Kolekcia 2026 ID produktu 148826
MTB bicykel Santa Cruz Nomad C 90 MX matte black
Kolekcia 2026 ID produktu 148826
6 796.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Chceš poriadne vytrestať horské traily, alebo dávať v bike parku jedno kolo za druhým? To čo potrebuješ, je Nomad. Tento bike sa nezľakne ani štartovej čiary pretekov z tvojich najdivokejších snov. Je skrátka pripravený vyraziť kedykoľvek a kamkoľvek. Jediné čo mu chýba, si ty.
Zdvihy 170 mm sú tou správnou ingredienciou pre strmé zjazdy, v ktorých Nomad vie obzvlášť zažiariť. S 29" kolesom vpredu a 27,5" vzadu získaš perfektnú trakciu a stabilitu spolu s ľahkou manévrovateľnosťou v úzkych a tesných zákrutách. Agresívnejší hlavový uhol ti dopraje skvelý downhillový zážitok, zatiaľ čo uhol sedlovej trubky umožňuje vzpriamenejšiu polohu pre pohodlné šliapanie do kopca.
Odpruženie VPP™ prináša rovnováhu medzi efektivitou šliapania a výkonom na nerovnostiach. Nomad vyniká v pohlcovaní nárazov, budeš sa tak v náročných úsekoch cítiť istejšie. Pretože je však stále efektívny pri šliapaní, nie je pre neho výstup na tie najvyššie traily takou námahou ako pre iné bicykle.
| Váha | 16,14 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlica | FOX 38 Float Performance, Grip, 170mm |
| Zadný tlmič | FOX Float X Performance, 230x65 |
| Prehadzovačka | SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd |
| Kľuky | SRAM 90 Eagle DUB T-Type Crankset, 32t |
| Kazeta | SRAM XS 1275 Eagle T-Type, 10-52t |
| Reťaz | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Base |
| Brzdové kotúče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 50 IS Integrated Headset |
| Riadidlá | OneUp Aluminum Bar |
| Predstavec | OneUp Enduro Stem, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycle House Grips |
| Predný náboj | DT Swiss 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 32h |
| Zadný náboj | DT Swiss 370, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Ráfiky | Reserve 30|TR AL |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.4", 3C MaxxTerra, Double Down |
| Duša | Tubeless Sealant |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3 Lux-Alloy |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením bicykla a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
Ako zaregistrovať bicykel Santa Cruz na získanie doživotnej záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 430/427 | 455/452 | 475/472 | 495/492 | 520/517 |
| B - Stack (mm) | 616/618 | 625/627 | 638/640 | 656/658 | 670/672 |
| C - Hlavový uhol (°) | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 770 | 799 | 826/826 | 855 | 886 |
| F - Výška stredu (mm) | 346/343 | 346/343 | 346/343 | 346/343 | 346/343 |
| G - BB Drop (mm) | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 |
| H - Rázvor (mm) | 1209 | 1239/1240 | 1269/1270 | 1301/1302 | 1336/1337 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 439/440 | 440/441 | 443/444 | 446/447 | 450/451 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 90 | 100 | 115 | 135 | 150 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 570/571 | 594 | 612/613 | 637/638 | 666/667 |
| L - Sedlový uhol (°) | 77.2/77 | 77.4/77.2 | 77.9/77.6 | 77.8/77.5 | 77.7/77.5 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 709/705 | 716/713 | 723/719 | 722/717 | 725/720 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: