Kolekcia 2025 ID produktu 148010
Elektrobicykel Santa Cruz Heckler SL C S MX gloss mustard yellow
Kolekcia 2025 ID produktu 148010
7 300.90 €
8 589.90 €
Zľava -15 %
História ceny
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8 589.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Rýchly, ľahký alebo silný? Zvoľ všetky tri prednosti dohromady!
Odľahčený ebike Santa Cruz Heckler SL má vďaka pohonu FAZUA RIDE 60 množstvo sily aj prekvapivý dojazd. Nechýba známe odpruženie VPP so 150 mm zadným zdvihom, progresívna geometria ani muletia kombinácia kolies, takže Heckler SL je mrštný a výborne ovládateľný trail bike. Len s pridanou elektrickou podporou.
Heckler SL je trail bike so skrytými superschopnosťami. Znížená hmotnosť a prirodzené dávkovanie krútiaceho momentu motora FAZUA RIDE 60 ti dajú pocit ako z klasického trailového biku. Len to viac ide. Dojazd sa pritom blíži plnohodnotným ebikom, aj napriek menšej batérii. Kľúčom je nižšia spotreba systému FAZUA a nižšia hmotnosť bicykla.
Ovládací prvok integrovaný v ráme umožňuje prepínanie troch jazdných režimov a prehľad o stave batérie. Podrobnejšie nastavenie aj detailnejšie informácie zaistí aplikácia FAZUA.
| Hmotnosť | 19,76 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlica | FOX 36 Float Performance, Grip, 160mm |
| Zadný tlmič | Fox Float X Performance, 210x55 alebo RockShox Super Deluxe Select+, 210x55 |
| Prehadzovačka | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Radenie | SRAM GX Eagle Single Click, 12spd |
| Kľuky | E13 Helix eSpec, 165mm |
| Kazeta | SRAM XG1275 Eagle, 12spd, 10-50t |
| Reťaz | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Bronze Stealth |
| Brzdové kotúče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové zloženie | FSA IS-2/47/42 ACB alebo Cane Creek 10 IS Integrated Headset |
| Riadidlá | OneUp Aluminum Bar, 35mm Rise, 800mm |
| Predstavec | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Predný náboj | E13 SL, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Zadný náboj | E13 SL E-Spec, 12x148, XD, 6-Bolt, 32h |
| Ráfiky | Raceface ARC 30 HD |
| Predný plášť | Schwalbe Albert, 29x2.5, Trail Radial Ultra Soft |
| Zadný plášť | Schwalbe Albert, 27.5x2.5, Trail Radial Soft |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3, Max Lux-Alloy alebo WTB Volt |
| Pohon | FAZUA RIDE 60, krútiaci moment 60 Nm |
| Batérie | FAZUA 430 Wh Integrated Battery |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením bicykla a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
Ako zaregistrovať bicykel Santa Cruz na získanie doživotnej záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432,4 | 460/457,4 | 480/477,5 | 500/497,4 | 525/522,5 |
| B - Stack (mm) | 614,9/616,8 | 624/625,8 | 633/634,9 | 651/653 | 664,5/666,5 |
| C - Hlavový uhol (°) | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 766,1/765,9 | 795,4/795,3 | 819,7/819,6 | 848,4/848,3 | 879,9/879,8 |
| F - Výška stredu (mm) | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 |
| G - BB Drop (mm) | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 |
| H - Rázvor (mm) | 1209,1/1209,7 | 1238,4/1239,1 | 1262,7/1263,4 | 1294,4/1295,1 | 1329,9/1330,5 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 443/443,8 | 443/443,8 | 443/443,8 | 446/446,8 | 450/450,7 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 100 | 110 | 120 | 140 | 155 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 569,2/579,6 | 602,7/602,9 | 620,6/621,5 | 641,8/642,7 | 669,1/670 |
| L - Sedlový uhol (°) | 76,8/76,6 | 77,1/76,9 | 77,5/77,2 | 77,7/77,5 | 77,8/77,5 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 720,1/716,2 | 733/728,8 | 733,4/729,3 | 731,7/731,6 | 741/738,6 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: