Balance board komplet Epic Wood Series

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 38.00 €
  • 2188 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v stredu 24. 7.
129.00 €
Farba: dark oak
Kolekcie: jar 2019
Záruka: 2 roky
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Balance board Epic Dark Oak

Súčasťou balenia je balance board a valec.

Dark Oak je balančná doska zo série Wood Series reprezentujúcej rovnováhu medzi človekom a prírodou. Je rýchla a stabilná vďaka bočným výrezom na oboch stranách, pričom sa doska mierne na koncoch rozširuje. Tento tvar priamo ovplyvňuje hladkosť s akou sa board prevaľuje zo strany na stranu. Doska zrýchľuje, keď je valček najbližšie k jej stredu, a spomaľuje sa, keď sa priblíži k jej bokom. Pohyb je porovnateľný s rýchlymi oblúkmi pri surfovaní, longboardovaní alebo lyžovaní.

Tento model uprednostňujú predovšetkým nadšenci zimných športov alebo tí, ktorí hľadajú balance board na triky. Je viac ako ideálny pre tréning všetkých railových snowboardových trikov.

O Epic balance boardoch

Nezáleží na tom, či surfujete, lyžujete, korčuľujete, jazdíte na bicykli, snowboardujete, jazdíte na longboarde, alebo pestujete iný extrémny šport. Epic vám nielenže pomôže zlepšiť rovnováhu a celkovú koordináciu tela a svalov, ale zažijete na nich aj kopec zábavy.

Epic balance boardy nezaberajú veľa miesta. Je veľmi jednoduché ich skladovať a používať aj doma. Poskytujú vám rôzne možnosti cvičenia, bez ohľadu na aktuálnu úroveň zručností. Sú vhodné ako pre dospelých, tak aj pre deti. Nudiť sa s nimi rozhodne nebudete. Jediná vec, ktorá vás teoreticky môže obmedziť, je vaša predstavivosť!

Trénovať na nich môžete vo vnútri aj vonku a nové triky a balans si tak môžete pilovať kdekoľvek a kedykoľvek, bez ohľadu na to, aké je vonku počasie.

Všetky Epic balance boardy sú recyklovateľné a 100 % eco-friendly.

Farebné varianty

Prejsť na produkt Balance board komplet Epic Wood Series blow 2019

Epic Wood Series blow

129.00 €

Veľkosti skladom:

Súvisiace produkty

Prejsť na produkt Podložka pod balanšnů dosku Epic Roller Mat black 2019

Epic Roller Mat black

79.00 €

Veľkosti skladom:

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
: