Zľavy Smith Rascal

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60.00 €
  • 2059 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v pondelok 27. 5.
24.80 €
-20% / 31.00 €
Farba: crazy pink butterflies
Kolekcie: zima 2018/2019
Záruka: 2 roky
Značka: Smith
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Detské snowboardové okuliare Smith Rascal

Čistý vzhľad a menšie rozmery okuliarov Smith Rascal sú navrhnuté pre vaše najmenších jazdcov a ich každodenné zábavu na snehu. Rám je vyrobený tak, aby padol ako uliaty, vyzeral skvele na detskom tvári a dvojité cylindrické sklo s Anti-fog úpravou zaistí, aby sa okuliare nezamlžovaly. Maximálnemu komfortu dopomáha aj jedna vrstva hypoalergénne peny.

Poradňa

Ako si vybrať snowboardové okuliare

Okuliare na snowboard sú nevyhnutným prvkom snowboardového vybavenia. Chránia oči pred slnkom a UV žiarením, rozjasňujú predmety pri zlej viditeľnosti a chránia oči pred vetrom a snehom.

Veľkosť okuliarov

Výrobcovia ponúkajú snowboardové okuliare v troch kategóriách - pre mužov, ženy a deti. Všetky okuliare majú nastaviteľnú dĺžku pásku. Okuliare sa tak dajú nosiť buď len cez čiapku, alebo cez prilbu.

Rôzne farby skiel do rôznych podmienok

Výrobcovia ponúkajú snowboardové okuliare s rôznymi farebnými sklami. Každá farba skla je určená do iných viditeľnostných podmienok, rôznym spôsobom zvyšuje kontrast, mení farebné vnímanie a pohlcuje odlesky. Najuniverzálnejšie sklá sú bronzové (bronze) a ružové (rose). Pre jazdu v hmle alebo chumelenici sa najviac hodí jasne žlté alebo oranžové sklá. Do ostrého slnka sa hodia tmavšie zrkadlové sklá. Pre nočné jazdenie sa hodí najviac číre sklá (clear).

Náhradné vymeniteľné sklá

Sklá sa dajú v pružnom rámčeku ľahko vymeniť. Môžete mať k jedným okuliarom náhradné sklá do rôznych viditeľných podmienok (ideálne je mať sklo do slnečného počasia, do zlej viditeľnosti a sklo pre nočné jazdenie). Ak vám pri páde alebo pri cestovaní praskne v okuliaroch sklo, nezúfajte, máme skladom veľké množstvo náhradných skiel. Pokiaľ nenájdete sklo zrovna do Vášho modelu okuliarov, dajte nám vedieť a my sa pokúsime sklo zohnať.

Odvetranie rámčeka

Vzduch vniká medzi sklá okuliarov otvormi v hornej časti rámčeka a uniká otvormi v jeho dolnej časti a zamedzuje tak zahmlenie okuliarov.

Sférické alebo cylindrické sklo?

Sférické (vypuklé) sklo maximálne vyhovuje prirodzenému tvaru tváre, rešpektuje prirodzené zorné pole. Videné predmety tak sú opticky verné, nie sú skreslené. Zaoblenie skla zaručuje pri pohybe očné buľvy vždy kolmý priehľad s minimálnym skreslením. Okuliare so sférickým sklom sú však drahšie ako okuliare so sklom cylindrickým (valcovým), najbežnejším tvarom skla okuliarov.

Okuliare na dioptrické okuliare - OTG

Pre jazdcov, ktorí nosia dioptrické okuliare, sa vyrábajú špeciálne snowboardové okuliare s vyšším rámčekom a s odobranou hmotou po stranách na nožičky okuliarov. Takéto okuliare sú označené skratkou OTG (Over The Glasses).

Farebné varianty

  • -20% Zľava -20%
Prejsť na produkt Zľavy Smith Rascal toolbox 2018/2019 Detský
tovar

Smith Rascal toolbox

24.80 € 31.00 €

Farba skla:

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
: