Wakesurf Eight.3 Wakesurf Shaper

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 12.00 €
  • 2836 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v pondelok 2. 11.
419.40 €
-40% / 699.00 €
Kolekcie: leto 2017
Záruka: 2 roky
Značka: Eight.3
Kategória: Wakesurf shapery

ZEZULA club ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Členovia môžu nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody.

Staň sa členom ZEZULA Clubu a získaj mnoho výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody:

  • zľava až 20% na nezľavnený tovar v eshope i predajni
  • lacnejšia doprava
  • nižšia hranica dopravy zadarmo
  • prednostné vybavenie objednávky
  • akčné zľavy na už zlacnený tovar
  • zľava na požičovňu a servis v predajni SNOWBOARD ZEZULA
Popis tovaru

Eight.3 Wakesurf Shaper

Najlepší produkt od doby, čo bol vytvorený wakesurf. Shaper sa ľahko pripevní na zadnej / spodnej pravobok či ľavobok trupu vašej lode, čím je zaistené surfovanie na dokonalé vlne po oboch stranách.

Inžinieri značky Eight.3 a jazdci Ronix spoločne vyvinuli tento produkt pre maximálny výkon pri wakesurfingu. Tento kompozitný klin ľahko pripevníte pomocou pevných suchých zipsov mierne pod vodnou hladinou na požadovanú stranu lodi. Zmena strany je jednoduchá, stačí zatlačiť nadol na Shaper, aby sa uvoľnil a pripevníte ho na opačnú stranu lodi.

Klinové pohony, priečne pohony - wakesurf Shaper bol testovaný na stovkách lodí a vo výsledku hovoria všetci to isté. Je to gamechanger!

Wakesurf Shaper má pre rok 2017 konkávny tvar a je k dispozícii aj vo veľkosti XL.

nový dizajn

Nová konkávy vedúci cez stred a hrany vytvárajúce menší odpor

Rovnomerné zaťaženie vašej lode

Môžete vyplniť celky priestor a nechať cestujúcich voľne sedieť kdekoľvek na lodi. Preč sú dni, kedy sa museli všetci nepohodlne stláčať na jednej strane.

Zmeňte tvar vašej vlny

Ak je shaper bližšie zadku, vlna sa stáva hlbšie a strmšie. Pripevníte ak ho bližšie provy vlna bude dlhšia.

Inštalácia na opačnej strane

Vďaka nástavcami na suchý zips je inštalácia jednoduchá a rýchla. Ide jednoducho odstrániť a nezanechá žiadne trvalé stopy na lodi.

Upgrade Velcro Attachmen t

Novinkou pre rok 2017 je pridanie suchého zipsu pre lepšie držanie a uchopenie. Štandardne je dodávaný s dvoma nastaviteľnými podložkami (1 "a 2"), aby sa zabezpečilo správne usadenie na lodi.

Shim

podložka pre jednoduché pripevnenie Wakesurf Shaper na trup lode. Tvar trupu sa môže líšiť, niektoré sú rovné a nevyžadujú podložku. Iné majú ..trup a potrebujú 1 "podložku, ďalšie lode majú výraznejšie a je potreba 2" podložky, zatiaľ čo v niektorých prípadoch môže byť nutné použitie oboch typov podložiek.

inštalácia

Adhezívne upevňovacie pruhy, ktoré sa nalepia na lodi, sú zámerne dlhší ako je Shaper. Umožňujú tak ďalší upravy smerom k prove či zadku. Keď je bližšie k zadku, vlny budú strmší a hlbšie - bližšie k prove, dostanete dlhší sweet spot.

 

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia