Späť

Viazanie Ronix Supreme BOA  dove grey/black

Kolekcia leto 2022

Revolučné prispôsobenie a kontrola vybavené technológiou BOA. Systém viazania BOA prichádza aj do sveta wakeboardingu, aby priniesol ešte… detailný popis

550.00 €

Doprava zadarmo!

 • Doručíme najneskôr v pondelok 22. 8.

ZEZULA club Staň sa členom ZEZULA Clubu a získaj mnoho výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody:

 • zľava až 20% na nezľavnený tovar v eshope i predajni
 • lacnejšia doprava
 • nižšia hranica dopravy zadarmo
 • prednostné vybavenie objednávky
 • akčné zľavy na už zlacnený tovar
 • zľava na požičovňu a servis v predajni SNOWBOARD ZEZULA

Čo keď nevyberiem správne?

Zdieľať produkt

Odporučiť produkt e-mailom

Wakeboardové viazanie Ronix Supreme BOA

Revolučné prispôsobenie a kontrola vybavené technológiou BOA.

Systém viazania BOA prichádza aj do sveta wakeboardingu, aby priniesol ešte pohodlnejšie zapínanie viazania. To ale zďaleka nie je všetko, čo Model Ronix Supreme BOA ponúka. Vybavený je bľúbenou vložkou Intuition+ Liner, vďaka ktorej bude obúvanie aj vyzúvanie bezstarostnou záležitosťou. Spolu so SuperStrapmi je dotiahnutie alebo povolenie viazania hračkou aj počas jazdy. Revolúcia vo wakeboardovom viazaní od dua Tyler Higham/Jake Pelot.

 • Flex 7/10
 • Pro S.O.L.E. stielka zabezpečuje rýchlejšie reakcie, zvýšenie výkonu a mäkšie prístátia
 • Tepelne tvarovateľná vložka Intuition+ Liner
 • Flexform Heel Panel - Patentovaný elastomér na pätke odolá aj tej najvyššej záťaži. Zaručí maximálny výkon a je použitý v miestach s vysokou ohybnosťou viazania.
 • BOA Technology - Rýchle, jednoduché a efektívne uťahovanie pomocou otočného kolieska.
 • SuperStraps zonálne uťahovanie viazania
 • Aluminum Lock Beams
 • Ronix Shell Last
 • Full-Height Skeleton
 • Toe Cap
 • Baseplate konštrukcia bez základne pre maximálny boardfeel
 • Mag Lock Beams pre prenos energie zo špičky do pätky
2022 Ronix Supreme Intuition + Boot.mp4
Viazanie Ronix Supreme BOA dove grey/black 2022

Tabuľka veľkostí

UK 5-6 7-8 9 10 11 12-13
EUR 38-39 41-42 43 45 46 47-48
US 6-7 8-9 10 11 12 13-14
CM 24-25 26-27 28 29 30 31-32
 

Ako si vybrať wakeboardové viazanie

Neoddeliteľnou súčasťou pri nákupe wakeboardu je výber viazania. Skoro by sa dalo povedať, že výber správneho viazania je kľúčový, pretože to, ako vám viazanie sadne, ovplyvňuje celú jazdu a váš pocit z nej.

Viazanie teda rozhodne odporúčame pred kúpou vyskúšať. Správne zvolené viazanie vás nesmie nikde tlačiť ani ťahať, noha sa v ňom musí cítiť úplne pohodlne, zároveň však musí byť spevnená pre perfektnú spoluprácu s doskou. Ak kupujete viazanie len pre seba, poobzerajte sa skôr po topánke s uzavretou špičkou, ktorá ochráni aj vaše prsty, ak budete zdieľať viazanie s kamarátmi, siahnite po topánke s otvorenou špičkou, ktorá umožňuje nosenie na rôznych veľkostiach nôh. Prsty by však nikdy nemali z topánky přečuhovat, ak je vás teda v partii viac, vyberajte veľkosť viazania podľa toho s najväčšou veľkosťou nohy.

The System

The System viazanie je doména značky Hyperlite. Ide o samostatné viazanie a topánky, tak ako to poznáte zo snowboardu. Odopínajú sa teda len z viazania a pri páde na cable si späť na štart dôjdete pohodlne obutí, čo predstavuje výhodu predovšetkým tam, kde je napr. kamenistá cesta, nepohodlná pre bosé nohy.

Jazdci ako Shaun Murray či Rusty Malinoski, ktorí The System testovali, si ho veľmi pochvaľujú pre jeho pevnosť a podporu na jednej strane a vynikajúci komfort na strane druhej. Zároveň poukazujú na vynikajúci prenos energie z jazdcovho tela do dosky, čo má za následok precízne a hlavne okamžité zvládnutie trikov.

Zatvorené integrované viazanie

U tohto typu viazania tvorí topánka s viazaním jeden celok, nejde o dve samostatné jednotky ako u viazania The System alebo na snowboarde. Topánka s viazaním je k wakeboardu prirobená na pevno, pri páde sa teda z topánok vyzúvajú úplne.

Zatvorené, čiže "closed toe" viazanie umožňuje lepší prenos síl, chráni prsty a zamedzuje pohybu nohy vo viazaní. Zatvorené viazanie si kúpte v prípade, že viete, že ho nebudete požičiavať kamarátom a chcete väčšiu ochranu nôh.

 

Otvorené integrované viazanie

Topánka s viazaním tvorí opäť jeden celok, rozdiel je len v otvorenej špičke. Otvorené, čiže "open toe" viazanie má nespornú výhodu v tom, že ho môžete používať v partii kamarátov, kde každý má inú veľkosť nohy. Vďaka otvorenej špičke sa tiež ľahko vypláchne piesok, ktorý sa do viazania dostáva pri obúvaní, prsty však nie sú toľko chránené.

Videosprievodca výberom wakeboardovej výbavy

 

 

 

Ronix Supreme BOA dove grey/black

Viazanie Ronix Supreme BOA

Výmena a vrátenie tovaru

Do 14 dní od doručenia môžete tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.

Ako postupovať pri výmene alebo vrátení tovaru

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia