Kolekcia 2026 ID produktu 151421
Elektrobicykel Santa Cruz Vala AL Deore MX gloss stormbringer purple
Kolekcia 2026 ID produktu 151421
5 392.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Vyladená Vala v hliníku – kvalita a výkon vo variante dostupnejšom pre ešte viac riderov.
Značka Santa Cruz predstavila svoj špičkový ebike Vala v prevedení s hliníkovým rámom, ale s rovnakými benefitmi, ktoré má jeho karbónový súrodenec – vyvážené odpruženie, výkonný pohon, precízne spracovanie aj doživotná záruka na rám.
Na elektrobicykel, a ešte z hliníka, si Vala AL udržuje dostatočnú ľahkosť, a s váhou 24 kg je rovnako mrštná, ako tá v karbóne. Rám je navrhnutý tak, aby obstál pri každodennom trailovom pojazde, ale aj na strmom technickom teréne. A pretože v jednoduchosti je krása – a tiež sloboda, bol hliníkový rám navrhnutý bez zadných flip chipov. Odpadá tým dilema, ako vyladiť geometriu, a namiesto toho dostaneš naservírovaný univerzálny zlatý stred.
Skoršie skúsenosti so systémom VPP využili v Santa Cruz pri vývoji zadného štvorčapového odpruženia s jednoduchým prepákovaním. Je predvídateľné, zvyšuje efektivitu, trakciu a tým pádom aj tvoju odvahu zdolávať stále zložitejší terén. Pohonný systém Bosch Performance Line CX je špičkou na trhu a v najnovšej verzii je ešte tichší, ľahší a kompaktnejší. Pohon elektrobicykla Vala ponúka 4 štandardné režimy: Eco, Tour, eMTB a Turbo.
Energiu systému dodáva 600 Wh batéria integrovaná do spodnej rámovej rúrky na zníženie hmotnosti, hlučnosti a objemu. Pohonná jednotka dáva krútiaci moment až 85 Nm, špičkový výkon 600 W a váži iba 2,8 kg.
Softvérový update výrazne zvyšuje krútiaci moment na 100 Nm a výkon na 750 W!
| Hmotnosť | 24,09 kg |
| Materiál | Hliník |
| Vidlica | RockShox Psylo Gold RC, 160 mm |
| Zadný tlmič | RockShox Deluxe Select, 205x60 |
| Prehadzovačka | Shimano Deore M6100, SGS, 12spd |
| Kľuky | E13 Helix eSpec, 160 mm |
| Kazeta | Shimano Deore 6100, 10-51t |
| Reťaz | Shimano Deore 6100, 12spd |
| Brzdy | Shimano Deore M6120 |
| Brzdové kotúče | Shimano RT66, 220 mm/203 mm |
| Hlavové zloženie | FSA IS-2/47/42 ACB |
| Riadidlá | Santa Cruz Bicycles Aluminum Bar, 35x800, 30 mm Rise |
| Predstavec | OneUp Enduro Stem, 42 mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Predný náboj | WTB Frequency Šport, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Zadný náboj | WTB Frequency Šport, 12x148, MicroSpline, 6-Bolt, 32h |
| Ráfiky | WTB ST Tough 30 |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", EXO+ |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHRII, 27.5 "x2.5", DoubleDown |
| Sedlovka | SDG Tellis Dropper, 31.6 |
| Sedlo | WTB Silverado Medium, Steel |
| Pohon | Bosch Performance CX BDU38 |
| Batéria | Bosch PowerTube Battery 600Wh |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením bicykla a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 433 | 458 | 478 | 498 |
| B - Stack (mm) | 625 | 634 | 643 | 656 |
| C - Hlavový uhol (°) | 64,1 | 64,1 | 64,1 | 64,1 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 380 | 400 | 420 | 460 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 771 | 800 | 825 | 851 |
| F - Výška stredu (mm) | 342 | 342 | 342 | 342 |
| G - BB Drop (mm) | F:30 R:13 | F:30 R:13 | F:30 R:13 | F:30 R:13 |
| H - Rázvor (mm) | 1211 | 1241 | 1270 | 1297 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 440 | 440 | 445 | 445 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 110 | 120 | 130 | 145 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 578 | 606 | 628 | 652 |
| L - Sedlový uhol (°) | 76,9 | 76,9 | 76,8 | 76,8 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 744 | 745 | 729 | 732 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: