Kolekcia 2025 ID produktu 145878
MTB bicykel Santa Cruz V10 CC DH S MX gloss black sparkle
Kolekcia 2025 ID produktu 145878
6 621.90 €
7 790.90 €
Zľava -15 %
História ceny
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7 790.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Chceš si užiť rovnaký pocit pri zjazdoch, ako rideri tímu Syndicate? Santa Cruz V10 pomáha vyhrávať Svetové poháre a jeho najnovšia verzia je zase o niečo vyladenejšia, aby aj na tých najnáročnejších trasách predviedla maximálny výkon a tebe pritom priniesla pocit kontroly aj pohodlia.
Tento bike je pripravený na veľkú záťaž a v bikeparku bude neúnavne zdolávať jedno kolo za druhým. Systém zadného odpruženia VPP, tri nastaviteľné body pre dokonalé prispôsobenie a karbónový rám. To sú len v skratke vlastnosti, s ktorými sa môžeš vrhnúť z kopca a dopriať si dokonalý adrenalínový zážitok.
| Váha | cca 16,69 kg |
| Materiál | Carbon CC |
| Vidlica | FOX 40 Float Performance, 203mm |
| Zadný tlmič | FOX DHX2 Performance Elite Coil |
| Prehadzovačka | SRAM GX DH, 7spd |
| Radenie | SRAM GX, 7spd |
| Kľuky | SRAM Descendant DH, 165mm, 36t |
| Kazeta | SRAM PG720 DH, 11-25t |
| Reťaz | SRAM PC1110, 11spd |
| Brzdy | SRAM Code Bronze Stealth |
| Brzdové kotúče | SRAM HS2 220mm/200mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 40 IS41 Headset 1-1/8" |
| Riadidlá | OneUp Aluminum Bar, 35mm Rise, 800mm alebo Burgtec RideWide DH Alloy Bar, 30mm Rise, 800mm |
| Predstavec | Santa Cruz Direct Mount 35x45/50 alebo OneUp Direct Mount 35x45/50 |
| Gripy | Burgtec Bartender Pro Grip |
| Predný náboj | Industry Nine 1/1 alebo DT 350, 20x110 Boost, 32h |
| Zadný náboj | Industry Nine 1/1 alebo DT 350, 12x157, HG, 32h |
| Ráfiky | Reserve 30|HD AL 6069 alebo Raceface ARC 30 HD |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip |
| Zadný plášť | Maxxis Assegai 27.5"x2.5", 3C, MaxxGrip alebo Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.5, 3C, MaxxGrip, DH |
| Duša | Tubeless Sealant |
| Sedlovka | RaceFace Chester, 31.6. |
| Sedlo | Fizik Alpaca Gravita X5 Saddle |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením kolesa a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
| S | M | M | L | |
|---|---|---|---|---|
| Váha (kg) | 16.69 | 16.69 | 16.69 | |
| A - Reach (mm) | 412-420-428 | 447-455-463 | 447-455-463 | 467-475-483 |
| B - Stack (mm) | 624 | 633 | 633 | 638 |
| C - Hlavový uhol (°) | 63 | 63 | 63 | 63 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 435 | 445 | 445 | 455 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 785 | 825 | 825 | 847 |
| F - Výška stredu (mm) | 356 | 356 | 356 | 356 |
| G - BB Drop (mm) | F:17 R:-1 | F:17 R:-1 | F:17 R:-1 | F:17 R:-1 |
| H - Rázvor (mm) | 1230 | 1275 | 1275 | 1302 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 440-445-450 | 445-450-455 | 445-450-455 | 450-455-460 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 100 | 110 | 110 | 115 |
| L - Sedlový uhol (°) | 77,9 | 77,4 | 77,4 | 77,3 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 729 | 730 | 730 | 731 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: