Kolekcia 2026 ID produktu 148839
Elektrobicykel Santa Cruz Bullit C 70 MX gloss black
Kolekcia 2026 ID produktu 148839
7 967.90 €
[Fotky sú ilustračné a nemusia zobrazovať skutočné osadenie tohto modelu bicykla. Presnú špecifikáciu nájdeš v popise nižšie.]
Downhillový bike, alebo lanovka na kolesách?
Predstavujeme ti ebike, ktorý sa vie gravitácii úplne poddať a vzápätí ju poprieť - Santa Cruz Bullit je nabitá downhillová zbraň, v srdci ktorej leží výkonný elektrický motor, ktorý ťa dostane na tie najlepšie zjazdové trate. Je to ako vlastniť lanovku, ktorá ťa zakaždým vysadí tam, kde práve chceš. S Bullitom môžeš skrátka zabudnúť na limity, pretože je stvorený na to, aby ich posúval. Vyladená DH geometria, masívne zdvihy, karbónový rám a odolné komponenty ťa zvezú na trailoch z tvojich najdivokejších snov. Celý recept potom dokonale dopĺňa MX kombinácia kolies pre viac trakcie a stability pri akčnom manévrovaní.
To, čo ťa dostane na kopec bez toho, aby ti došiel dych, je elektromotor Bosch Performance Line CX s 600 Wh batériou. Hovoríš si – nie je to málo? Po dlhom testovaní sa v Santa Cruz rozhodli, že je to práve tak akurát. Pohon ti poskytne dostatok výkonu aj na vyšliapnutie 1400-1800 výškových metrov za deň a bike si pritom udrží svoju ľahkosť pre bezchybný zjazd a lietanie vzduchom. A pokiaľ by ti to predsa len nestačilo, máš možnosť dokúpiť rozšírenie o ďalších 250 Wh. Čísla ale hovoria za všetko a naprieč všetkými veľkosťami, v ktorých sa Bullit vyrába, jeho váha neprekračuje hranicu 23 kg.
Softvérový update výrazne zvyšuje krútiaci moment na 100 Nm a výkon na 750 W!
Aby to bolo ešte zaujímavejšie, je Bullit vybavený dvoma Flip Chipmi, ktoré ti umožnia poladiť geometriu a progresiu tlmiča podľa toho, aký terén sa práve chystáš zdolávať. A ako to už u Santa Cruz býva, geometria každej veľkosti tohto ebiku je zladená tak, aby vždy ponúkla ten istý zážitok – a ver tomu, že tento zážitok bude stáť za to.
| Hmotnosť | cca 22,48 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlica | RockShox Zeb Base, 170mm |
| Zadný tlmič | FOX Float X Performance, 205x65 |
| Prehadzovačka | SRAM 70 Eagle T-Type, 12spd |
| Radenie | SRAM 90 Eagle T-Type, Single Click, 12spd |
| Kľuky | E13 Helix eSpec, 155mm |
| Kazeta | SRAM XS1270 Eagle T-Type, 10-52 |
| Reťaz | SRAM 70 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM DB8 |
| Brzdové kotúče | F: SRAM Centerline, 220mm R: SRAM Centerline, 200mm |
| Hlavové zloženie | Cane Creek 10 IS Integrated Headset |
| Riadidlá | Burgtec Aluminum Bar, 35mm Rise, 800mm |
| Predstavec | OneUp Stem, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycle House Grips |
| Predný náboj | SRAM MTH 716, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Zadný náboj | SRAM MTH 746, 12x148, HG, 6-Bolt, 32h |
| Ráfiky | Reserve 30|HD AL |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip, Double Down |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHRII 27.5x2.5, 3C MaxxTerra, DoubleDown |
| Duša | Tubeless Sealant |
| Sedlovka | SDG Tellis Dropper, 31.6 |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3, Max |
| Pohon | Bosch Performance CX BDU38 |
| Batéria | Bosch PowerTube Battery 600Wh |
[Vyhradzujeme si právo na zmenu komponentov vzniknutú rozdielom medzi skutočným osadením biku a výrobcom deklarovanou špecifikáciou.]
Ako zaregistrovať bicykel Santa Cruz na získanie doživotnej záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432 | 460/457 | 480/477 | 500/497 | 525/522 |
| B - Stack (mm) | 622/625 | 631/635 | 640/643 | 654/656 | 670/674 |
| C - Hlavový uhol (°) | 63.6/63.3 | 63.6/63.3 | 63.6/63.3 | 63.6/63.3 | 63.6/63.3 |
| D - Dĺžka sedlovej trubky (mm) | 380 | 400 | 420 | 460 | 500 |
| E- Predný rozmer rámu (mm) | 780 | 809 | 834 | 860 | 894 |
| F - Výška stredu (mm) | 346/342 | 346/342 | 346/342 | 346/342 | 346/342 |
| G - BB Drop (mm) | F:27/31 R:9/13 | F: 27/31 R: 9/13 | F: 27/31 R: 9/13 | F: 27/31 R: 9/13 | F: 27/31 R: 9/13 |
| H - Rázvor (mm) | 1220 | 1252 | 1280 | 1309 | 1346 |
| I - Dĺžka zadnej stavby (mm) | 440 | 443 | 446 | 449 | 452 |
| J - Dĺžka hlavovej trubky (mm) | 100 | 110 | 120 | 135 | 155 |
| K - Efektívna dĺžka hornej rámovej trubky (mm) | 571 | 596 | 617 | 640 | 670 |
| L - Sedlový uhol (°) | 78.6/78.3 | 78.7/78.4 | 78.7/78.4 | 78.7/78.4 | 78.6/78.3 |
| M - Výška rámu od zeme (mm) | 745/740 | 739/735 | 738/733 | 738/733 | 735/730 |
Adresa výrobcu:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa európskeho zástupcu výrobcu:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dní od doručenia môžeš tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.
ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody: