Slovensky EUR
:
:Náhradné sklo Bern Large Frame

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
 • 994 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v utorok 30. 5.
31.20 €
-20% / 39.00 €
Farba: gold light mirror
Kolekcie: jar 2016/2017
Záruka: 2 roky
Značka: Bern
Kategória: Náhradné sklá
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Náhradné sklo Bern Large Frame

Dajte zbohom svojim poškriabanou sklám alebo si doprajte skla navyše pre rôzne svetelné podmienky. Sklá, ktoré maximalizujú viditeľnosť a ponúka nezkreslovací optiku, keď jazdíte v čerstvom prašane alebo pod oslňujúcim slnkom. Rýchla výmena šošoviek je zásluhou technológie Bern Lens Pop.Čočky sú k dispozícii vo veľkosti Medium a Large a rôznych odtieňoch, pričom sa každá hodí do špecifických svetelných podmienok.

Inštrukcie k výmene skiel

Pre výmenu skiel modelu Sawyer a Scout, opatrne odstráňte rám zo skla a vymeňte ho posunutím z pozícií v hornej časti rámu. Pre výmenu skiel modelu Eastwood, Monroe, Jackson a Juno, odstráňte klipy na oboch stranách a vycvaknite z rámu. Pri vložení nových skiel postupujte opačným postupom. Najprv sklo vložiť do rámu, potom zacvaknúť klipy po stranách.

parametre

 • sférický dizajn
 • Ventilácia, aby nedochádzalo ku kondenzácii pary a zahmlievaniu
 • Rýchla výmena s technológiou Bern Lens Pop

 

 • Grey Light - skla pre jasnú oblohu a oslňujúci slnečné svetlo, kategória filtra 3, priepustnosť 11,43%
 • Gold Light - skvelé sklo do rôznych svetelných podmienok a zatiahnutej oblohy, kategória filtra 2, priepustnosť 28,60%
 • Yellow / Blue Light - skla vhodné pre použitie v hmle, sneženie aj na nočné jazdenie, kategória filtra 1, priepustnosť 69,16%
 • Green Blue Light - do jasných podmienok, pre jasné svetlo, kategória filtra 3, priepustnosť 9%
 • Orange Light - do jasných podmienok, pre silné svetlo, kategória filtra 3, priepustnosť svetla 14,62%

 

Poradňa - ako si vybrať

Revolučná technológia Oakley Prizm™

Revolučná technológia optiky zimných okuliarov vyvinutá v spolupráci s bioinženýry, ktorá výrazne zvyšuje viditeľnosť a kontrast v širokom rozsahu svetelných podmienok.

Tri sklá vládnu všetkým

Prizm optika bola vyvinutá, aby vám pomohla podávať tie najlepšie výkony v oveľa širšom rozsahu svetelných podmienok, a obmedzuje tak nutnosť výmeny okuliarov alebo skiel aj pri výrazných zmenách počasia.

Prizm Black Iridium

Prizm Jade Iridium

Prizm Rose

Za technológií Prizm je schovaná veda

Prizm je revolúcia založená na desaťročiach výskumov optiky farieb. Skla Prizm majú unikátnu schopnosť riadené priepustnosti svetla, ktorej výsledkom je farebné podanie zvyšujúce viditeľnosť a maximalizujúce kontrast.

Ako to funguje

Ľudské oko je extrémne citlivé na detaily v určitých farbách. Tieto detaily sa však na snehu pri určitom svetle stávajú nekontrastné a tým aj veľmi zle viditeľné. Skla Prizm však rozdeľujú svetlo na jednotlivé farby spektra. Optika Prizm následne zosilňuje tú časť farebného spektra, ktorá je nevyhnutná pre ostré a detailné videnie.

Prizm optika

 

Pozrite sa na video a sami najlepšie pochopíte, v čom sú sklá Prizm tak výnimočná.

Oakley Prizm u nás!

Okuliare Oakley sa sklami Prizm zakúpite u nás na e-shope aj v kamennej predajni v Brne.

Vyberte si model Airbrake, v ktorom jazdí Jake Blauvelt, model Canopy, ktorý si obľúbili jazdci ako Torstein Horgmo či Tanner Hall a ďalšie modely so sklami Prizm. Pre dámy tu máme štýlové okuliare A Frame 2.0 s dizajnom od Gretchen Bleier.

[produkty1]

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi