Topánky Nidecker Tracer Heel Lock Coiler

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 38.00 €
 • 2544 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr vo štvrtok 26. 9.
Tabuľka veľkostí
237.30 €
-30% / 339.00 €
Farba: slate
Kolekcie: zima 2018/2019
Záruka: 2 roky
Značka: Nidecker
Kategória: Topánky
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Pánske snowboardové topánky Nidecker Tracer Heel-Lock Coiler

Nidecker Tracer sú synonymom pre pohodlie, podporu a kontrolu pri jazde. Topánka je stavaná s pokročilým systémom sťahovania, s cieľom zajstit dobrý pocit vo všetkých jazdných podmienkach. Vďaka Boa koliesku a unikátnemu Heel-Lock QuickFit je zaistené, že sa vaše nohy ani nepohnú, bez toho aby došlo k zníženiu komfortu.

Parametre

 • FlowFIT - Kombinácia znalostí a skúseností Nidecker a Flow s technológiami ako BOA zaručuje najlepšie padnúce topánky s dokonalým vyvážením pohodlie, podpory a kontroly.
 • Boa M3 Coiler / Heel-Lock Quickfit - nový unikátny, hybridný systém uťahovanie pomocou boa kolieska a QuikFit šnúrky. Jednoducho uzamknú pätu a tým zaistí väčšiu kontrolu s menším úsilím.
 • Dual Density Insole - dvojitá EVA pena anatomicky vytvarovaná pre maximálnu podporu bez straty flexibility.
 • Space Blanket Insulation - izotermické fólia je tepelne izolačné bariérou a zároveň vložkou, ktorá udržuje teplo vnútri
 • New BFT (Barefoot Technology) Free Track - celogumená podrážka navrhnutá tak, aby podporovala anatómii vašej nohy a dávala autentický pocit bosé nohy
 • OC-Kush Heel Dampening - jedná sa o špeciálny gélovú hmotu v stielke, ktorá bola testovaná po celé roky. Narozdiel od vzduchových vankúšov, nie je OC Kush ovplyvnené zmenami teploty
 • Silver-Level Thermo Heat Moldable Liner - anatomicky tvarovaná vložka je zhotovená z tepelne tvarovateľné peny a obsahuje samostatné uťahovanie Ripper Lacing, samotvarující stielku s OC Kush odpružením na päte, EVA zosilnené panely pre plnú podporu, vnútorné a vonkajšie J-Bars, vetranie na jazyku pre redukciu vlhkosti a suché zipsy na uchytenie jazyka. Antibakteriálne záter eliminuje zápach a množenie baktérií.
 • Silvadur Antimicrobial Coating - antimikrobiálne materiál eliminuje zápach a množenie baktérií
 • Integrated Lacing Hardness

 

Tabuľka veľkostí
UK 6 6,5 7 7,5 8 8,5 9 10 10,5 11 11,5 12 12,5 13
EUR 39 40 40,5 41 42 43 43,5 44 45 46 46,5 47 48 49
US 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10 11 11,5 12 12,5 13 13,5 14
CM 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5 30 30,5 31 31,5
Poradňa

Ako si vybrať snowboardové topánky

Existuje niekoľko parametrov, ktoré sú rozhodujúce pre výber správných topánok. Tými hlavnými sú veľkosť, celková tuhosť a odvetvia, pre ktoré je určená.

Veľkosť topánky

Pri výbere správnej veľkosti topánok pomôže tabuľka veľkostí, ktorú nájdete pod odkazom v detaile všetkých snowboardových topánok. Ak nepoznáte veľkosť svojho chodidla v nami uvedenej tabuľke číslovania (UK, US, EUR), zmerajte si chodidlo od päty po najdlhší prst. Číslovanie MONDO v tabuľke je uvedené v centimetroch - vyberte obuv o pol centimetra väčšiu ako je dĺžka vášho chodidla.

Topánky vždy skúšame v ponožkách, v ktorých budeme jazdiť. Maximálne utiahneme vnútornú topánku a zaviažeme topánky pevne ako pred jazdou. Topánka by mala po utiahnutí dokonale objať nohu. Pred prvým rozjazdom je dobré si topánky obuť doma a cca 30 minút v nich chodiť. Počas tejto doby bezpečne spoznáte, či vám topánka dobre padne. Noha sa v topánke nesmie hýbať (nesmie sa dvíhať päta), nikdy však nesmie tlačiť! Dámske chodidlá sa vyskytujú v ďaleko viac rozličných tvaroch, preto je potrebné dať výberu viac času. Pozor na rozdielnosť pravého a ľavého chodidla, skúšajte vždy obe topánky.

Aj napriek tomu, že zvolíte správnu veľkosť, nemusí Vám topánka dokonale sadnúť. Môže byť príliš široká, v priehlavkovej oblasti nízka, môže Vás tlačiť na členku. Pri nákupe cez náš e-shop to však neznamená žiadne riziko - stačí keď topánku pošlete s dokladom o nákupe späť a my Vám ju obratom vymeníme alebo vrátime peniaze! Ako postupovať pri výmene tovaru?

Flex (tuhosť) topánky

Tuhosť snowboardových topánok súvisí s odvetvím, pre ktoré sú určené. Pre freestyle sú určené topánky mäkšie, ktoré dovoľujú väčšiu voľnosť v ohybe cez jazyk topánky. Na freeride, rýchlu a agresívnu jazdu sú vhodnejšie topánky tvrdšie, s väčšou oporou cez jazyk topánky a v oblasti členku.

Šnúrky alebo systém rýchleho uťahovania?

Výrobcovia snowboardových topánok ponúkajú vedľa klasických šnúrok rôzne systémy rýchleho uťahovania, vďaka ktorým je možné utiahnuť topánku rýchlejšie a s menšou námahou. Niektoré systémy dokonca umožňujú sťahovanie v priehlavkovej aj holennej oblasti zvlášť. Tieto systémy sú spoľahlivé a osvedčené a ak sa pre ne rozhodnete, pripravte si na nákup nejakú tú korunku navyše.

Farebné varianty

 • -50% POSLEDNÝ KUS -50%
Prejsť na produkt Topánky Nidecker Tracer Heel Lock Coiler black 2018/2019

Nidecker Tracer Heel Lock Coiler black

169.50 € 339.00 €

Veľkosti UK skladom:

Súvisiace produkty

Prejsť na produkt Gravity Boot Dryer black 2018/2019

Gravity Boot Dryer black

20.00 €

Veľkosti skladom:

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
: