Späť

Viazanie Hyperlite Defacto  grey/black

Kolekcia leto 2022

Model Defacto je postavený na technológii Fusion Plate System a dostal nový, skvele padnúci dizajn. Inovatívna konštrukcia, ktorá sa skladá z troch… detailný popis

469.00 €

Doprava zadarmo!

 • Doručíme najneskôr v pondelok 29. 8.

ZEZULA club Staň sa členom ZEZULA Clubu a získaj mnoho výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody:

 • zľava až 20% na nezľavnený tovar v eshope i predajni
 • lacnejšia doprava
 • nižšia hranica dopravy zadarmo
 • prednostné vybavenie objednávky
 • akčné zľavy na už zlacnený tovar
 • zľava na požičovňu a servis v predajni SNOWBOARD ZEZULA

Čo keď nevyberiem správne?

Zdieľať produkt

Odporučiť produkt e-mailom

Pánske wakeboardové viazanie Hyperlite Defacto

Model Defacto je postavený na technológii Fusion Plate System a dostal nový, skvele padnúci dizajn. Inovatívna konštrukcia, ktorá sa skladá z troch základných častí - oddelenej stielky, medzipodošvy a podrážky - poskytne riderom dostatočnú podporu pri zvládaní nových trikov a posúvaní svojich limitov.

Vďaka vychytaným technológiám je viazanie dobre prispôsobiteľné tvojej nohe. S týmto kúskom rozhodne vedľa nešliapneš a budeš si môcť užiť tú najlepšiu jazdu v uzavretom wakeboardovom viazaní.

Technológie

 • Fusion Plate System - Srdcom tohto systému je jeden z najodolnejších polymérov na trhu. Vytvára silné spojenie s doskou spolu s minimálnym zdvihnutím päty a špičky. Vďaka univerzálnemu systému je ľahké ho použiť na akejkoľvek doske.
 • Konštrukcia z 3 častí: Stielka - pohodlie a podpora klenby; Medzipodrážka - ochrana a odolnosť proti nárazu, Podrážka - trakčná odolnosť
 • Hypercush Insole - Maximálna ochrana proti nárazu a anatomická konštrukcia robí túto stielku tou najlepšou voľbou. Pridaný EVA materiál poskytuje plyšový pocit pod nohou bez straty odozvy dosky.
 • Internal Upper Support - Systém vnútornej podpory, ktorý bezpečne spája hornú časť s doskou a vytvára skvelý pocit z jazdy.
 • Integrated Ankle Harness - Dodatočné držanie päty zabudované do šnurovacieho systému, ktoré zabraňuje nežiaducemu zdvíhaniu päty.
 • 3D Heat Moldable Pro Liner - tepelne tvarovateľná vložka pre čo najlepší úchop nohy
 • Walkable Pro Liner - táto tepelne tvarovateľná vložka je vyrobená z najpokročilejšieho EVA materiálu. Poskytuje nielen pohodlie, ale taktiež obsahuje stabilizačnú manžetu pre väčšiu podporu a integrované flexibilné zóny pre plnú mobilitu.
 • Internal Upper Support - systém vnútornej podpory, ktorý bezpečne spája hornú časť s doskou a vytvára skvelý pocit z jazdy.
 • Velcro Closure Ankle
 • Aluminium Mounting System
 • Universal 6" Mounting Spread
 • Dual Lace Zones - Systém zapínania pomocou dvoch samostatných šnúrok
 • Range of Motion - Mid
 • Support Level - Mid
Viazanie Hyperlite Defacto grey/black 2022

Ako si vybrať wakeboardové viazanie

Neoddeliteľnou súčasťou pri nákupe wakeboardu je výber viazania. Skoro by sa dalo povedať, že výber správneho viazania je kľúčový, pretože to, ako vám viazanie sadne, ovplyvňuje celú jazdu a váš pocit z nej.

Viazanie teda rozhodne odporúčame pred kúpou vyskúšať. Správne zvolené viazanie vás nesmie nikde tlačiť ani ťahať, noha sa v ňom musí cítiť úplne pohodlne, zároveň však musí byť spevnená pre perfektnú spoluprácu s doskou. Ak kupujete viazanie len pre seba, poobzerajte sa skôr po topánke s uzavretou špičkou, ktorá ochráni aj vaše prsty, ak budete zdieľať viazanie s kamarátmi, siahnite po topánke s otvorenou špičkou, ktorá umožňuje nosenie na rôznych veľkostiach nôh. Prsty by však nikdy nemali z topánky přečuhovat, ak je vás teda v partii viac, vyberajte veľkosť viazania podľa toho s najväčšou veľkosťou nohy.

The System

The System viazanie je doména značky Hyperlite. Ide o samostatné viazanie a topánky, tak ako to poznáte zo snowboardu. Odopínajú sa teda len z viazania a pri páde na cable si späť na štart dôjdete pohodlne obutí, čo predstavuje výhodu predovšetkým tam, kde je napr. kamenistá cesta, nepohodlná pre bosé nohy.

Jazdci ako Shaun Murray či Rusty Malinoski, ktorí The System testovali, si ho veľmi pochvaľujú pre jeho pevnosť a podporu na jednej strane a vynikajúci komfort na strane druhej. Zároveň poukazujú na vynikajúci prenos energie z jazdcovho tela do dosky, čo má za následok precízne a hlavne okamžité zvládnutie trikov.

Zatvorené integrované viazanie

U tohto typu viazania tvorí topánka s viazaním jeden celok, nejde o dve samostatné jednotky ako u viazania The System alebo na snowboarde. Topánka s viazaním je k wakeboardu prirobená na pevno, pri páde sa teda z topánok vyzúvajú úplne.

Zatvorené, čiže "closed toe" viazanie umožňuje lepší prenos síl, chráni prsty a zamedzuje pohybu nohy vo viazaní. Zatvorené viazanie si kúpte v prípade, že viete, že ho nebudete požičiavať kamarátom a chcete väčšiu ochranu nôh.

 

Otvorené integrované viazanie

Topánka s viazaním tvorí opäť jeden celok, rozdiel je len v otvorenej špičke. Otvorené, čiže "open toe" viazanie má nespornú výhodu v tom, že ho môžete používať v partii kamarátov, kde každý má inú veľkosť nohy. Vďaka otvorenej špičke sa tiež ľahko vypláchne piesok, ktorý sa do viazania dostáva pri obúvaní, prsty však nie sú toľko chránené.

Videosprievodca výberom wakeboardovej výbavy

 

 

 

Hyperlite Defacto grey/black

Viazanie Hyperlite Defacto

Výmena a vrátenie tovaru

Do 14 dní od doručenia môžete tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.

Ako postupovať pri výmene alebo vrátení tovaru

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia