Späť

Viazanie Burton Wms Step On  grey acid wash

Kolekcia zima 2021/2022

Jedna z tých najvydarenejších inovácií od značky Burton. Snowboardové viazanie, ktoré je oslobodené od praciek a zdĺhavého zapínania. Burton Step On.… detailný popis

Farebné varianty

285.00 €

Doprava zadarmo!

 • Doručíme najneskôr v stredu 8. 12.

ZEZULA club Staň sa členom ZEZULA Clubu a získaj mnoho výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody:

 • zľava až 20% na nezľavnený tovar v eshope i predajni
 • lacnejšia doprava
 • nižšia hranica dopravy zadarmo
 • prednostné vybavenie objednávky
 • akčné zľavy na už zlacnený tovar
 • zľava na požičovňu a servis v predajni SNOWBOARD ZEZULA

Čo keď nevyberiem správne?

Zdieľať produkt

Odporučiť produkt e-mailom

Dámske snowboardové viazanie Burton Step On

Jedna z tých najvydarenejších inovácií od značky Burton. Snowboardové viazanie, ktoré je oslobodené od praciek a zdĺhavého zapínania. Burton Step On. Je opäť o krok bližšie k bezstarostnému a hravému snowboardingu.

Viazanie je koncipované tak, aby vám poskytlo čo najväčší komfort a čo najdlhšie jazdenie. Ak teda trávite na svahu naozaj veľa času, toto je tá pravá vychytávka pre vás. Vďaka systému tlmenia Re: Flex™ FullBED cushioning je celé viazanie pohodlne mäkké ale zároveň drží vašu nohu pevne a isto.

Technológie

 • Re: Flex - Re: Flex zvyšuje flex dosky o 71 % na rozdiel od tradičných diskových viazaní, a to všetko v balení, ktoré je kompatibilné s hlavnými montážnymi systémami, vrátane 4x4 a najnovšou generáciou The Channel. Minimalizovaná základňa redukuje hmotnosť o 20 %, zatiaľ čo disk Living Hinge je tajomstvom k zvýšeniu flexu a citlivosti.

Podrobnosti a parametre

 • Základňa viazania je zosilnená prímesou sklených vlákien a nylonu
 • Zero Forward Lean Hi-Back - ergonomický dizajn presne kopíruje tvar pravej a ľavej nohy pre maximálne pohodlie a kontrolu. Jazdci, ktorí preferujú uvoľnenú a pohodovú jazdu budú milovať Zero Forward Lean nastavenia - vždy je ale možnosť nastaviť viazanie do viac akčnej polohy pre ostré carvovanie a hranenie.
 • Systém FLAD vám umožňuje vykonať mikro nastavenie uhla náklonu dopredu a prispôsobiť si tak svoj postoj
 • Step On® boot-to-binding ponúka dva body pripnutia topánky k viazaniu v oblasti špičky a jeden v oblasti päty pre nebývalý výkon v jednoduchom a bezpečnom systéme
 • Medium Flex

A ako na to?

Viazanie Burton Wms Step On grey acid wash 2021/2022

Tabuľka veľkostí

S M L
UK 2,5-4 4-6 6+
EUR 34-36,5 36,5-40 40+
US 4-6 6-8 8+
CM 21-23 23-25 25+
 

Ako si vybrať snowboardové viazanie

Pri nákupe snowboardového vybavenia sa držte pravidla, že najskôr sa vyberajú snowboardové topánky a až potom viazanie. Topánky musia maximálne vyhovovať nohe a topánka zase musí padnúť ako uliata do viazania.

Veľkosť viazania

Veľkosť viazania vyberajte podľa veľkosti topánky (pozri tabuľku veľkostí), typ viazania podľa odvetvia, ktorému sa plánujete venovať. Rovnako ako snowboardy a topánky sa aj viazanie vyrába pre freestyle, freeride, popr. all-mountain.

Prevažná väčšina viazania má nastaviteľnú dĺžku základne, dĺžku priehlavkových popruhov a náklon opierky päty. Je možné, že sa vám nepodarí nastaviť viazanie optimálne hneď na prvýkrát, preto je dobré mať pri sebe vreckové náradie, s ktorým to zvládnete priamo na svahu.

Správne nastavenie viazania a jeho pripevnenie k snowboardu je celkom zásadné pre pôžitok z jazdy a maximálne využitie vlastností snowboardovej výbavy.

 

Burton Wms Step On grey acid wash

Viazanie Burton Wms Step On

Výmena a vrátenie tovaru

Do 14 dní od doručenia môžete tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.

Ako postupovať pri výmene alebo vrátení tovaru

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia