Späť

Balance board komplet Epic Retro Series  boombox

Kolekcia zima 2021/2022

Súčasťou balenia je balance board a valec. Boombox zo série Retro Series je jeden z najväčších a najstabilnejších balance boardov od značky Epic.… detailný popis

Farebné varianty

129.00 €

Doprava zadarmo!

  • Doručíme najneskôr v piatok 28. 1.

ZEZULA club Staň sa členom ZEZULA Clubu a získaj mnoho výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je vernostný program pre zákazníkov obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje, sa stáva automaticky členom ZEZULA Clubu a môže nakupovať lacnejšie a využívať exkluzívne klubové výhody:

  • zľava až 20% na nezľavnený tovar v eshope i predajni
  • lacnejšia doprava
  • nižšia hranica dopravy zadarmo
  • prednostné vybavenie objednávky
  • akčné zľavy na už zlacnený tovar
  • zľava na požičovňu a servis v predajni SNOWBOARD ZEZULA

Čo keď nevyberiem správne?

Zdieľať produkt

Odporučiť produkt e-mailom

Balance board Epic Boombox

Súčasťou balenia je balance board a valec.

Boombox zo série Retro Series je jeden z najväčších a najstabilnejších balance boardov od značky Epic. Jeho veľká platforma poskytuje veľa priestoru na nohy, čo je skvelé, pokiaľ ide o triky, pri ktorých križujete nohami alebo pri plynulom hojdaní zo strany na stranu. Rolovanie na valcoch z jednej strany na druhú na tejto doske ide tak hladko, ako na žiadnom inom modeli, vďaka čomu dodáva pocit porovnateľný surfingu alebo jazde na snowboarde v prašane.

Boombox bude perfektnou voľbou pre každého, kto preferuje hladké a stabilné balansovanie, rovnako ako aj pre tých, ktorí hľadajú dosku vhodnú na tréning rovnováhy.

O Epic balance boardoch

Nezáleží na tom, či surfujete, lyžujete, korčuľujete, jazdíte na bicykli, snowboardujete, jazdíte na longboarde, alebo pestujete iný extrémny šport. Epic vám nielenže pomôže zlepšiť rovnováhu a celkovú koordináciu tela a svalov, ale zažijete na nich aj kopec zábavy.

Epic balance boardy nezaberajú veľa miesta. Je veľmi jednoduché ich skladovať a používať aj doma. Poskytujú vám rôzne možnosti cvičenia, bez ohľadu na aktuálnu úroveň zručností. Sú vhodné ako pre dospelých, tak aj pre deti. Nudiť sa s nimi rozhodne nebudete. Jediná vec, ktorá vás teoreticky môže obmedziť, je vaša predstavivosť!

Trénovať na nich môžete vo vnútri aj vonku a nové triky a balans si tak môžete pilovať kdekoľvek a kedykoľvek, bez ohľadu na to, aké je vonku počasie.

Všetky Epic balance boardy sú recyklovateľné a 100 % eco-friendly.

Balance board komplet Epic Retro Series boombox

Tabuľka veľkostí

Tabuľka veľkostí nie je k dispozícii
 

Epic Retro Series boombox

Balance board komplet Epic Retro Series

Výmena a vrátenie tovaru

Do 14 dní od doručenia môžete tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť.

Ako postupovať pri výmene alebo vrátení tovaru

Prihlásiť sa

Zabudli ste heslo?

alebo

Registrácia