×
Osobný odber na predajni v prevádzke pondelok - sobota 9 - 17 h

Späť

Viazanie Burton Step On  neo-mint

Kolekcia zima 2020/2021

Jedna z tých najvydarenejších inovácií od značky Burton. Snowboardové viazanie, ktoré je oslobodené od praciek a zdĺhavého zapínania. Burton Step On.… detailný popis

Farebné varianty

221.40 € Zľava -20 % 276.75 €

Doprava zadarmo!

 • Doručíme najneskôr v stredu 10. 3.

ZEZULA club Staň sa členom ZEZULA Clubu a získaj mnoho výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody:

 • zľava až 20% na nezľavnený tovar v eshope i predajni
 • lacnejšia doprava
 • nižšia hranica dopravy zadarmo
 • prednostné vybavenie objednávky
 • akčné zľavy na už zlacnený tovar
 • zľava na požičovňu a servis v predajni SNOWBOARD ZEZULA

Čo keď nevyberiem správne?

Zdieľať produkt

Odporučiť produkt e-mailom

Pánske snowboardové viazanie Burton Step On

Jedna z tých najvydarenejších inovácií od značky Burton. Snowboardové viazanie, ktoré je oslobodené od praciek a zdĺhavého zapínania. Burton Step On. Je opäť o krok bližšie k bezstarostnému a hravému snowboardingu.

Viazanie je koncipované tak, aby vám poskytlo čo najväčší komfort pre čo najdlhšiu dobu jazdenia. Ak teda trávite na svahu naozaj veľa času, toto je tá pravá vychytávka pre vás. Vďaka systému tlmenia Re: Flex™ FullBED cushioning je celé viazanie pohodlne mäkké ale zároveň drží vašu nohu pevne a isto.

Technológia

 • Re: Flex - Re: Flex zvyšuje flexiu dosky o 71 % na rozdiel od tradičných diskových viazaní, a to všetko v balení, ktoré je kompatibilné so všetkými hlavnými montážnymi systémami, vrátane 4x4, 3D a najnovšou generáciou The Channel. Minimalizovaná základňa redukuje hmotnosť o 20 %, zatiaľ čo disk Living Hinge je tajomstvom k zvýšeniu flexie a citlivosti.

Podrobnosti a parametre

 • Základňa viazania je zosilnená prímesou sklených vlákien a nylonu
 • Zero Forward Lean Hi-Back - ergonomický dizajn presne kopíruje tvar pravej a ľavej nohy pre maximálne pohodlie a kontrolu. Jazdci, ktorí preferujú uvoľnenú a pohodovú jazdu budú milovať Zero Forward Lean nastavenie - vždy je ale možnosť nastaviť viazanie do viacerých akčných polôh pre ostré carvovanie a hranenie.
 • Medium Flex

A ako na to?

Viazanie Burton Step On neo-mint 2020/2021

Tabuľka veľkostí

S M L
UK 6-7 7,5-9,5 10-12
EUR 40-41 41,5-43,5 44-46
US 6-8 8,5-10,5 11-13
CM 25-26 26,5-28,5 29-31
 

Ako si vybrať snowboardové viazanie

Pri nákupe snowboardového vybavenia sa držte pravidla, že najskôr sa vyberajú snowboardové topánky a až potom viazanie. Topánky musia maximálne vyhovovať nohe a topánka zase musí padnúť ako uliata do viazania.

Veľkosť viazania

Veľkosť viazania vyberajte podľa veľkosti topánky (pozri tabuľku veľkostí), typ viazania podľa odvetvia, ktorému sa plánujete venovať. Rovnako ako snowboardy a topánky sa aj viazanie vyrába pre freestyle, freeride, popr. all-mountain.

Prevažná väčšina viazania má nastaviteľnú dĺžku základne, dĺžku priehlavkových popruhov a náklon opierky päty. Je možné, že sa vám nepodarí nastaviť viazanie optimálne hneď na prvýkrát, preto je dobré mať pri sebe vreckové náradie, s ktorým to zvládnete priamo na svahu.

Správne nastavenie viazania a jeho pripevnenie k snowboardu je celkom zásadné pre pôžitok z jazdy a maximálne využitie vlastností snowboardovej výbavy.

 

Burton Step On neo-mint

Viazanie Burton Step On

Výmena a vrátenie tovaru

Do 14 dní od doručenia môžete tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.

Ako postupovať pri výmene alebo vrátení tovaru

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia