Zľavy Anon Define

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60.00 €
 • 2059 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v pondelok 27. 5.
91.00 €
-30% / 130.00 €
Farba: grey
Kolekcie: zima 2018/2019
Záruka: 2 roky
Značka: Anon
Kategória: Prilby na snowboard
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Detk helma Anon Define

Deti sú tvory, ktorí majú neskonalú potrebu zažívať dobrodružstvá a zimné športy nie sú výnimkou, preto značka Anon vytvorila helmu Define nakombinovanou s okuliarmi Tracker pre optimálny komfort za každých podmienok, ale predovšetkým maximálnu ochranu.

Enduro-Shell konštrukcia zaisťuje dlhú trvanlivosť a rezistentné silu, takže si váš malý jazdec môže s dôverou vybudovať svoj arzenál trikov. Boa Fit systém dáva možnosť, aby si vytočili dokonalé nastavenie. Technológia strapper Keeper udržuje okuliare Anon Tracker v bezchybnom zarovnanie pre dokonalé on-the-face umiestnenie. Fidlock Snap pracka využíva magnetický uzatvárací systém, vďaka ktorému si dieťa odopne helmu jednou rukou. Pasívna ventilácia čerpá čerstvý vzduch v prednej časti prilby a vytiahne vlhkosť von zadnou časťou. To dokonca pomôže k eliminácii zahmlievaniu okuliarov. Anon Tracker majú cylindrický tvar bez periférneho skreslenia. Ich Dual Layer Face Foam vytvára pevné utesnenie tepla vnútri a snehu vonku. Anon Define a Anon Tracker idú ruka v ruke pre poriadnu zábavu na horách.

Parametre

 • Endura-Shell Construction - pevná škrupina sa vstrekovaným ABS
 • Boa Fit System - patentovaný navíjací systém, ktorý umožní rýchle nastavenie veľkosti. Boa funguje na princípe navíjanie lanka na koliesko. Jednoduchým otáčaním navíjacieho kolieska sa lanko uťahuje a vďaka tomu je helma rovnomerne utiahnutá. Výsledkom je vyšší stupeň pohodlia a helma sa navyše sama nepovoľuje. Vytiahnutím kolieska sa naopak lanko uvoľní.
 • Fidlock - Anon sa spojil s Fidlockem, dizajnérmi oceneným, novým ultra-ľahkým spojovacím mechanizmom. Fidlock magnetická spona umožňuje otvorenie jednou rukou a to aj keď na sebe máte rukavice a zatváranie je rovnako jednoduché. Použité na helmách Endure, Thompson, Nelson, Helo 2.0, Rodan, Talana, Keira, Galena, Griggon, Wren, Burner, Scout, Rime
 • Full Perimeter Channel Venting
 • Strapper-Keeper Technology
 • classic Fleece
 • Over the Glasses (OTG) Compatible
 • Cylindrical Lens Technology
 • ICT (Integral Clarity Technology)
 • Lightweight Thermoplastic Polyurethane (TPU) Frame
 • Výška rámu okuliarov - 80 mm
 • Hmotnosť - 535 g
 • Certifikácia - ASTM 2040, CE 1077B
Poradňa

Ako si vybrať prilbu na snowboard

Prilba by mala byť pri jazde na zjazdovke samozrejmosťou a je jedno, či ste lyžiar alebo snowboardista. Prilba je predovšetkým ochranným prvkom výbavy, dnes už plní aj módnu funkciu - v našej ponuke nájdete prilby mnohých farieb, tvarov a veľkostí.

Veľkosť prilby

Pri výbere správnej veľkosti prilby na snowboard vám pomôže tabuľka veľkostí, ktorá sa zobrazí po rozliknutí odkazu u detailu každej prilby. V tabuľke je ku každej veľkosti priradené rozmedzie obvodu hlavy. Zmerajte si pomocou krajčírskeho metra obvod hlavy. Merajte tesne nad obočím a meter veďte vodorovne okolo dokola. V tabuľke potom vyberte zodpovedajúcu veľkosť.

Prilba musí na hlave sedieť tak, že aj bez zapnutého pásku pod bradou sa prilba pri zatrasení hlavou nepohne. Niektorí výrobcovia pridávajú k prilbám molitanové vypchávky pre dolepenie do vnútra prilby. Výstelka prilby sa týmto spôsobom maximálne prispôsobí tvaru hlavy.

Z nákupu prilby na snowboard cez internetový obchod nemusíte mať obavy. Ak vám prilba nebude sedieť, vymeníme vám ju! Ako postupovať pri výmene tovaru?

Vetracie otvory

Prilby na snowboard majú spravidla v temennej časti niekoľko vetracích otvorov. Vďaka nim sa pri zvýšenej námahe hlava toľko nezapotí. Tieto otvory sa dajú u niektorých modelov uzavrieť, pri jazde na lanovke, alebo čakaní v rade na vlek je tak hlava pekne v teple. Otvory bývajú kryté mriežkou, aby nimi nevnikal padajúci sneh.

Dve prilby v jednej

Ak chcete univerzálnu prilbu na zimné aj letné športy, vyberte prilbu, ktorá má odopínateľné ušné krytky, popr. temenné úplety cez uši.

Detské prilby

Pre najmenších sú vhodné prilby, ktoré majú nastaviteľný obvod vnútornej výstelky hlavy. Dieťa prilbu využije dlhšie ako jednu sezónu, navyše prilba na hlave pevne drží.

MIPS - jedinečná technológia ochrany hlavy

Táto inovatívna technológia zabezpečuje naozaj maximálnu ochranu. V našej ponuke s touto technológiou nájdete veľa heliem a viac informácií sa dozviete v špeciálnom článku tu »

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
: