Kempy

Od samého začiatku podporuje obchod Snowboard Zezula rad jazdcov, snowparkov a sprievodných akcií. Skĺbenie týchto prvkov dalo za vznik našim snowboardovým kempingom. Aj v letných mesiacoch sme nezostali pozadu a na túto činnosť nadviazali organizácií veľmi obľúbených wakeboardových a longboardových kempov.

Snowboardové campy

Na týchto pravidelných kempoch sa naučíte nové triky a užijete si týždeň na horách sa super ľuďmi, ktorých baví snowboarding rovnako ako vás! Freestyle Campy sa konajú v snowparkoch v Českej republike pod dohľadom skúsených coach, profesionálneho kameramana a fotografa - táto kombinácia je istota rýchleho progresu, zábavy a veľa zážitkov! Kempy sú určené na naučenie a zdokonalenie zručností freestyle snowboardingu, tzn. vo snowparku. Sú teda určené výhradne pre jazdcov, ktorí zvládajú jazdu na zjazdovke.

Ako vyzeral tento ročník mrknite tu

 

Wakeboardovej campy

Oblíbené wakeboardovej campy sú určené ako pre úplných začiatočníkov, tak aj pre tých, ktorí majú chuť zlepšiť sa v jazde alebo trikoch. Tešiť sa môžete na super partiu a skúsených profesionálov v atraktívnom prostredí slovenských cableparků, kde okrem wakeboardingu nie je núdza o sprievodnú plážovú zábavu!

Mrknite sa na report a fotky, ako takáto akcia vyzerá

 

Aktuálne neprebiehajú žiadne campy, sledujte náš facebook, budeme vás včas informovať pre prihlásenie na nadchádzajúce wakeboardovej campy 2017!

Newsletter

Nezmeškajte príležitosť, ako výhodne nakúpiť!

Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi