Ortovox Avalanche Rescue Set Zoom+

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 23.00 €
  • 2836 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v stredu 2. 12.
264.49 €
-5% / 278.41 €
Kolekcie: zima 2020/2021
Záruka: 2 roky
Značka: Ortovox

ZEZULA club ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Členovia môžu nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody.

Staň sa členom ZEZULA Clubu a získaj mnoho výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody:

  • zľava až 20% na nezľavnený tovar v eshope i predajni
  • lacnejšia doprava
  • nižšia hranica dopravy zadarmo
  • prednostné vybavenie objednávky
  • akčné zľavy na už zlacnený tovar
  • zľava na požičovňu a servis v predajni SNOWBOARD ZEZULA
Popis tovaru

Lavínový set Ortovox Avalanche Rescue Set Zoom+

Avalanche Rescue Set Zoom+ je lavínový set určený pre začínajúcich freeride jazdcov. Predstavuje dostupný a veľmi intuitívny spôsob vyhľadania zasypanej obete. Set obsahuje lavínový vyhľadávač Zoom+, sondu 240 Economic a lopatu Badger. Všetko je uložené v praktickej krabici, ktorej súčasťou je aj príručka pre pohyb a záchranu v lavínovom prostredí.

Lavínový vyhľadávač Ortovox Zoom+

Lavínový vyhľadávač Zoom+ ponúka intuitívne ovládanie a moderný dizajn spolu s najnovšími technológiami pre najrýchlejšiu možnú záchranu. Počet tlačidiel bol zredukovaný na dve funkčné tlačidlá pre čo najľahšie používanie. Veľký displej zobrazuje polohu obete, LED diódy určujú vzdialenosť a šípky ukazujú smer. Displej je dobre čitateľný aj pri zlej viditeľnosti či v noci. Vizuálne hľadanie je doplnené o akustické signály, vyššie a rýchlejšie tóny znamenajú, že sa blížite k obeti. Patentovaná troj-anténna digitálna technológia Smart Antenna Technology analyzuje postavenie antén a automaticky prepne na optimálnu vysielaciu anténu. Navyše v prípade, že by ste boli sami zasypaný, prístroj sa automaticky prepne z hľadacieho módu na vysielací. Vyhľadávač je opatrený pútkom na zápästie a komfortným obalom.

Sonda Ortovox 240 Economic

Veľmi ľahká a napriek tomu pevná hliníková sonda so skrutkovacím uzáverom. Jednotlivé segmenty sú spojené kevlarovým lankom a sú označené mierkou pre presné určenie hĺbky. Dĺžka sondy je 240 cm, dĺžka jedného segmentu potom 44 cm. Hmotnosť 175 g.

Lopata Orotovox Badger

Super ľahká hliníková lopata s ergonomickým hybridným gripom pre maximálny prenos sily. Celková dĺžka lopaty je 70 cm, dĺžka tyče je 45 cm. Hmotnosť 625 g.

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia