Späť

Viazanie Ronix Atmos EXP  black/sand

Kolekcia leto 2021

Štyri roky vývoja priniesli najľahšiu wakeboardovú topánku, v ktorej sa dá chodiť. Tento kompletne nový model ponúka podšívku Intuition+ v hybridnom… detailný popis

Zľava -20 % 399.99 € 499.99 €

Doprava zadarmo!

 • Doručíme najneskôr v utorok 12. 10.

ZEZULA club Staň sa členom ZEZULA Clubu a získaj mnoho výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody:

 • zľava až 20% na nezľavnený tovar v eshope i predajni
 • lacnejšia doprava
 • nižšia hranica dopravy zadarmo
 • prednostné vybavenie objednávky
 • akčné zľavy na už zlacnený tovar
 • zľava na požičovňu a servis v predajni SNOWBOARD ZEZULA

Čo keď nevyberiem správne?

Zdieľať produkt

Odporučiť produkt e-mailom

Pánske wakeboardové viazanie Ronix Atmos EXP

Štyri roky vývoja priniesli najľahšiu wakeboardovú topánku, v ktorej sa dá chodiť. Tento kompletne nový model ponúka podšívku Intuition+ v hybridnom dvojito prešívanom zvršku. Pružná sieťovina ti zaistí ideálnu výkonnosť a trvanlivosť. 3D tvarovaná pevná päta a špička zaistia, že topánky skvele padnú a poskytnú výbornú spätnú väzbu. Tieto skvelé parkové topánky obopínajú strapy SuperStraps.

Špecifikácie

 • AutoLock Technology - posunutím sa zámok zablokuje, ťahom uvoľní. Zjednodušená konštrukcia s inovatívnym dizajnom, odolnosťou voči nárazom a s mäkkou rukoväťou pre jednoduché uvoľnenie.
 • EXP SOLE
 • Mainframe Technology - súbor technológií konštrukcie viazania zaisťujúcich ideálny pomer pohodlia a odozvy.
 • EXP Heat Moldable Intuition+ Liner - Tepelne tvarovateľná podšívka sa ideálne prispôsobí tvojej anatómii.
 • 3D Molded Heel and Toe - High Density
 • AutoLock Technology - jednoduché a odolné zapínanie.
 • SuperStraps - špeciálne vyvinuté strapy, s ktorými viazanie ľahko utiahneš tak, aby ti optimálne padlo.
 • Para-Skin
 • Pro Model Peacock Brothers
 
Viazanie Ronix Atmos EXP black/sand 2021

Tabuľka veľkostí

UK 5-6 7 8 9 10 11 12-13
EUR 38-39 41 42 43 45 46 47-48
US 6-7 8 9 10 11 12 13-14
CM 24-25 26 27 28 29 30 31-32
 

Ako si vybrať wakeboardové viazanie

Neoddeliteľnou súčasťou pri nákupe wakeboardu je výber viazania. Skoro by sa dalo povedať, že výber správneho viazania je kľúčový, pretože to, ako vám viazanie sadne, ovplyvňuje celú jazdu a váš pocit z nej.

Viazanie teda rozhodne odporúčame pred kúpou vyskúšať. Správne zvolené viazanie vás nesmie nikde tlačiť ani ťahať, noha sa v ňom musí cítiť úplne pohodlne, zároveň však musí byť spevnená pre perfektnú spoluprácu s doskou. Ak kupujete viazanie len pre seba, poobzerajte sa skôr po topánke s uzavretou špičkou, ktorá ochráni aj vaše prsty, ak budete zdieľať viazanie s kamarátmi, siahnite po topánke s otvorenou špičkou, ktorá umožňuje nosenie na rôznych veľkostiach nôh. Prsty by však nikdy nemali z topánky přečuhovat, ak je vás teda v partii viac, vyberajte veľkosť viazania podľa toho s najväčšou veľkosťou nohy.

The System

The System viazanie je doména značky Hyperlite. Ide o samostatné viazanie a topánky, tak ako to poznáte zo snowboardu. Odopínajú sa teda len z viazania a pri páde na cable si späť na štart dôjdete pohodlne obutí, čo predstavuje výhodu predovšetkým tam, kde je napr. kamenistá cesta, nepohodlná pre bosé nohy.

Jazdci ako Shaun Murray či Rusty Malinoski, ktorí The System testovali, si ho veľmi pochvaľujú pre jeho pevnosť a podporu na jednej strane a vynikajúci komfort na strane druhej. Zároveň poukazujú na vynikajúci prenos energie z jazdcovho tela do dosky, čo má za následok precízne a hlavne okamžité zvládnutie trikov.

Zatvorené integrované viazanie

U tohto typu viazania tvorí topánka s viazaním jeden celok, nejde o dve samostatné jednotky ako u viazania The System alebo na snowboarde. Topánka s viazaním je k wakeboardu prirobená na pevno, pri páde sa teda z topánok vyzúvajú úplne.

Zatvorené, čiže "closed toe" viazanie umožňuje lepší prenos síl, chráni prsty a zamedzuje pohybu nohy vo viazaní. Zatvorené viazanie si kúpte v prípade, že viete, že ho nebudete požičiavať kamarátom a chcete väčšiu ochranu nôh.

 

Otvorené integrované viazanie

Topánka s viazaním tvorí opäť jeden celok, rozdiel je len v otvorenej špičke. Otvorené, čiže "open toe" viazanie má nespornú výhodu v tom, že ho môžete používať v partii kamarátov, kde každý má inú veľkosť nohy. Vďaka otvorenej špičke sa tiež ľahko vypláchne piesok, ktorý sa do viazania dostáva pri obúvaní, prsty však nie sú toľko chránené.

Videosprievodca výberom wakeboardovej výbavy

 

 

 

Ronix Atmos EXP black/sand

Viazanie Ronix Atmos EXP

Výmena a vrátenie tovaru

Do 14 dní od doručenia môžete tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.

Ako postupovať pri výmene alebo vrátení tovaru

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia