Kolekcia 2027 ID produktu 152608
MTB bicykel Santa Cruz V10 CC DH S MX gloss liquid blue
Kolekcia 2027 ID produktu 152608
7 590.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Chceš si užiť rovnaký pocit pri zjazdoch, ako rideri tímu Syndicate? Santa Cruz V10 pomáha vyhrávať Svetové poháre a jeho najnovšia verzia je zase o niečo vyladenejšia, aby aj na tých najnáročnejších trasách predviedla maximálny výkon a tebe pritom priniesla pocit kontroly aj pohodlia.
Tento bike je pripravený na veľkú záťaž a v bikeparku bude neúnavne zdolávať jedno kolo za druhým. Systém zadného odpruženia VPP, tri nastaviteľné body pre dokonalé prispôsobenie a karbónový rám. To sú len v skratke vlastnosti, s ktorými sa môžeš vrhnúť z kopca a dopriať si dokonalý adrenalínový zážitok.
| Váha | cca 17,1 kg |
| Materiál | Carbon CC |
| Vidlica | RockShock BoXXer Base, 200 mm |
| Zadný tlmič | RockShox Vivid Select+ Coil |
| Prehadzovačka | SRAM GX DH, 7spd |
| Radenie | SRAM GX, 7spd |
| Kľuky | SRAM Descendant DH, 36t, 165 mm |
| Kazeta | SRAM PG720 DH, 11-25t |
| Reťaz | SRAM PC1110, 11spd |
| Brzdy | SRAM Maven Bronze |
| Brzdové kotúče | SRAM HS2 220 mm/200 mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 50 IS41 Headset 1-1/8" |
| Riadidlá | OneUp Aluminum Bar, 35 mm (Size S: Burgtec RW Alloy DH Bar, 31.8) S: 800 mm, 15 mm Rise, M/L/XL: 800 mm, 35 mm Rise |
| Predstavec | OneUp Direct Mount Stem |
| Gripy | Burgtec Bartender Pro Grip |
| Predný náboj | Industry Nine 1/1, 20x110 Boost, 32h |
| Zadný náboj | Industry Nine 1/1, 12x157, HG, 32h |
| Ráfiky | Reserve 30|HD AL 6069 |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, DH |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 27.5 "x2.5", 3C MaxxGrip, DH |
| Duša | Tubeless Sealant |
| Sedlovka | RaceFace Chester, 31.6 All Sizes: 325mm |
| Sedlo | Fizik Alpaca Gravita X5 Saddle |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením bicykla a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
Ako zaregistrovať bicykel Santa Cruz pre získanie doživotnej záruky
| S | M | L | |
|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 411-419-427 | 446-454-462 | 466-474-482 |
| B - Stack (mm) | 625 | 634 | 638 |
| C - Hlavový uhol (°) | 62,9 | 62,9 | 62,9 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 435 | 445 | 455 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 785 | 825 | 847 |
| F - Výška stredu (mm) | 353 | 353 | 353 |
| G - BB Drop (mm) | F:19 R:1 | F:19 R:1 | F:19 R:1 |
| H - Rázvor (mm) | 1231 | 1275 | 1303 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 440-445-451 | 446-451-456 | 451-456-461 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 100 | 110 | 115 |
| L - Sedlový uhol (°) | 77,8 | 77,3 | 77,2 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 726 | 728 | 729 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: