Kolekcia 2025 ID produktu 148046
Gravel bicykel Santa Cruz Stigmata CC RF 1× RSV 700C gloss black sparkle
Kolekcia 2025 ID produktu 148046
7 119.90 €
8 376.90 €
Zľava -15 %
História ceny
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8 376.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Tento bike si poradí s akoukoľvek cestou – a ver tomu, že "cesta" je pre neho širokým pojmom. Predstav si ju v akejkoľvek forme a Stigmata si s ňou poradí. Pracovať môžeš s množstvom priestoru pre plášte, skrutkovaným stredovým zložením, skrytými úchytmi na blatníky alebo tromi možnosťami umiestnenia bidónu. Bicykel si tak pripravíš na akékoľvek podmienky. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s MTB štandardmi, geometriou a špičkovými materiálmi vytvorili v Santa Cruz spoľahlivý bike pripravený na singletrack aj šotolinu.
| Hmotnosť | 8,65 kg |
| Materiál | Carbon CC |
| Prehadzovačka | SRAM X0 Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Radenie/brzdy | SRAM Red AXS |
| Kľuky | SRAM Force AXS, 42t |
| Kazeta | SRAM X0 Eagle T-Type, 10-52t |
| Reťaz | SRAM X0 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdové kotúče | Avid Centerline, Centerlock, 160mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 40 IS Integrated Headset |
| Riadidlá | Zipp Service Course SL-70 XPLR Bar |
| Predstavec | Zipp Service Course Stem, 70mm |
| Gripy | Velo Bar Tape |
| Predný náboj | DT Swiss 350, 12x100, Centerlock, 24h |
| Zadný náboj | DT Swiss 350, 12x142, XDr, Centerlock, 36t, 24h |
| Ráfiky | Reserve 25|GR 700c Carbon |
| Plášte | Maxxis Rambler, 700x45c, DC, EXO |
| Sedlovka | Easton EC70, 27.2, Zero Offset, 350mm |
| Sedlo | WTB Silverado Fusion, CroMo SL |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením biku a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
| XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Váha (kg) | 9.41 | 9.41 | 9.41 | 9.41 | 9.41 | 9.41 |
| A - Reach (mm) | 375 | 390 | 405 | 420 | 435 | 375 |
| B - Stack (mm) | 550 | 564 | 576 | 600 | 612 | 550 |
| C - Hlavový uhol (°) | 69.5 | 69.5 | 69,5 | 69.5 | 69.5 | 69.5 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 450 | 455 | 485 | 515 | 545 | 450 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 605 | 625 | 645 | 668 | 688 | 605 |
| F - Výška stredu (mm) | 278 | 278 | 280 | 280 | 282 | 278 |
| G - BB Drop (mm) | 78 | 78 | 76 | 76 | 74 | 78 |
| H - Rázvor (mm) | 1023 | 1043 | 1063 | 1087 | 1108 | 1023 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 423 | 423 | 423 | 423 | 423 | 423 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 90 | 105 | 120 | 145 | 160 | 90 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 533 | 552 | 570 | 592 | 610 | 533 |
| L - Sedlový uhol (°) | 74 | 74° | 74° | 74 | 74 | 74 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 723 | 728 | 753 | 778 | 804 | 723 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: