2026 ID produktu 148838
MTB bicykel Santa Cruz Bronson C 90 MX matte poblano green
Kolekcia 2026 ID produktu 148838
6 772.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Všestranný stroj s divokou povahou.
Hľadáš bicykel, na ktorom môžeš jazdiť od rána do večera? Ktoré zvládne upravený terén v bikeparku, vyfúkané bermy, alpské trate aj cestičku v lese za dedinou? Bronson je jeden z najobľúbenejších modelov od Santa Cruz a cíti sa dobre vo vzduchu aj v teréne. Pokiaľ sa nebojíš objavovať a odmietaš so svojím štýlom jazdy radiť do škatuliek, táto mašina ťa s radosťou podporí v páchaní akejkoľvek neplechy.
Máš pocit, že tento Bronson vyzerá trochu inak? Máš dobré oko, pretože sezóna 2025 prináša už piatu generáciu tohto modelu s ešte vyladenejšou geometriou. Predĺžením zadnej stavby a úpravou hlavového uhla je docielené rovnomernejšie rozloženie váhy jazdca medzi obe kolesá, spoľahlivejšia trakcia a tým pádom aj sebavedomejšie jazdy!
Zaujímať by ťa ale mal hlavne drasticky znížený anti-squat. To v Santa Cruz docielili úpravou konštrukcie VPP™ systému. Zmenili polohu jeho spodného spoja a zadného tlmiča – nadol a trochu dopredu. Výsledkom je viac trakcie, menej spätného rázu v pedáloch, efektívnejšie šliapanie v náročnom teréne a väčší pocit slobody obzvlášť pri zjazdoch. A to chceš.
Kombinácia kolies MX (29" vpredu, 27.5" vzadu) znamená ešte viac zábavy a rýchlosti. Väčšie predné koleso ti poskytne stabilitu a parádnu trakciu, takže si na maximum užiješ každú zákrutu. Menšie koleso vzadu zase miluje odrazy a rado sa preletí vzduchom. Neboj sa toho, nech už sa rozhodneš jazdiť akokoľvek. S každou ďalšou generáciou jazdcov a jazdkýň Bronson pomáha redefinovať, čo je to horská cyklistika.
| Hmotnosť | cca 15,48 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlica | FOX 36 Float Performance, Grip, 160mm |
| Zadný tlmič | FOX Float X Performance, 230x57.5 |
| Prehadzovačka | SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd |
| Kľuky | SRAM 90 Eagle DUB T-Type Crankset, 32t |
| Kazeta | SRAM XS 1275 Eagle T-Type, 10-52t |
| Reťaz | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Base |
| Brzdové kotúče | F: SRAM HS2 200mm R: SRAM HS2 180mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 50 IS Integrated Headset |
| Riadidlá | OneUp Aluminum Bar |
| Predstavec | OneUp Enduro Stem, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz House Grips |
| Predný náboj | DT Swiss 370, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Zadný náboj | DT Swiss 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 28h |
| Ráfiky | Reserve 30|TR AL |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip, EXO+ |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 27.5 "x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Duša | Tubeless Sealant, Reserve Fillmore Valves |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3 Lux-Alloy |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením biku a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
Ako zaregistrovať bicykel Santa Cruz na získanie doživotnej záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432 | 460/457 | 480/478 | 500/498 | 525/523 |
| B - Stack (mm) | 623/625 | 632/634 | 641/643 | 659/661 | 668/670 |
| C - Hlavový uhol (°) | 64.2°/63.9° | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 | 64.2/63.9 | 64.2/63.9 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 771 | 800 | 825 | 853 | 883 |
| F - Výška stredu (mm) | 344/341 | 344/341 | 344/341 | 344/341 | 344/341 |
| G - BB Drop (mm) | F:29/32 R:10/13 | F:29/32 R:10/13 | F:29/32 R:10/13 | F:29/32 R:10/13 | F:29/32 R:10/13 |
| H - Rázvor (mm) | 1208 | 1240 | 1267 | 1299 | 1331 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 437 | 439 | 442 | 445 | 448 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 110 | 120 | 130 | 150 | 160 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 572 | 595 | 614 | 636 | 662 |
| L - Sedlový uhol (°) | 77.6°/77.3° | 77,9/77,6 | 78,2/77,9 | 78.3/78 | 78.4/78.1 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 721 | 723 | 725 | 727 | 731 |
| Váha (kg) | 15.25 | 15.25 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: