Northwave Wms X-Trail Plus  anthra

Kolekcia jar 2021

Cyklistky špecializujúce sa na allmountain jazdenie isto ocenia vynikajúce cyklo topánky Northwave Wms X-Trail Plus. Pre svoje skvelé funkčné… detailný popis

147.25 €

Doprava zadarmo!

  • Doručíme najneskôr v pondelok 10. 5.

ZEZULA club Staň sa členom ZEZULA Clubu a získaj mnoho výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody:

  • zľava až 20% na nezľavnený tovar v eshope i predajni
  • lacnejšia doprava
  • nižšia hranica dopravy zadarmo
  • prednostné vybavenie objednávky
  • akčné zľavy na už zlacnený tovar
  • zľava na požičovňu a servis v predajni SNOWBOARD ZEZULA

Čo keď nevyberiem správne?

Zdieľať produkt

Odporučiť produkt e-mailom

Dámske cyklistické topánky Northwave Wms X-Trail Plus

Cyklistky špecializujúce sa na allmountain jazdenie isto ocenia vynikajúce cyklo topánky Northwave Wms X-Trail Plus. Pre svoje skvelé funkčné vlastnosti, ktoré podrobnejšie rozoberieme nižšie, sa hodia aj do náročnejších terénov.

X-Trail Plus model vyniká nízkou hmotnosťou, profi podrážkou aj dokonalým utiahnutím topánky. Jednodielna konštrukcia zvršku založená na systéme Integrated Heel uzamkne pätu v topánke mimoriadne efektívne. Aj so zníženou hmotnosťou tak dostanete rovnakú efektivitu.

Zvršok topánok má ochrannú vrstvu, ktorá zaručí dlhú životnosť aj v prípade, že jazdíte v tých najnáročnejších podmienkach. Výstuhy proti nárazom taktiež prispievajú k odolnosti a životnosti topánok.

Podrážka je koncipovaná tak, aby fungovala na všetkých typoch terénov. Je vyrobená z gumy Michelin a jazdkyne sa vďaka jej tuhosti a pružnosti môžu do pedálov oprieť. Narazili ste na nepriechodný terén? Podrážka je vďaka spolupráci so značkou Michelin o 28 % odolnejšia než TPU gumy, ktoré sa na výrobu podrážok používajú bežne a vďaka efektívnemu vzorkovaniu nekĺže z pedálov. Zosadnite z bicykla a prejdite sa – chôdza je v topánkach rovnako príjemná, ako šliapanie v pedáloch. 

Jedným z highlightov je rýchlozapínací systém S.L.W 2, ktorý funguje na princípe postranného kolieska, ktoré v okamihu topánku spevní alebo rozviaže. Spolu so sťahovaním na suchý zips tak ide o dokonalé utiahnutie topánky. Rýchle nazutie, rýchla jazda.

SPD systém nášľapu poskytuje efektivitu pri pohybe nohy na pedále nadol aj nahor.

Northwave Wms X-Trail Plus anthra 2021

Northwave Wms X-Trail Plus anthra

Northwave Wms X-Trail Plus

Výmena a vrátenie tovaru

Do 14 dní od doručenia môžete tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.

Ako postupovať pri výmene alebo vrátení tovaru

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia