Kolekcia 2025 ID produktu 148014
Elektrobicykel Santa Cruz Heckler SL CC XX AXS RSV MX matte dark blue
Kolekcia 2025 ID produktu 148014
11 174.90 €
13 146.90 €
Zľava -15 %
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Rýchly, ľahký alebo silný? Zvoľ všetky tri prednosti dohromady!
Odľahčený ebike Santa Cruz Heckler SL má vďaka pohonu FAZUA RIDE 60 množstvo sily aj prekvapivý dojazd. Nechýba známe odpruženie VPP so 150 mm zadným zdvihom, progresívna geometria ani muletia kombinácia kolies, takže Heckler SL je mrštný a výborne ovládateľný trail bike. Len s pridanou elektrickou podporou.
Heckler SL je trail bike so skrytými superschopnosťami. Znížená hmotnosť a prirodzené dávkovanie krútiaceho momentu motora FAZUA RIDE 60 ti dajú pocit ako z klasického trailového biku. Len to viac ide. Dojazd sa pritom blíži plnohodnotným ebikom, aj napriek menšej batérii. Kľúčom je nižšia spotreba systému FAZUA a nižšia hmotnosť bicykla.
Ovládací prvok integrovaný v ráme umožňuje prepínanie troch jazdných režimov a prehľad o stave batérie. Podrobnejšie nastavenie aj detailnejšie informácie zaistí aplikácia FAZUA.
| Hmotnosť | cca 19,36 kg |
| Materiál | Carbon CC |
| Vidlica | Fox 36 Float Factory, Grip X2, 160mm alebo RockShox Lyrik Ultimate, 160mm |
| Zadný tlmič | Fox Float X Factory, 210x55 alebo RockShox Super Deluxe Ultimate, 210x55 |
| Prehadzovačka | SRAM XX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM AXS Pod Controller Rocker Paddle |
| Kľuky | Race Face Era-E Carbon, 165mm |
| Kazeta | SRAM XX Eagle T-Type, 10-52t |
| Reťaz | SRAM XX SL Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Ultimate Stealth |
| Brzdové kotúče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové zloženie | Chris King DropSet 3 Integrated Headset |
| Riadidlá | Santa Cruz e35 Carbon Bar, 800mm |
| Predstavec | Burgtec Enduro MK3 Machined, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Predný náboj | Industry Nine Hydra, 15x110, 6-Bolt 28h |
| Zadný náboj | Industry Nine Hydra, 12x148, XD, 6-Bolt, 28h |
| Ráfiky | Reserve 30|HD Carbon |
| Predný plášť | Schwalbe Albert, 29x2.5, Trail Radial Ultra Soft |
| Zadný plášť | Schwalbe Albert, 27.5x2.5, Trail Radial Soft |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Sedlo | WTB Silverado Medium Fusion, Stainless |
| Pohon | FAZUA RIDE 60 so silou 60 Nm |
| Batéria | FAZUA 430 Wh Integrated Battery |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením bicykla a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
Ako zaregistrovať bicykel Santa Cruz na získanie doživotnej záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432,4 | 460/457,4 | 480/477,5 | 500/497,4 | 525/522,5 |
| B - Stack (mm) | 614,9/616,8 | 624/625,8 | 633/634,9 | 651/653 | 664,5/666,5 |
| C - Hlavový uhol (°) | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 766,1/765,9 | 795,4/795,3 | 819,7/819,6 | 848,4/848,3 | 879,9/879,8 |
| F - Výška stredu (mm) | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 |
| G - BB Drop (mm) | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 |
| H - Rázvor (mm) | 1209,1/1209,7 | 1238,4/1239,1 | 1262,7/1263,4 | 1294,4/1295,1 | 1329,9/1330,5 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 443/443,8 | 443/443,8 | 443/443,8 | 446/446,8 | 450/450,7 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 100 | 110 | 120 | 140 | 155 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 569,2/579,6 | 602,7/602,9 | 620,6/621,5 | 641,8/642,7 | 669,1/670 |
| L - Sedlový uhol (°) | 76,8/76,6 | 77,1/76,9 | 77,5/77,2 | 77,7/77,5 | 77,8/77,5 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 720,1/716,2 | 733/728,8 | 733,4/729,3 | 731,7/731,6 | 741/738,6 |
| Váha (kg) | 19.31 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: