Rám Santa Cruz Hightower

  • Tovar je k dispozícii len na e-shope
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 23.00 €
  • 2836 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v piatok 17. 7.
Tabuľka veľkostí
1 873.32 €
Farba: a 29"
Kolekcie: jar 2020
Záruka: 2 roky
Značka: Santa Cruz
Kategória: Rámy

ZEZULA club ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Členovia môžu nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody.

Staň sa členom ZEZULA Clubu a získaj mnoho výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody:

  • zľava až 20% na nezľavnený tovar v eshope i predajni
  • lacnejšia doprava
  • nižšia hranica dopravy zadarmo
  • prednostné vybavenie objednávky
  • akčné zľavy na už zlacnený tovar
  • zľava na požičovňu a servis v predajni SNOWBOARD ZEZULA
Popis tovaru

Rám bicykla Santa Cruz Hightower

Stvorený pre dni plné radosti v teréne a bahne. Rám bicykla Hightower prináša nevídanú všestrannosť a bude vaším najlepším parťákom pre agresívnu jazdu na trailoch.

Plne hliníkový rám vám dodá odvahu a sebaistotu, ktorá vám dovolí posúvať svoje hranice ďalej a ďalej. Pri skokoch si užijete jeho vybalancovanosť a v zákrutách jeho mrštnosť.

Rám je vybavený systémom VPP (Virtual Pivot Point) s horným zavesením zadného odpruženia. Jeho geometria vychádza z dlhoročných skúseností značky Santa Cruz.

Tabuľka veľkostí
Tabuľka veľkostí nie je k dispozícii
Ako si vybrať vybavenie?

Santa Cruz – nejpevnejšie karbónové rámy

Americká značka bicyklov Santa Cruz borí zavedené stigmy. S využitím karbónového materiálu si stojí za myšlienkou vyrábať najodolnejšie rámy na trhu.

Unikát medzi všetkými

Aj napriek tomu, že karbón ako materiál pre výrobu kolies využíva mnoho firiem, Santa Cruz je v jeho spôsobe využitia výnimočný. „Nepoužívame k výrobe kolies karbónový materiál len preto, že to tak robia všetci ostatní a vyzerá to štýlovo.“ Svoje meno si značka postupne buduje predovšetkým vďaka využitiu pokrokových materiálov a s pomocou najnovších výrobných metód. Pre kvalitné produkty sú zásadné tiež dlhoročné skúsenosti so spracováním karbónu. Výsledkom sú tak spoľahlivé kolesá, ktoré poskytujú skvelý zážitok z jazdy.

Stoja si za svojou prácou

Všetky prototypy s karbónovou technológiou vznikajú a prechádzajú testovaním v Kalifornii – konkrétne v Santa Cruz. Práve odtiaľ pochádza i názov celej značky. Na tomto mieste sa nachádza celé laboratórium, v ktorom tí najlepší vývojári pracujú s karbónom a snažia sa pricházať s najoptimálnejšími návrhmi, ktoré by boli čo najlepšie aplikovateľné na skutočné produkty – teda rámy. Zároveň sa tu testuje i kvalita výrobných procesov a metód. Firemné priestory umožňujú inžinierom priamy kontakt s výrobnými strojmi, čo zásadne uľahčuje priebeh vylepšovania technológií. Vďaka tomuto konceptu sa tak Santa Cruz môže stále posúvať vpred a byť lepším, než sú ostatní. „Pokiaľ cítime, že sú niekde v procese zhotovenia medzery, chceme sa zlepšovať a pracujeme na tom, aby sa k vám dostal ten najlepší produkt.“

Spolieha sa sama na seba

Karbónové rámy Santa Cruz sa vyrábajú na špeciálnom mieste, v tzv. Skyboxe. Ide o unikátne zariadenie, ktoré má dve funkcie. Tou prvou je perfektná možnosť kontroly procesu výroby rámov. Zaisťuje sa tak výnimočná kvalita produktov. Druhým dôvodom, prečo sa rámy vyrábajú práve vyššie zmieneným spôsobom, je zachovanie výrobného tajomstva. Značka si stojí za svojimi technológiami a týmto krokom si chráni svoje výrobky a ich nenapodobitelnosť.

[produkty1]

[produkty2]

[produkty3]

[produkty4]

[galerie]

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia