Kolekcia 2026 ID produktu 152585
Elektrobicykel Santa Cruz Skitch CC GX AXS Flat Bar 700C gloss black
Kolekcia 2026 ID produktu 152585
7 596.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Predstavujeme ti novú mrštnú e-mašinu, ktorá bez problémov prekľučkuje mestom, zmizne v bočných uličkách, prepláva kolónami a z rušnej prevádzky ťa hravo teleportuje na poľné cesty za mestom. Pokiaľ chceš tráviť menej času za čelným sklom auta a častejšie cítiť vietor v tvári, Santa Cruz Skitch s ľahkým a výkonným pohonom Fazua je jasným impulzom k tomu naskočiť do sedla a auto nechať doma.
Potrebuješ sa rýchlo dostať do cieľa, alebo chceš naopak od toho všetkého zhonu utiecť? Nie je problém. Pri rýchlosti 45 km/h má Skitch dojazd cez 95 km a s krútiacim momentom 60 Nm ťa motor poženie do strmých kopcov aj z červenej na semafore. Bicykel je navyše ľahký, takže manévrovanie v prevádzke alebo prenášanie cez schody nebude problém. Teraz už sa ponúka len jediná otázka – je toto ešte bike, alebo teleportačné zariadenie?
| Hmotnosť | cca 14 kg |
| Materiál | Carbon CC |
| Vidlica | RockShox Rudy Base XPLR, 40mm |
| Prehadzovačka | SRAM GX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM AXS Pod Controller |
| Kľuky | Praxis eTor AL, 107BCD S: 165 mm, M/L: 170 mm, XL/XXL: 172 mm" |
| Kazeta | SRAM GX 1275 Eagle T-Type, 10-52t |
| Reťaz | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdové kotúče | SRAM Paceline, Centerlock, 160 mm |
| Hlavové zloženie | FSA IS-2/47/42 ACB |
| Riadidlá | SRAM Atmos Flat Bar All Sizes: 31.8x760 mm, 0 mm Rise |
| Predstavec | SRAM Atmos Stem All Sizes: 80 mm |
| Gripy | ESI Chunky Grips |
| Predný náboj | DT Swiss 370, 12x100, Centerlock, 28h |
| Zadný náboj | DT Swiss 370, 12x148, XD, Centerlock, 28h |
| Ráfiky | Easton ARC Offset 25 700c |
| Plášte | Schwalbe G-One Overland, Pre EVO, 700x45c |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 27.2 S/M: 90mm Long, L/XL/XXL: 120mm |
| Sedlo | WTB Silverado Medium, CroMo |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením bicykla a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
Ako zaregistrovať bicykel Santa Cruz na získanie doživotnej záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 390 | 405 | 420 | 435 | 450 |
| B - Stack (mm) | 563 | 579 | 596 | 610 | 630 |
| C - Hlavový uhol (°) | 69 | 69 | 69 | 69 | 69 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 455 | 485 | 515 | 545 | 575 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 624 | 646 | 668 | 689 | 711 |
| F - Výška stredu (mm) | 279 | 281 | 281 | 283 | 283 |
| G - BB Drop (mm) | 78 | 76 | 76 | 74 | 74 |
| H - Rázvor (mm) | 1047 | 1070 | 1092 | 1112 | 1135 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 430 | 430 | 430 | 430 | 430 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 105 | 125 | 145 | 160 | 180 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 551 | 571 | 591 | 610 | 630 |
| L - Sedlový uhol (°) | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 728 | 753 | 778 | 610 | 830 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: