Kolekcia 2025 ID produktu 146196
Elektrobicykel Santa Cruz Vala CC X0 AXS RSV MX gloss grey
Kolekcia 2025 ID produktu 146196
10 187.90 €
11 985.90 €
Zľava -15 %
História ceny
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11 985.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Pre jazdcov hľadajúcich sústredený výkon na tých najlepších tratiach.
Predstavujeme novú, do posledného detailu vyladenú, ebike mašinu Santa Cruz Vala, poháňanú novým špičkovým systémom Bosch Performance Line CX.
Vala ponúka koncentrovaný výkon a výnimočné jazdné zážitky na trailoch vďaka sofistikovanému odpruženiu, MX konfigurácii kolies (najlepšia voľba v pomere istoty/ovládateľnosti/zábavy) a typicky precíznemu spracovaniu karbónového rámu. Konštrukčné majstrovstvá v praxi.
Základom Valy je tradične odolný a ľahký karbónový rám s premyslenou geometriou, ktorý ustojí aj požiadavky najdrsnejších bajkerov. Ten zároveň pomáha kompenzovať pridanú hmotnosť batérie a dáva väčšiu slobodu pre rôzne dĺžky zadnej stavby. Na rám sa vzťahuje doživotná záruka.
Skoršie skúsenosti so systémom VPP využili v Santa Cruz pri vývoji nového zadného odpruženia s jednoduchým prepákovaním. Pohonný systém Bosch Performance Line CX je špičkou na trhu a v najnovšej verzii je ešte tichší, ľahší a kompaktnejší. Pohon elektrobicykla Vala ponúka 4 štandardné režimy: Eco, Tour, eMTB a Turbo.
Energiu systému dodáva 600 Wh batéria integrovaná do spodnej rámovej rúrky na zníženie hmotnosti, hlučnosti a objemu. Pohonná jednotka dáva krútiaci moment až 85 Nm, špičkový výkon 600 W a váži iba 2,8 kg.
Softvérový update výrazne zvyšuje krútiaci moment na 100 Nm a výkon na 750 W!
Chceš vedieť viac? Valu ešte podrobnejšie predstavujeme na našom blogu.
| Hmotnosť | 21,53 kg |
| Materiál | Carbon CC |
| Vidlica | FOX 38 Factory, Grip X2, 160mm |
| Zadný tlmič | FOX Float X Factory, 205x60 |
| Prehadzovačka | SRAM X0 Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM AXS Pod Controller Rocker Paddle |
| Kľuky | SRAM X0 Eagle Cranks, 160mm |
| Kazeta | SRAM X0 Eagle T-Type, 10-52t |
| Reťaz | SRAM X0 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Silver Stealth |
| Brzdové kotúče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 50 IS Integrated Headset |
| Riadidlá | Santa Cruz 35 Carbon Bar, 800mm |
| Predstavec | OneUp Stem, 42mm alebo Burgtec Enduro Stem, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Predný náboj | DT Swiss 350, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Zadný náboj | DT Swiss 350, 12x148, XD, 6-Bolt, 24t, 32h |
| Ráfiky | Predné Reserve 30|HD Carbon; zadné Reserve 31|DH Carbon |
| Predný plášť | Schwalbe Magic Mary, 29x2.5, Trail Radial Ultra Soft |
| Zadný plášť | Schwalbe Magic Mary, 27.5x2.5, Gravity Radial Soft |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 (S - 120mm, M - 180mm, L - 210mm, XL/XXL - 240mm) |
| Sedlo | WTB Silverado Medium Fusion, CroMo SL |
| Pohon | Bosch Performance CX BDU38 |
| Batérie | Bosch PowerTube Battery 600 Wh |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením biku a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432 | 450/456 | 480/477 | 500/497 | 525/522 |
| B - Stack (mm) | 623/625 | 632/635 | 641/643 | 655/657 | 668/670 |
| C - Hlavový uhol (°) | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 380 | 400 | 420 | 460 | 500 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 771 | 800 | 825 | 851 | 883 |
| F - Výška stredu (mm) | 344/340 | 344/340 | 344/340 | 344/340 | 344/340 |
| G - BB Drop (mm) | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 |
| H - Rázvor (mm) | 1210 | 1240 | 1268 | 1297 | 1333 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 439 | 440 | 443 | 446 | 450 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 110 | 120 | 130 | 145 | 160 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 573 | 601 | 622 | 645 | 673 |
| L - Sedlový uhol (°) | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 741 | 735 | 734 | 734 | 728 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: