Kolekcia 2025 ID produktu 148026
MTB bicykel Santa Cruz Megatower CC X0 AXS 29" matte black
Kolekcia 2025 ID produktu 148026
7 967.90 €
9 373.90 €
Zľava -15 %
História ceny
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9 373.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Veľké kolesá, výrazný zdvih a odolný rám z karbónu. Ak sa vyžívaš v rýchlom a agresívnom downhille, nenájdeš bezpečnejší a vyladenejší bike, než je Santa Cruz Megatower. S relatívne strmým uhlom sedlovej rúrky ti dopraje ideálne podmienky pri šliapaní do kopca a vylepšená geometria zaručí rovnaké východiskové podmienky pre každú veľkosť rámu. Navyše si ju môžeš personalizovať pomocou Flip chipu, ktorý ponúka low/high nastavenia a dopraje ti tak odpruženie podľa tvojich preferencií.
Špeciálny systém zadného odpruženia VPP zvyšuje efektivitu každého tvojho záberu do pedálov a spolu so zadným 165 mm zdvihom ti dopraje skvelý pocit kontroly. Zdvih môžeš dokonca vyhnať až na 170 mm, ak si zaobstaráš tlmič s dĺžkou tela 65 mm. V Santa Cruz myslia na všetko a aj s takou výbavou sa nemusíš báť, že by sa na bicykel už nezmestila fľaša s vodou.
Ďalšou praktickou novinkou je priehradka Glovebox zabudovaná priamo v spodnej rámovej rúrke. Vnútri nájdeš šikovné puzdrá na bezpečné uschovanie náradia, náhradnej duše a ďalších nevyhnutností, bez ktorých si jazdu nedokážeš predstaviť.
| Hmotnosť | cca 15,97 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlica | FOX 38 Float Factory Elite, Grip X2, 170mm alebo RockShox Zeb Ultimate, 170mm |
| Zadný tlmič | Fox Float X2 Factory, 230x65 |
| Prehadzovačka | SRAM X0 Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM AXS Pod Controller Rocker Paddle |
| Kľuky | SRAM X0 Eagle DUB T-Type Crankset, 32t |
| Kazeta | SRAM X0 Eagle T-Type, 10-52t |
| Reťaz | SRAM X0 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Silver Stealth |
| Brzdové kotúče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 40 IS Integrated Headset |
| Riadidlá | Santa Cruz 35 Carbon Bar, 800mm |
| Predstavec | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Predný náboj | Industry Nine 1/1, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Zadný náboj | Industry Nine 1/1, 12x148, XD, 6-Bolt, 32h |
| Ráfiky | Raceface ARC 30 HD |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 29x2.4" 3C MaxxTerra, Double Down |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Sedlo | WTB Silverado Medium Fusion, CroMo SL |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením bicykla a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
Ako zaregistrovať bicykel Santa Cruz na získanie doživotnej záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 430/427 | 455/452 | 475/472 | 495/492 | 520/517 |
| B - Stack (mm) | 616/618 | 625/627 | 638/640 | 656/658 | 670/672 |
| C - Hlavový uhol (°) | 63.8°/63.5° | 63.8°/63.5° | 63.8°/63.5° | 63.8°/63.5° | 63.8°/63.5° |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 770 | 799 | 826 | 855 | 886 |
| F - Výška stredu (mm) | 346/342.5 | 346/342.5 | 346/342.5 | 346/342.5 | 346/342.5 |
| G - BB Drop (mm) | 26.5/30 | 26.5/30 | 26.5/30 | 26.5/30 | 26.5/30 |
| H - Rázvor (mm) | 1206 | 1236/1237 | 1266 | 1298 | 1333/1334 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 436/437 | 437/438 | 440/441 | 443/444 | 447/448 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 90 | 100 | 115 | 135 | 150 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 570 | 594/595 | 613 | 637/638 | 666/667 |
| L - Sedlový uhol (°) | 77.24°/77.0° | 77.42°/77.2° | 77.8°/77.5° | 77.8°/77.5° | 77.8°/77.5° |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 709/705 | 716/712 | 723/718 | 722/717 | 724/720 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: