Kolekcia 2026 ID produktu 152588
Gravel bicykel Santa Cruz Stigmata CC Rival 1X AXS 700C matte carbon
Kolekcia 2026 ID produktu 152588
5 397.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Tento bike si poradí s akoukoľvek cestou – a ver tomu, že "cesta" je pre neho širokým pojmom. Predstav si ju v akejkoľvek forme a Stigmata si s ňou poradí. Pracovať môžeš s množstvom priestoru pre plášte, skrutkovaným stredovým zložením, skrytými úchytmi na blatníky alebo tromi možnosťami umiestnenia bidónu. Bicykel si tak pripravíš na akékoľvek podmienky. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s MTB štandardmi, geometriou a špičkovými materiálmi vytvorili v Santa Cruz spoľahlivý bike pripravený na singletrack aj šotolinu.
| Hmotnosť | 9,36 kg |
| Materiál | Carbon CC |
| Vidlica | Carbon |
| Prehadzovačka | SRAM GX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM Rival AXS |
| Brzdy | SRAM Rival |
| Kľuky | Rival XPLR, 42t XS/S: 170 mm, M/L: 172,5 mm, XL/XXL 175 mm |
| Kazeta | SRAM GX 1275 Eagle T-Type, 10-52t |
| Reťaz | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Stredové zloženie | SRAM DUB 68mm Road Wide BB |
| Brzdové kotúče | SRAM Centerline, Centerlock, 160mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 50 IS Integrated Headset alebo Cane Creek 40 IS Integrated Headest |
| Riadidlá | Zipp Service Course 70 XPLR AL Bar, 31.8 XS/S: 42 cm, M: 44 cm, L/XL/XXL: 46 cm |
| Predstavec | Zipp Service Course Stem, 70 mm |
| Gripy | Velo Bar Tape |
| Predný náboj | DT Swiss 370, 12x100, Centerlock, 28h |
| Zadný náboj | DT Swiss 370, 12x142, XDr, Centerlock, 28h |
| Ráfiky | Easton ARC Offset 25 700c |
| Plášte | Maxxis Rambler, 700x45c, DC, EXO |
| Sedlovka | Easton EC70, 27.2, Zero Offset All Sizes: 350 mm |
| Sedlo | WTB Silverado Medium, CroMo |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením bicykla a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
Ako zaregistrovať bicykel Santa Cruz na získanie doživotnej záruky
| XS | S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 375 | 390 | 405 | 420 | 435 |
| B - Stack (mm) | 550 | 564 | 576 | 600 | 612 |
| C - Hlavový uhol (°) | 69,5 | 69,5 | 69,5 | 69,5 | 69,5 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 450 | 455 | 485 | 515 | 545 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 605 | 625 | 645 | 668 | 688 |
| F - Výška stredu (mm) | 278 | 278 | 280 | 280 | 282 |
| G - BB Drop (mm) | 78 | 78 | 76 | 76 | 74 |
| H - Rázvor (mm) | 1023 | 1043 | 1063 | 1087 | 1108 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 423 | 423 | 423 | 423 | 423 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 90 | 105 | 120 | 145 | 160 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 533 | 552 | 570 | 592 | 610 |
| L - Sedlový uhol (°) | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 753 | 778 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: